Apple ID problém

Vše, co se týká iPadů, iPhonu, iPodů a příslušenství, patří právě sem...

Moderátoři: Renik, MichalM.Mac, Macforum_Admin, hynecheck, pekros, Schumi

Apple ID problém

Příspěvekod jackdoom » 12 pro 2017 10:05

Zdarec, ještě než mi začnete psát jak jsem hloupý a tak dál, chci vám říct, že jsem si toho vědom.
více: chung cư eco dream
Takže, můj problém spočívá v tom, že jsem zapomněl ke svýmu Apple ID. To bylo v klidu, heslo jsem si změnil.
Jenomže se mi to Apple ID uzamklo a teď jsem si to chtěl jít teda odemknout. No a první možnost na tom iforgot je, že buď přes email, a tak je nějaký @a*****.com to jsem v životě neviděl, ani není možný že bych takový mail při registraci samotného ID dával. A druhá možnost jsou bezpečnostní otázky. No a tu druhou nevím. Prostě tam dávám to co si myslím že jsem tam dal a nic. Takže jsem hodně hluboko v *******.
Vím, jsem dementní že jsem si to nenapsal....
více: du an my dinh plaza 2
ale děkuju za Vaše odpovědi.
Naposledy upravil jackdoom dne 13 pro 2017 08:19, celkově upraveno 1
jackdoom

Poděkoval: 0 x
Poděkovali mu: 0 x

Re: Apple ID problém

Příspěvekod Mironet » 12 pro 2017 10:19

Odpovědi na co?
Mironet

Poděkoval: 42 x
Poděkovali mu: 80 x

Apple ID problém

Příspěvekod SteveJSF » 12 pro 2017 13:52

Celý příspěvek nedává moc smysl, chtělo by to po sobě číst, kontrolovat a opravovat smysl vět. Jinak to ale vypadá, že jsi ke svému Apple ID něco zapomněl, nenapsal jsi co, pak sis u něj změnil heslo (nevím jak) a teď se k němu nejsi schopný dostat. Nabízí ti to záchranu přes mail, který neznáš, nebo přes bezpečnostní otázky, na které odpověď taky neznáš. Pokud tedy znáš aspoň správnou podobu toho Apple ID, tak se obrať na telefonickou podporu Applu - jedině tam je poslední šance získat pomoc. Pak už nic.
SteveJSF

Poděkoval: 77 x
Poděkovali mu: 111 x

Zpět na iPad / iPhone / iPod