iPhone 7 plus Zavady

Vše, co se týká iPadů, iPhonu, iPodů a příslušenství, patří právě sem...

Moderátoři: MichalM.Mac, Renik, zmiy, dandas, Macforum_Admin, pekros, hynecheck, Schumi

Odpovědět
Gertin
Příspěvky: 1
Registrován: 31 říj 2017 21:19

iPhone 7 plus Zavady

Příspěvek od Gertin » 31 říj 2017 21:38

Dobrý den,
mam cca. od vánoc nový iPhone 7 plus. Je to můj několikatý iPhone. Je to tak 4 měsíce zpět, začal mi při pokusu o volání psát: Hovor selhal. Za den tak 20% hovoru. Restartoval jsem tel. 1-2x denně. Pak to po několika týdnech a aktualizacich iOS odeznělo.
No ale nastoupil jiný level. Nyní když mi někdo volá tak se nedovolá. Jen mu to v telefonu pípne a konec. Mě se telefon ani nerozsvítí. Jen když zmačnu tlačítko tak na displeji je: Zmeškany hovor. Je to tak u 20 hovoru ze 100.
Měl jsem to v iStyle kde to testovali a nic. Pak jsme smazali data a dali jsme obnovit. Problém přetrval. Dnes jsme mluvili s podporou Apple a ty nám řekli ať smažeme Profil. To také nepomohlo. Tak jsme znovu tel. Smazali a obnovili ze zálohy.
Je zajímavé, že jsem vypozoroval že někteří lidé se mi nedovolaji nikdy, vždy jim to jen pípne a pak jim volám zpět. A jiní se vždy dovolají. Nikoho nemám zakázaného. Paměť telefonu je zaplněna tak na 30%.
Fakt nevím. Předem děkuji za rady. Jo a Lte vypnout také nepomohlo. Simku od Vodafonu máme také novou.

Uživatelský avatar
vladoff
Příspěvky: 10
Registrován: 13 srp 2016 16:15
Bydliště: Trenčín

Re: iPhone 7 plus Zavady

Příspěvek od vladoff » 02 lis 2017 00:45

Ahoj, mal som podobny problem na iPhone 7.
Problem sa prejavoval tak, ze ma akoby odpajalo od siete operatora, pricom ukazovalo aktivny plny signal.
Prejavovalo sa to tak, ze mal som zapnuty telefon, ukazovalo mi signal, ale druhej strane ohlasovalo, ze som nedostupny.
Robilo to aj ked som mal telefon odblokovany aj zablokovany.
Takisto, ked som chcel niekomu zavolat, pri vytacani mi vyskocilo, ze hovor zlyhal, cim akoby znova nadviazal spojenie a na 2. pokus to uz riadne vytacalo hovor. Robilo to kludne aj 5-6x za den.
Skusal som restore na cisto, takisto restore s obnovou dat z icloudu nepomohlo.
Nakoniec som prisiel na to, ze chyba bola v tom, ze som na iPhone obcas manualne vypinal data a tym telefon akoby z nepochopitelneho dovodu sa aj odpajal od siete. V momente, ked sa mi restartovalo fakturacne obdobie a prebehol nejaky restart u operatora uz data nevypinam a problem zmizol.

Neviem ci je to zrovna riesenie, ale riesil som to asi 2 tyzdne a odkedy sa tak stalo sa uz dany problem neprejavil.
iPhone 7 128GB Product RED
MacBook Air 13"

Lord LazyBoy
Příspěvky: 64
Registrován: 10 čer 2013 14:25

Re: iPhone 7 plus Zavady

Příspěvek od Lord LazyBoy » 02 lis 2017 07:42

Ještě je taky možnost, že je chyba na straně u operátora, jak máte starou sim kartu? případně zkusit vyměnit i tu (jako za novou se stejným číslem u operátora z důvodu popsaných ve Vašem příspěvku).
Iphone 3GS->4->5->5s->6->6s->7->X
AW sport 42->nike+ 42->nike+ 44
Ipad 1->4->Pro9,7+AP->Pro12,9+AP2
mini late 2012, mb pro 2011, mb pro 2018
Beoplay H7->H9, H5->E8, 2xA1, airpods, B&W Zeppelin Wireless

MICKI2701000
Příspěvky: 1771
Registrován: 11 čer 2013 10:43
Bydliště: Brno

Re: iPhone 7 plus Zavady

Příspěvek od MICKI2701000 » 02 lis 2017 08:09

Obavam se, ze othle bude problem operatora taky se mi na SE a pritelkyne ma ip7+ stava vytocim ji hned mi to udela misto obsazovaciho tonu tututu a ukonci se to.
iPhone 5S 64 GB
Mobile JuicePack
MBA 13 1,7 I5, 8 GB ram 512 SSD
3 TB TimeCapsule
Airport Express
LifeProof Nuud
Aftershokz Sportz M2 Headphones
Plantronics Voyager Legend Bluetooth

casesik
Příspěvky: 179
Registrován: 25 kvě 2015 09:41

Re: iPhone 7 plus Zavady

Příspěvek od casesik » 02 lis 2017 08:45

Tak tohle mám v práci se slabším signálem pravidelně hodně často se mi tu přepíná 2g a lte takže to přičítám tomu.

Atapol
Příspěvky: 53
Registrován: 11 kvě 2015 18:57

Re: iPhone 7 plus Zavady

Příspěvek od Atapol » 02 lis 2017 10:01

Mně se to takto chovalo po převodu čísla k jinému operátorovi. Přesně od VF k O2.... nakonec se dohodli mezi sebou a opravili.....

Odpovědět