očekávaný iPhone 8 bez čtečky otisku prstů

Vše, co se týká iPadů, iPhonu, iPodů a příslušenství, patří právě sem...

Moderátoři: MichalM.Mac, Renik, zmiy, dandas, Macforum_Admin, pekros, hynecheck, Schumi

Odpovědět
Uživatelský avatar
SharkeeCZ
Příspěvky: 1609
Registrován: 09 lis 2015 17:57

očekávaný iPhone 8 bez čtečky otisku prstů

Příspěvek od SharkeeCZ » 07 črc 2017 06:27

Dle posledních informací bude nový iPhone 8 jen se snímáním duhovky, nikoliv s otiskem očí? Co na to říkáte? Je to pro vás třeba důvod nekoupit nový model?

https://www.letemsvetemapplem.eu/2017/0 ... argreaves/
iPhone14Pro/MBA 2021/iPad Air 2020/iPAD2018/MBA early2014/aTV4/ AirPodsGen3

Uživatelský avatar
Honza.Mac
Příspěvky: 3016
Registrován: 11 kvě 2015 22:12

Re: očekávaný iPhone 8 bez čtečky otisku prstů

Příspěvek od Honza.Mac » 07 črc 2017 06:53

Já nevím že na ten LSA bulvár dáte ... Búh ví jak to všechno bude ... Jsou to jen "zaručené" spekulace.
Nicméně já jej kupovat nebudu, čekám na 7s řadu (pokud ji Apple uvede, pokud ne tak Nokia 9).
Honza.Mac
iPhone 8,8+,X 4dev
iPad Air 2 64 GB
Apple Watch Sport 42 mm
15" MBPro Retina (mid 2012)/16GB/480GB SSD
TB Extern. HDD Transcend StoreJet 500, 256GB
USB 3.0 Extern. HDD LaCie Porsche design 1 TB
Synology NAS DS-218, DS-216play 4TB WD Red

Uživatelský avatar
SharkeeCZ
Příspěvky: 1609
Registrován: 09 lis 2015 17:57

Re: očekávaný iPhone 8 bez čtečky otisku prstů

Příspěvek od SharkeeCZ » 07 črc 2017 11:00

To není zpráva LSA, ale zpráva která jde napříč internetem, od ihned.cz, přes verge - https://www.theverge.com/circuitbreaker ... kuo-report
k dailymail, telegrapher až k Macworld - http://www.macworld.com/article/3126154 ... umors.html

Lidi přemýšlejte nad sdělením, ne nositelem, tak se chovali a chovají jen bolševici.
iPhone14Pro/MBA 2021/iPad Air 2020/iPAD2018/MBA early2014/aTV4/ AirPodsGen3

MICKI2701000
Příspěvky: 1771
Registrován: 11 čer 2013 10:43
Bydliště: Brno

Re: očekávaný iPhone 8 bez čtečky otisku prstů

Příspěvek od MICKI2701000 » 07 črc 2017 11:05

No jeslti to bude fungovat podobne jako fungoval jedne tel, kdy se dal odemknout pomoci obliceje a mne jako nevidomemu se ho nepodarilo nikdy odemknout tak to budu v pr..
Dle me otisk je otisk.
iPhone 5S 64 GB
Mobile JuicePack
MBA 13 1,7 I5, 8 GB ram 512 SSD
3 TB TimeCapsule
Airport Express
LifeProof Nuud
Aftershokz Sportz M2 Headphones
Plantronics Voyager Legend Bluetooth

Uživatelský avatar
Honza.Mac
Příspěvky: 3016
Registrován: 11 kvě 2015 22:12

Re: očekávaný iPhone 8 bez čtečky otisku prstů

Příspěvek od Honza.Mac » 07 črc 2017 13:49

SharkeeCZ píše:To není zpráva LSA, ale zpráva která jde napříč internetem, od ihned.cz, přes verge - https://www.theverge.com/circuitbreaker ... kuo-report
k dailymail, telegrapher až k Macworld - http://www.macworld.com/article/3126154 ... umors.html

Lidi přemýšlejte nad sdělením, ne nositelem, tak se chovali a chovají jen bolševici.
Je jedno který server spekulaci/domněnku zveřejní, je to jen plácnutí do vody které způsobí vlny které během chvilky odezní.

A bolševiky sem netahejte, těch máte v ČR stále dost, Andrejem počínaje a dementem z Vysočiny konče.

Jakmile vydá Apple oficiální zprávu o tom co bude a nebude, pak má toto vlákno nějakou hodnotu.

Je to jako z filmu Dědictví aneb Kurva hoši ... cituji : " Paní doktorko, vy jste doktorka? Ano. A věříte v Boha? Já? Ne. Nechápu, jak vůbec může někdo věřit. Proč by nemohl? Však nejsou důkazy. Nikdo ho nikdy neviděl. Vaši piču jsem taky neviděl a věřím, že ju máte."
@SharkeeCZ : Až ju uvidíte pak věřte že ju má ....
Honza.Mac
iPhone 8,8+,X 4dev
iPad Air 2 64 GB
Apple Watch Sport 42 mm
15" MBPro Retina (mid 2012)/16GB/480GB SSD
TB Extern. HDD Transcend StoreJet 500, 256GB
USB 3.0 Extern. HDD LaCie Porsche design 1 TB
Synology NAS DS-218, DS-216play 4TB WD Red

Uživatelský avatar
Demonicus
Příspěvky: 1685
Registrován: 10 úno 2013 22:56
Bydliště: Morava

Re: očekávaný iPhone 8 bez čtečky otisku prstů

Příspěvek od Demonicus » 07 črc 2017 22:31

Dokud nebude představený, jsou to vše jen spekulace. Jak dlouho se 100% tvrdilo před každým uveřejněním nového iPhone, že ten nový bude mít NFC a že Siri bude v češtině apod...
Apple Watch 2 42mm, iPhone 12 PRO Max, Time Capsule, Macbook Air 13"
Synology NAS -412+ -> nejlepší kamarád Apple hraček

Skupina uživatelů Apple Watch >> https://www.facebook.com/groups/582857818814445/ <<

Uživatelský avatar
SharkeeCZ
Příspěvky: 1609
Registrován: 09 lis 2015 17:57

Re: očekávaný iPhone 8 bez čtečky otisku prstů

Příspěvek od SharkeeCZ » 08 črc 2017 15:13

@HonzaMac: normalni clovek se omluvi a opravi sve nevuazene vyjadreni a pak jsou hlupáci, kteří vidí chybu vždy u jiných. Je mi vás líto.


Sharkee
iPhone14Pro/MBA 2021/iPad Air 2020/iPAD2018/MBA early2014/aTV4/ AirPodsGen3

Uživatelský avatar
SharkeeCZ
Příspěvky: 1609
Registrován: 09 lis 2015 17:57

Re: očekávaný iPhone 8 bez čtečky otisku prstů

Příspěvek od SharkeeCZ » 08 črc 2017 15:15

Demonicus píše:Dokud nebude představený, jsou to vše jen spekulace. Jak dlouho se 100% tvrdilo před každým uveřejněním nového iPhone, že ten nový bude mít NFC a že Siri bude v češtině apod...
Samozřejmě ze vše jsou jen spekulace, jde o to, ze někteří hodnotí věrohodnost podle odkazů na LSA. Evidentně nějaká osobní frustrace. Nicméně se obavám, ze tam ta čtečka opravdu nebude.
iPhone14Pro/MBA 2021/iPad Air 2020/iPAD2018/MBA early2014/aTV4/ AirPodsGen3

tlacenka
Příspěvky: 8064
Registrován: 09 zář 2012 17:48

Re: očekávaný iPhone 8 bez čtečky otisku prstů

Příspěvek od tlacenka » 08 črc 2017 15:32

nevidim jediny duvod, proc by se mel honzamac omlouvat
nebude ctecka ? tak bude mozna nahrada - na druhou stranu snimani xichtu je jeste vice nepohodlne nez ctecka vzadu
krome toho...otisky uz mame, ted potrebujeme vice biometrickych udaju...
to uz ma vetsi vyznam iris scanner (ne v podani samsungu).
nicmene zastitovat se bezpecnosti ve spojeni s biometrii typu otisk prstu je hovadina - jde jen o lenost a uzivatelsky komfort - porad je to jen "neco jineho" co za vas vyplni heslo... ano..nemusite to heslo pak znat, ale v telefonu ?
uvidime v zari (mozna)

Uživatelský avatar
Honza.Mac
Příspěvky: 3016
Registrován: 11 kvě 2015 22:12

Re: očekávaný iPhone 8 bez čtečky otisku prstů

Příspěvek od Honza.Mac » 08 črc 2017 16:15

SharkeeCZ píše:@HonzaMac: normalni clovek se omluvi a opravi sve nevuazene vyjadreni a pak jsou hlupáci, kteří vidí chybu vždy u jiných. Je mi vás líto.
Sharkee
Nevidím důvod pro omluvu, LSA je v české Apple komunitě srovnávaný s Blesk.cz či TV Noha a.j.
A pokud mne někdo přirovná k bolševikovi, čekám od něj omluvu já !!!!
OT : Jsem synem disidenta, Plastiky jsem poslouchal a jezdil na jejich koncerty a účastnil se jejich nahrávání na hradě Houska možná v době, kdy jste tu nebyl, slušně řečeno, a pokud mě někdo přirovná k bolševikovi, vaří se mi krev.
Je mi vás také líto a jsem moc rád že mám dvě občanství a na to české hrdý nejsem když vidím co tu žije za slabochy a přizdisráče kterým když dojdou pádné argumenty tak se ohání komoušema a bolševikama.
@MichalM.Mac @aliczech : Neobtěžujte se mi poslat SZ s napomenutím, jsem si vědom všech následků tohoto příspěvku, pravidla fóra jsem četl (asi jako jeden z mála) ale za svými názory si stojím a před nikým se ohýbat nebudu jak záda tak názorově.
Honza.Mac
iPhone 8,8+,X 4dev
iPad Air 2 64 GB
Apple Watch Sport 42 mm
15" MBPro Retina (mid 2012)/16GB/480GB SSD
TB Extern. HDD Transcend StoreJet 500, 256GB
USB 3.0 Extern. HDD LaCie Porsche design 1 TB
Synology NAS DS-218, DS-216play 4TB WD Red

Uživatelský avatar
SharkeeCZ
Příspěvky: 1609
Registrován: 09 lis 2015 17:57

Re: očekávaný iPhone 8 bez čtečky otisku prstů

Příspěvek od SharkeeCZ » 08 črc 2017 17:38

Honza.Mac píše:
SharkeeCZ píše:@HonzaMac: normalni clovek se omluvi a opravi sve nevuazene vyjadreni a pak jsou hlupáci, kteří vidí chybu vždy u jiných. Je mi vás líto.
Sharkee
Nevidím důvod pro omluvu, LSA je v české Apple komunitě srovnávaný s Blesk.cz či TV Noha a.j.
A pokud mne někdo přirovná k bolševikovi, čekám od něj omluvu já !!!!
OT : Jsem synem disidenta, Plastiky jsem poslouchal a jezdil na jejich koncerty a účastnil se jejich nahrávání na hradě Houska možná v době, kdy jste tu nebyl, slušně řečeno, a pokud mě někdo přirovná k bolševikovi, vaří se mi krev.
Je mi vás také líto a jsem moc rád že mám dvě občanství a na to české hrdý nejsem když vidím co tu žije za slabochy a přizdisráče kterým když dojdou pádné argumenty tak se ohání komoušema a bolševikama.
@MichalM.Mac @aliczech : Neobtěžujte se mi poslat SZ s napomenutím, jsem si vědom všech následků tohoto příspěvku, pravidla fóra jsem četl (asi jako jeden z mála) ale za svými názory si stojím a před nikým se ohýbat nebudu jak záda tak názorově.
Kdo se chová jako bolševik a soudí sdělení podle odkazů na LSA chová se jako bolševik i kdyby byl syn Havla nebo Horákové. To je proste realita. Chápu, jsou lidé, kterým triviální věci nedochází, bohužel.
iPhone14Pro/MBA 2021/iPad Air 2020/iPAD2018/MBA early2014/aTV4/ AirPodsGen3

Uživatelský avatar
SharkeeCZ
Příspěvky: 1609
Registrován: 09 lis 2015 17:57

Re: očekávaný iPhone 8 bez čtečky otisku prstů

Příspěvek od SharkeeCZ » 08 črc 2017 17:41

tlacenka píše:nevidim jediny duvod, proc by se mel honzamac omlouvat
nebude ctecka ? tak bude mozna nahrada - na druhou stranu snimani xichtu je jeste vice nepohodlne nez ctecka vzadu
krome toho...otisky uz mame, ted potrebujeme vice biometrickych udaju...
to uz ma vetsi vyznam iris scanner (ne v podani samsungu).
nicmene zastitovat se bezpecnosti ve spojeni s biometrii typu otisk prstu je hovadina - jde jen o lenost a uzivatelsky komfort - porad je to jen "neco jineho" co za vas vyplni heslo... ano..nemusite to heslo pak znat, ale v telefonu ?
uvidime v zari (mozna)
To by šlo lenosti nazvat i samotné používání telefonu, nedej bože chytrého telefonu. Ctecku otisku jsem používal na NTB od IBM snad před 15 lety a je to proste o uživatelském komfortu, heslo si člověk stejně pamatovat musí, neboť s vlhkým prstem čtečka stejně nefunguje.
iPhone14Pro/MBA 2021/iPad Air 2020/iPAD2018/MBA early2014/aTV4/ AirPodsGen3

Uživatelský avatar
Honza.Mac
Příspěvky: 3016
Registrován: 11 kvě 2015 22:12

Re: očekávaný iPhone 8 bez čtečky otisku prstů

Příspěvek od Honza.Mac » 08 črc 2017 18:21

@SharkeeCZ : Jste fakt chudák ... Tedy pardon, jste pravý Čech.
Pro mne je v problematice "nových" iHraček a nejen jich směrodatné oficiální prohlášení výrobce, tedy společnosti Apple.
Tohle téma a všechny weby a leak kanály jsou jen spekulace a to NEPOTVRZENÉ.
Však není ani potvrzeno jeho uvedení v Září 2017, nestíhají vyrábět čipy, displeje a jiné důležité HW části, viz. stránky dodavatelských firem.
Nicméně svůj názor na LSA nezměním a vám se omlouvat nehodlám.
Stále tu toto téma krmíte nepodloženými informacemi ze "zaručených" zdrojů a ani nevíte jestli bude iP8 v září tohoto roku uveden.
Triviální věci mě narozdíl od vás docházejí, tedy pokud máte prototyp iPhone 8 v ruce pak se vám omlouvám, pokud tuto diskuzi stavíte na doměnkách a spekulacích změňte si svůj nick na SharlatanCZ.
Honza.Mac
iPhone 8,8+,X 4dev
iPad Air 2 64 GB
Apple Watch Sport 42 mm
15" MBPro Retina (mid 2012)/16GB/480GB SSD
TB Extern. HDD Transcend StoreJet 500, 256GB
USB 3.0 Extern. HDD LaCie Porsche design 1 TB
Synology NAS DS-218, DS-216play 4TB WD Red

tlacenka
Příspěvky: 8064
Registrován: 09 zář 2012 17:48

Re: očekávaný iPhone 8 bez čtečky otisku prstů

Příspěvek od tlacenka » 08 črc 2017 18:43

SharkeeCZ píše: Ctecku otisku jsem používal na NTB od IBM snad před 15 lety a je to proste o uživatelském komfortu, heslo si člověk stejně pamatovat musí, neboť s vlhkým prstem čtečka stejně nefunguje.
znovu opakuji - problem je v tom "zaklinani se" bezpecnostim prvkem - navic jako bonus "predame digitalni otisk dale", respektive jeho hash.
samozrejme, ze je to lenost - lenost je totiz nejvetsi motor lidstva (hned po touze po penezich)

souko
Příspěvky: 148
Registrován: 21 úno 2015 19:56
Bydliště: Olomouc

Re: očekávaný iPhone 8 bez čtečky otisku prstů

Příspěvek od souko » 08 črc 2017 19:28

Pokud to bude dobře udělané (a třeba lepší než čtečka otisků), tak v tom nevidím problém... Apple přece uvedl i čtečku a tím z ní do značné míry udělal po nějaké době standard... A tak nevidím důvod, proč by teď, ať už z jakýchkoliv důvodů, nemohl udělat standard z něčeho jiného.

@Honza.Mac: Svět nelze vidět černobíle… Ani jeden web…
K tomu přirovnání z toho filmu, to snad radši nic...
Dobře je to jen spekulace… Ale to neznamená, že o ni nemůžeme diskutovat, že?
Vy uvádíte, že iPhone 8 nebude uveden v září taky na základě infa vámi přímo neověřitelných... To, že něco publikuje lsa, ještě nezaručuje, že ta informace je špatná, ani tím, že to publikoval lsa se ta informace nestala falešnou... Ať je lsa jaký je...

@SharkeeCZ: A na druhou stranu možná uznat určitou rodinnou tradici odporu proti komunismu… (jistě nezaručuje to, že další lidé taky budou antikomunisti, přesto někomu to může vadit) Jistě nelze vidět ani tenhle web černobíle a jednostranně ho odmítat, to souhlas… Na druhou stranu asi netřeba hned někoho nazývat bolševikem… Nevíte čím si prošel apod… Tahle jedna věc, ač jinak je znakem bolševiků, hned (sama) neznačí, že je daný člověk bolševik…

Uživatelský avatar
Hajnejch
Příspěvky: 2576
Registrován: 10 říj 2013 07:17
Bydliště: Všude zdejší

Re: očekávaný iPhone 8 bez čtečky otisku prstů

Příspěvek od Hajnejch » 08 črc 2017 22:44

Nevím jestli tam bude čtečka nebo snímání xichtu( Tlačenko to se mi líbí) tak bych věřil Applu že tam nedá nic co by byl vopruz používat.

Ad diskuse o názorech na LSa Do blesku a nebo Novy to má dost daleko. Tady na MacForu je LSA dost ostrakizované ale pokud se podívám na jakýkoliv český web co píše o Apple krámech tak se tam vesměs dočtu to stejné co na LSA. Že citují nebo překládají články ze zahraničních webů je přece jedno, vždy je uveden zdroj. Je spousta věcí(střípků z Apple které si rád přečtu bo jinde se o tom nepíše, někdo to možná nazve drby, to podle naturelu).Tady je komunita příznivců Apple hraček ale navzájem se známe jen z příspěvků zde. Jeden čas tu byl pokus zorganizovat setkání macfóráků ale nějak to bohužel usnulo. Což je rozhodně škoda. Byl bych všema deseti pro kdyby se nějaký sraz uskutečnil aspoň jednou ročně. Není nad osobní poznání.

Ad Honza Mac zbabělost a přizdisráčství Čechů není zásluha komoušů ale Beneše a táhne se to až k Bílé Hoře. Komouši to jen uměli bravurně využít v poválečných zmatcích. Jákákoliv víra nebo náboženství je zlo z podstaty věci protože jediným cílem je ovládnout dav a získat moc. Svobodný duch a vlastní názor vadí vždy a všude i na západě. Na rozdíl od Vás jsem hrdý že jsem Čech. Vždy je to o jedincích a ne o davu nebo národu. Já zbabělec a posera nejsem a ani lidi tak neposuzuji. Dokážu pochopit jejich slabosti nebo jejich sílu. Já se vždy spoléhal na svoje schopnosti a na okolí se příliš neohlížím

No nic, když tak ať mi to Admin smázne pokud je to "závadný text"

Uživatelský avatar
Honza.Mac
Příspěvky: 3016
Registrován: 11 kvě 2015 22:12

Re: očekávaný iPhone 8 bez čtečky otisku prstů

Příspěvek od Honza.Mac » 09 črc 2017 10:10

OT :
No obrázek o lsa se dá udělat např. článkem o bezplatné instalaci iOS 11 přes "nekošér" developer profil a následný krok Apple na blokaci zařízení resp. tohoto profilu.
To že je na všech webech s tímto článkem upozornění "jen na vlastní nebezpečí" už uživatelé "nevidí" či je na anglických webech psáno drobně.
Nicméně pár desítek tisíc uživatelů se chytlo a chytli se i místní. Následky jsou dohledatelné i zde na fóru a klidně sem postnu dotazy jak iOS 11 downgradovat na oficiální 10.3 v mých SZ popřípadě z emalu co mi chodí.
Tohle mi na "přebiraných" informacích vadí, a hlavně, v páté citaci už je to otočené o 180 stupňů ...
Chtěl jsem jen říci, že by měl člověk čtoucí tyto články používat hlavu a ne tupě věřit. Všichni víme a vídáme na silnicích jak dopadá důvěra v navigaci, že. :D
Honza.Mac
iPhone 8,8+,X 4dev
iPad Air 2 64 GB
Apple Watch Sport 42 mm
15" MBPro Retina (mid 2012)/16GB/480GB SSD
TB Extern. HDD Transcend StoreJet 500, 256GB
USB 3.0 Extern. HDD LaCie Porsche design 1 TB
Synology NAS DS-218, DS-216play 4TB WD Red

MICKI2701000
Příspěvky: 1771
Registrován: 11 čer 2013 10:43
Bydliště: Brno

Re: očekávaný iPhone 8 bez čtečky otisku prstů

Příspěvek od MICKI2701000 » 10 črc 2017 08:51

1. Panove, rad bych pozadal osobni diskuse presunout na soukromo.
2. Prosim max se venujme tematu co by se nam na tom libilo co ne atd.
3. Lidi sou vesmes hloupi tvorove v prirode je mnoho tvoru daleko chytrejsich nez lidi, jen mi sme si zvykly brat si moc aniz by sme to chteli.
Sumasumarum ja sme sem psal proc bych to nechtel, pro me ctecka je ulehcenim pri chuzi jednou rukou sice umim zadat heslo ale neni to efektivni odemceni je pro me rychlejsi no.
iPhone 5S 64 GB
Mobile JuicePack
MBA 13 1,7 I5, 8 GB ram 512 SSD
3 TB TimeCapsule
Airport Express
LifeProof Nuud
Aftershokz Sportz M2 Headphones
Plantronics Voyager Legend Bluetooth

Uživatelský avatar
SharkeeCZ
Příspěvky: 1609
Registrován: 09 lis 2015 17:57

Re: očekávaný iPhone 8 bez čtečky otisku prstů

Příspěvek od SharkeeCZ » 12 črc 2017 07:14

souko píše:Pokud to bude dobře udělané (a třeba lepší než čtečka otisků), tak v tom nevidím problém... Apple přece uvedl i čtečku a tím z ní do značné míry udělal po nějaké době standard... A tak nevidím důvod, proč by teď, ať už z jakýchkoliv důvodů, nemohl udělat standard z něčeho jiného.

@Honza.Mac: Svět nelze vidět černobíle… Ani jeden web…
K tomu přirovnání z toho filmu, to snad radši nic...
Dobře je to jen spekulace… Ale to neznamená, že o ni nemůžeme diskutovat, že?
Vy uvádíte, že iPhone 8 nebude uveden v září taky na základě infa vámi přímo neověřitelných... To, že něco publikuje lsa, ještě nezaručuje, že ta informace je špatná, ani tím, že to publikoval lsa se ta informace nestala falešnou... Ať je lsa jaký je...

@SharkeeCZ: A na druhou stranu možná uznat určitou rodinnou tradici odporu proti komunismu… (jistě nezaručuje to, že další lidé taky budou antikomunisti, přesto někomu to může vadit) Jistě nelze vidět ani tenhle web černobíle a jednostranně ho odmítat, to souhlas… Na druhou stranu asi netřeba hned někoho nazývat bolševikem… Nevíte čím si prošel apod… Tahle jedna věc, ač jinak je znakem bolševiků, hned (sama) neznačí, že je daný člověk bolševik…
Já jej bolševikem nenazval, naspal jsem, že se chová jako bolševik, to za prvé a za druhé, souhlasím s vaši připomínkou k němu, že na jedné straně nechce spekulovat, aby nemusel přiznat nesmysl co napsal a zároveň se odvolává na jinou spekulaci, prostě diskutér "párexcelans"
iPhone14Pro/MBA 2021/iPad Air 2020/iPAD2018/MBA early2014/aTV4/ AirPodsGen3

Uživatelský avatar
SharkeeCZ
Příspěvky: 1609
Registrován: 09 lis 2015 17:57

Re: očekávaný iPhone 8 bez čtečky otisku prstů

Příspěvek od SharkeeCZ » 12 črc 2017 07:17

MICKI2701000 píše:1. Panove, rad bych pozadal osobni diskuse presunout na soukromo.
2. Prosim max se venujme tematu co by se nam na tom libilo co ne atd.
3. Lidi sou vesmes hloupi tvorove v prirode je mnoho tvoru daleko chytrejsich nez lidi, jen mi sme si zvykly brat si moc aniz by sme to chteli.
Sumasumarum ja sme sem psal proc bych to nechtel, pro me ctecka je ulehcenim pri chuzi jednou rukou sice umim zadat heslo ale neni to efektivni odemceni je pro me rychlejsi no.
Pro mne je ulehcene a urychlene odemceni jak za chuze, tak ale i pri potrvzovani v AppStoru, ajinych aplikacih podporujici tuto funkci. Neumim si predstavit to nahradit to ksichtoskenem,
iPhone14Pro/MBA 2021/iPad Air 2020/iPAD2018/MBA early2014/aTV4/ AirPodsGen3

Odpovědět