Ipod v režimu zotavení

Vše, co se týká iPadů, iPhonu, iPodů a příslušenství, patří právě sem...

Moderátoři: MichalM.Mac, Renik, zmiy, dandas, Macforum_Admin, pekros, hynecheck, Schumi

Odpovědět
jackadam
Příspěvky: 14
Registrován: 07 pro 2016 10:31

Ipod v režimu zotavení

Příspěvek od jackadam » 25 úno 2017 09:49

Zdravím. :D Nemám s Ipodem žádné zkušenosti. Dostala jsem jej dnes, používaný a je to jeden z těch prvních. A mám tu hned problém. Zkoušela jsem přes iTunes ho aktualizovat. Během aktualizace ale nastala nějaká chyba, kde byla v závorce napsaná 1.. Ipod přestal reagovat, ukázalo se jablko a dlouho to najíždělo. Pak se vzpamatoval a od té doby nejde zapnout. Vždy se dostane do toho režimu zotavení a jen ukazuje to připojení k tomu. Hledala jsem po netu, ale zatím marně. a už mě to taky přestává bavit. Proto se obracím jako poslední možnost tady. Pak už zbývá jen nějaký servis. Nevíte, jak se z toho režimu dostanu? Našla jsem kombinaci tlačítek = nefunguje. Přes iTunes obnovu = nefunguje. Zařízení přestane reagovat.... Budu tiše doufat, že někdo víte jak z toho .. :D Vyhazovat se mi jej nechce a kdo ví, kolik bych platila v tom servisu .. :D Díky a přeju krásný víkend.

Tags: cold lyrics, closer lyrics, black beatles lyrics
Naposledy upravil(a) jackadam dne 27 úno 2017 05:37, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Mironet
Příspěvky: 1383
Registrován: 02 říj 2012 13:22

Re: iPad Air - Mercedes mezi tablety

Příspěvek od Mironet » 25 úno 2017 11:12

Obávám se, že tady jednoduchá rada není. Pokud iPod opravdu nenaskočí při postupu popsaném tady: http://apple.co/2mvwd1V nebo tady http://apple.co/2mvx82t (což jak chápu jste zkoušela), pak je asi opravdu po něm. Pokud se nejedná o novější Touch, tak se oprava téměř jistě nevyplatí. Můžete ho donést někam do servisu na diagnostiku a doufat, že problém je softwarový, pak by to mohli za rozumnou cenu vyřešit. Pokud je hardwarový, což je pravděpodobnější, pokud někde dlouho ležel, pak by byla oprava dražší. Obecně, iPody jsou minulost. Bohužel.

Uživatelský avatar
SteveJSF
Příspěvky: 1419
Registrován: 22 bře 2013 07:41

Re: Ipod v režimu zotavení

Příspěvek od SteveJSF » 25 úno 2017 20:38

Chtělo by to aspoň foto, protože vůbec nevíme, o jaký iPod se jedná.

Odpovědět