Vynechavani wifi

Vše, co se týká iPadů, iPhonu, iPodů a příslušenství, patří právě sem...

Moderátoři: MichalM.Mac, Renik, zmiy, dandas, Macforum_Admin, pekros, hynecheck, Schumi

Odpovědět
Ljuke
Příspěvky: 10
Registrován: 10 říj 2017 16:08

Vynechavani wifi

Příspěvek od Ljuke » 24 úno 2018 11:23

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, jestli se někdo nesetkal s vynechavanim wifi. Zkusím popsat, co mi to na iPhone 6 64 GB dělá. Když jsem na WiFi a brouzdam na FB nebo Instagramu, tak mi to většinou funguje, občas mi to nenacte nějaké obrázky nebo videa, ale jaks taks to jede. Naopak když chci na internet (přes Safari) tak mi to stránky nenacita. Stejně tak se nedostanu do app store nebo na aktualizaci systému. Dost mě to začíná štvát, zkoušel jsem restart telefonu, restart routeru apod.. Neví někdo, čím to může být? Nejvíc je na tom divné, že něco funguje a něco ne. Na datech funguje vše normálně.
Díky Lukáš.

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3635
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Vynechavani wifi

Příspěvek od rony » 24 úno 2018 12:27

Zmenit kanal v routri, pozriet okolite siete, na akych kanaloch vysielaju.

skontrolovat, ci nemas okolo seba ine zdroje radioveho signalu (WiFi, bluetooth, vazne cokolvek co ide bezdrat) a skumat moznost zarusenia. Kludne to moze byt aj hlupa bezdrotova mys alebo iny telefon atd. atd.
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

Ljuke
Příspěvky: 10
Registrován: 10 říj 2017 16:08

Re: Vynechavani wifi

Příspěvek od Ljuke » 26 úno 2018 11:57

Přemýšlel jsem nad těmi zařízeními, které by to mohlo rušit a nic mě nenapadlo. Nemám doma žádný nový přístroj, stejně tak jsem měl všechno možné odpojené a vliv to nemělo.

Možná bude problém v tou routeru, ale to se přiznám, že netuším jak "Zmenit kanal v routri, pozriet okolite siete, na akych kanaloch vysielaju." Poradíte?

BTW: zkoušel jsem na jiné wifi a běží všechno bez problémů

Lukáš

Gwaihir
Příspěvky: 495
Registrován: 19 čer 2014 10:20

Re: Vynechavani wifi

Příspěvek od Gwaihir » 26 úno 2018 13:27

Routerů je mnoho druhů a na každém se to dělá jinak. Těžko poradit.

Odpovědět