iPHone 4S podivně přestane fungovat

Vše, co se týká iPadů, iPhonu, iPodů a příslušenství, patří právě sem...

Moderátoři: MichalM.Mac, Renik, zmiy, dandas, Macforum_Admin, pekros, hynecheck, Schumi

Odpovědět
Gwaihir
Příspěvky: 495
Registrován: 19 čer 2014 10:20

iPHone 4S podivně přestane fungovat

Příspěvek od Gwaihir » 07 črc 2017 14:07

Mám starší iPhone 4S, který je v pěkném stavu, nicméně jakmile ho dostal syn, tak po čase přestal fungovat - nešel zapnout, nabíjení se na displeji vůbec neukazovalo. Telefon jsem na nějakou dobu odložil, syn dostal jiný. Já jsem potřeboval iPhone, tak jsem si ho jen tak zkusmo dal do nabíječky a zapl a vše ok. Měl jsem ho takto asi půl roku - nikam jsem s ním nechodil, měl jsem ho jen kvůli simce a příchozím hovorům (ty jsem vyřizoval z jiného přístroje). Dal jsem ho dceři asi před měsícem a vše se zdálo ok - přežilo to i konec školy. Teď z ničeho nic opět vyplý (prý při 20% baterie ho dcera vypla) a už nešel zapnout. Zkoušeli jsme to několikrát a nic. Po třech dnech jsem to zkusil a telefon opět jede.

Dá se předpokládat, že bude špatné - zapínací/vypínací tlačítko nebo může být závada ještě i ve spoustě dalších věcech?

Děkuji.

souko
Příspěvky: 148
Registrován: 21 úno 2015 19:56
Bydliště: Olomouc

Re: iPHone 4S podivně přestane fungovat

Příspěvek od souko » 08 črc 2017 10:03

Tak jestli se nezapnul při dání na nabíječku tak to zapínací tlačítko asi nebude...

Gwaihir
Příspěvky: 495
Registrován: 19 čer 2014 10:20

Re: iPHone 4S podivně přestane fungovat

Příspěvek od Gwaihir » 13 črc 2017 22:17

Nezapnul a stále to blbne...

Gwaihir
Příspěvky: 495
Registrován: 19 čer 2014 10:20

Re: iPHone 4S podivně přestane fungovat

Příspěvek od Gwaihir » 24 črc 2017 12:48

Akurát, když je vyplý a podržím zapínací a home tlačítko cca 20s, tak se zapne.

Odpovědět