Zámek aktivace /neznámé apple ID

Vše, co se týká iPadů, iPhonu, iPodů a příslušenství, patří právě sem...

Moderátoři: MichalM.Mac, Renik, zmiy, dandas, Macforum_Admin, pekros, hynecheck, Schumi

Odpovědět
ZdeNo60
Příspěvky: 1
Registrován: 21 úno 2017 14:06

Zámek aktivace /neznámé apple ID

Příspěvek od ZdeNo60 » 21 úno 2017 14:31

Pravděpodobně po mých všech zjištěních zbytečný dotaz, ale přesto. Koupil jsem před dvěma lety iPad. Vše ok, jen mi nedošlo, že majitelka aktivovala přístroj se svým apple ID. Já si co jsem potřeboval stahoval se svým. Teď se mi přístroj zamknul, nejde spustit, neboť je vyžadováno apple ID, kterým byl přístroj aktivován (registrován?). Bohužel ho neznám, ani již nemám kontakt na původní majitelku. Už jsem zkusil téměř všechno. Apple je prý schopen to řešit jen když seženu alespoň kopii faktury od koupě. Nevím jestli distributor registruje "prodejce" ( např. Datart, O2 atd., ) a je šance dohledat to podle seriál no. Napadá někoho ještě nějaký pokus ? Nebo jen prosté "vyhodit" :-) Díky za případnou radu. Zdenek
PS nevíte někdo, jestli Apple je schopen sdělit mail adresu (vázanou na apple ID) podle seriál no. ? To by byla cesta jak kontaktovat bývalého majitele.

Tak se omlouvám, stačilo přečíst "starší" dotazy, abych věděl, že to můžu hodit do koše :-(

Radvset
Příspěvky: 42
Registrován: 02 led 2017 23:17

Re: Zámek aktivace /neznámé apple ID

Příspěvek od Radvset » 22 úno 2017 22:04

Dá se prodat na náhradní díly. Osobně bych to ještě nevzdával pokud je zakoupen v ČR zkoušel bych prodejce s žádostí o pomoc. Teoreticky by měla jít poslat žádost původnímu majiteli o zrušení a odhlášení z účtu.

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3635
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Zámek aktivace /neznámé apple ID

Příspěvek od rony » 22 úno 2017 22:40

ak to mala aktivovane nasvoje Apple ID, tak akou konstelaciou sa stalo, ze za cely ten cas si ipad nepytal raz za cas vlozénie hesla k tomu jej uctu? Minimalne pri tom ako si prehlasoval svoje Apple Id. No aspon u mna si to heslo raz za cas vypyta. Ta konstelacia nastaveni ma zaujima, jej Apple ID a tvoje Apple Id v jednom iPade tak, aby to jej cely cas "cakalo" bez vyziev...

Ak je vazne akctivation lock, bez povodneho majitela sa nehnes
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

Uživatelský avatar
albertan
Příspěvky: 1857
Registrován: 30 črc 2012 15:08
Bydliště: Calgary, AB, Canada

Re: Zámek aktivace /neznámé apple ID

Příspěvek od albertan » 23 úno 2017 07:00

Taky se mi to zda nejake podivne ...
iPhone 6S 128GB Samsung Galaxy S7 Edge
Samsung Gear S3 Frontier
iPad Pro 10.5 512GB LTE
Apple TV 4 & 3
MB Pro Retina 15 i7 2.7 GHz 16GB 768GB 2012
MB Air 13 i7 1.7 GHz 8GB 512GB 2013
MS Surface Book i7 with Performance Base 16GB 512GB
2x MacMini

Odpovědět