Koupit iPhone 6 nebo 6S?

Vše, co se týká iPadů, iPhonu, iPodů a příslušenství, patří právě sem...

Moderátoři: Renik, MichalM.Mac, Macforum_Admin, hynecheck, pekros, Schumi

Koupit iPhone 6 nebo 6S?

Příspěvekod jackdoom » 19 pro 2017 11:36

Ahoj.
Zase toužím po změně.. Teď mám 5S 16 GB a chtěla bych zkusit větší displej. Ale nějak se nemůžu rozhodnout, zda-li koupit iPhone 6 nebo raději připlatit už na 6S V poslední době vydržím s 1 modelem tak rok a pár měsíců, ani ne... Pak chci zase novější model. Pročetla jsem si i obecnou diskuzi k 6S, ale stále nevím.
více: chung cư iris garden mỹ đình
K iPhonu 6: Teď je za solidní cenu (na jednu stranu se mi do mobilu nechce rvát tolik peněz, na druhou stranu "ALE"). S baterkou je tedy zhruba stejně jako 6S.
6S: Jelikož mám iPhony už od 3GS, tak nějaké 3D Touch klidně i oželím. Celkově mi nevadí ovládání mobilu oběma rukama, protože jsem holka a mám kratší prsty (někdy i na 5S). Lákají mě foťáky - 12 Mpix a 5 Mpix přední (někdy selfie musí být..), ale zase je to takový rozdíl mezi foťákem u 6 a 6S? Někde jsem četla, že to poznají jen opravdoví puntičkáři. A stačila by mi u 6S verze 16 GB? Doteď jsem měla všechny jen 16 GB (momentálně mám stále cca 5,8 GB volných) - využiji jen na foto, hudbu, mail, messenger, občas GPS... Ostatní appky mám v iPadu..
více: mua chung cư mỹ đình plaza
Po finanční stránce.. pokud by se tolik 6S nevyplatilo, budu asi radši za levnější 6. Ale pokud by mi měla 6S vydržet déle (alespoň 2 roky), tak zrovna připlatím.

Prosím o Vaši případnou kritiku/názory/rady.. třeba se konečně rozhodnu.
více: căn hộ eco dream nguyễn xiển
Naposledy upravil jackdoom dne 23 pro 2017 05:52, celkově upraveno 1
jackdoom

Poděkoval: 0 x
Poděkovali mu: 0 x

Koupit iPhone 6 nebo 6S?

Příspěvekod pizuu » 19 pro 2017 21:56

6s má 2GB ram, čo je asi dosť podstatné oproti 6ke (1gb). Ja mám 6s a slúži stále výborne po dvoch rokoch. Polovička používa 6ku a občas na jej iPhone badať, ze sem tam už “nestíha”. Takže za mňa zoberte 6s, lepšia plynulosť systému do budúcna...
A možno si oblúbite aj 3D touch [emoji6]

iPhone 6s
MacBook Pro 13' mid 2009- OS Yosemite 10.10.
pizuu

Poděkoval: 6 x
Poděkovali mu: 5 x

Re: Koupit iPhone 6 nebo 6S?

Příspěvekod SteveJSF » 19 pro 2017 23:14

6 nebrat. Když už, tak 6S.
SteveJSF

Poděkoval: 77 x
Poděkovali mu: 111 x

Re: Koupit iPhone 6 nebo 6S?

Příspěvekod pajasXS » 20 pro 2017 08:18

No, radím 6S když si zvyknes na 3D Touch budeš spokojena mírnou nevýhodou je vyšší váha oproti iP6. Hlavně iP6S už podporuje AR aplikace, tedy do budoucna je to určitě lepší volba. 16GB je dnes již málo v tvém případě si myslím ze o třídu vyšší paměťová verze je jistota.
Teď se dostáváme k bodu proč určitě nebrat iP6. Především protože konstrukce telefonu je žalostná, především zadní část se dá velice lehce (i nesprávným nošením v kapse kalhot) ohnout. Mě osobně například (jak jsem psal výše) ani nevyhovuje váha, 6ku proste necítím poradně v ruce. A jako poslední bod je rychlost systému, mezi 6 a 6S je relativně výrazný rozdíl (alespoň já ho vnímám). Co se tyče fotoaparátu 6S mi na fotky stačí nemyslím si ze je mezi těmito modely nějaký mega rozdíl.

Sent from my iPhone using Tapatalk
MacBook PRO 15'' (early 2008, El Capitan, 2,5 GHz, 4 GB RAM, SSD Samsung 250GB)
iPhone 6S (iOS 11, 64GB)
iPad mini 2 (wi-fi, 32GB, white)
pajasXS

Poděkoval: 0 x
Poděkovali mu: 0 x

Zpět na iPad / iPhone / iPod