Vypalovani oled na iphone x

Vše, co se týká iPadů, iPhonu, iPodů a příslušenství, patří právě sem...

Moderátoři: MichalM.Mac, Renik, zmiy, dandas, Macforum_Admin, pekros, hynecheck, Schumi

Odpovědět
sallvator
Příspěvky: 1030
Registrován: 28 úno 2013 17:29

Vypalovani oled na iphone x

Příspěvek od sallvator » 26 pro 2017 20:47

Zdravim majitele xka, jak jste na tom s vypalovanim? Ja po 14ti dnech mam uz vypalenou wifi a signal, jen malinko ale uz to videt lze. Doufal jsem ze vydrzi dele :-D

Edit: omlouvam se za paniku, beru zpet, kdyz sem displej zhasl a nechal odpocinout tak to skoro zmizelo, po dlouhem cteni webu sem si toho vsiml a hned jsem bezel “bonzivat” na forum ale drobnej otisk signalu a wifi zase skoro zmizl a je to tam uz opravdu minimalne ocekavam ue to zmizne uplne asi, Asi to je vlastnost ze to docasne vypali ale any to tam zustalo vypalene furt muselo by to opravdu bejt dlouhodobe staticke.

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3635
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Vypalovani oled na iphone x

Příspěvek od rony » 26 pro 2017 21:41

proste si nastav mensi jas ;) striedmejsie pozadie a idealne cierne resp velmi tmave.

posnaz sa aby na displei radssej bolo zivo takze radsej nech zhasina skor ako dlho svieti atd atd
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

Bixby
Příspěvky: 71
Registrován: 03 pro 2017 01:34

Re: Vypalovani oled na iphone x

Příspěvek od Bixby » 26 pro 2017 23:59

A úplně nejlépe ho nepoužívej se zapnutým displejem vůbec :lol: Vypálí se, vymění, tečka. Nedal jsem necelých 35k za telefon, abych se omezoval ne 8-) U Samsungu jsem toto již řešil několikrát, vždy byl vyměněn.
 iPhone X 256GB  iWatch Edition Ceramic  Airpods  MacBook Pro 13 s TB 2017

sallvator
Příspěvky: 1030
Registrován: 28 úno 2013 17:29

Re: Vypalovani oled na iphone x

Příspěvek od sallvator » 27 pro 2017 01:01

No jas nemam ani na pulce, ted v zime neni ani venku potreba vic, mam jas tak na 40% i mene. Ten sygnal tam stale trochu mam to uz asi zustane.

Po 14ti dnech je to celkem rychlovka sem zvedavej co za par mesicu, ocekavam od applu novej kus az to bude hodne. Kdyz mi mohly dat novej telefon za blbe mackatelnej lock button tak tohle doufam budou menit taky.

Bixby
Příspěvky: 71
Registrován: 03 pro 2017 01:34

Re: Vypalovani oled na iphone x

Příspěvek od Bixby » 27 pro 2017 17:08

U S8+ se mi vypálila lišta za 3týdny, nehledě na to, že jsem 3 kusy vracel, než jsem měl kus bez růžového displeje. Reklamace ve VSP Data-výměna. U nich lze řešit i iphone. Pokud se nadměrně vypálí, vymění ho bez problémů.
 iPhone X 256GB  iWatch Edition Ceramic  Airpods  MacBook Pro 13 s TB 2017

Odpovědět