Apple smart case

Vše, co se týká iPadů, iPhonu, iPodů a příslušenství, patří právě sem...

Moderátoři: MichalM.Mac, Renik, zmiy, dandas, Macforum_Admin, pekros, hynecheck, Schumi

Odpovědět
wivercz
Příspěvky: 3
Registrován: 08 srp 2012 13:59
Bydliště: Liberec, Brno, Praha

Apple smart case

Příspěvek od wivercz » 08 srp 2012 14:23

Ahoj,

celkem by mě zajímal názor a postřehy těch z Vás, co vlastníte nový apple smart case. Většinou jsem narazil na to, že to není zrovna věc, co by se Applu dvakrát povedla, ať již kvalitou, tak celkovou funkčností. Na druhou stranu by měl chránit tablet jako celek, což asi splňuje.

Jak se k tomu stavíte Vy?
Son, someday you will make a girl very happy, for a short period of time. Then she'll leave you and be with new men, who are ten times better than you could ever hope to be. These men are called "wingsuiters".

Uživatelský avatar
yonah
Příspěvky: 112
Registrován: 15 črc 2012 20:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Apple smart case

Příspěvek od yonah » 08 srp 2012 15:01

EDIT: Spletl jsem si se Smart Cover. Ruším zápisek.

Já s ním problém nemám. Funguje, drží. Ale ja********** ******** **************** ****** ****** ***.
Naposledy upravil(a) yonah dne 08 srp 2012 20:09, celkem upraveno 1 x.
Nesignováno.

Eskel
Příspěvky: 12
Registrován: 31 črc 2012 00:47

Re: Apple smart case

Příspěvek od Eskel » 08 srp 2012 16:32

Mám ho a jsem hodně nespokojený. Jednak je můj kus je příliš velký, takže v něm není iPad úplně na těsno. To sice není v žádném Smart Case, ale ten můj je extrém (porovnával jsem ho v iStyle, naneštěstí jsem ho koupil ve Vídni a komplikuje mi to reklamaci). Když je iPad položený na stole, tak je nižší než se Smart Coverem, na stojáka prakticky nedrží a překlápí se. obal má navíc nepříjemné hrany a při delším držení se mi trochu zařezává do rukou.

Celkově určitě nedoporučuji. Osobně přemýšlím nad kombinací Smart Case + Invisible Shield na zadní stranu.

Uživatelský avatar
HonzaD
Příspěvky: 156
Registrován: 31 črc 2012 16:45

Re: Apple smart case

Příspěvek od HonzaD » 08 srp 2012 16:39

yonah píše:Já s ním problém nemám. Funguje, drží. Ale jako iPad celek určitě nechrání. Na to ani není určen. Vhodný je, když iPad nikde moc netaháš po světě. A nemohu ani tvrdit, že se Applu nepovedl.
Nevim, jestli sis nespletl Smart Case a Smart Cover.

Ja si dnes zeleny smart case donesl domu a musim rict, ze me oproti smart cover trosku zklamal.

Zda se mi, ze na ipadu 2 ani moc nesedi, jeste to vyzkousim na ipad 3.

Myslim, ze mel apple pridat do nabidky jen zada pro smart cover a uplne by to stacilo, nez vymyslet zada z jednoho kusu a nevyuzit tak magnety pro uchyceni obalu, ktere kvuli smart coveru museli vymyslet.
iPhone 5S 32GB, iPad Air 2 128GB, Apple TV 2nd, MacBook Pro Retina 15" 256GB 16GB 2014

Uživatelský avatar
Classic
Příspěvky: 410
Registrován: 01 srp 2012 09:08
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Apple smart case

Příspěvek od Classic » 08 srp 2012 18:43

Smart Case jsem v jednom obchodě chtěl zakoupit. Ochotný prodávající mi ho vyzkoušel na iPad 2 a vůbec se mi to nelíbilo. Tak nějak to plandalo a v zavřeném stavu to vůbec nedoléhalo na sklo (možná časem by se to podalo). Zůstanu tedy u osvědčeného Smart Cover a s vkládáním obojího do obalu Prestigo. S tímto obalem za pětikilo jsem moc spokojený a bohužel iPad se Smart Case se do něj nevešel.
Jako velice povedené jsem považoval původní Apple Case na první iPad. Smart Case mne ale zklamal.
obal.jpg
Emulátor SPECTRE128 - http://bit.do/_mac, s Apple od roku 1988.  Think Different 

sTadion
Příspěvky: 6
Registrován: 30 črc 2012 17:20
Bydliště: Poniklá

Re: Apple smart case

Příspěvek od sTadion » 08 srp 2012 20:03

Já jsem s ním spokojený. Chtěl jsem pouzdro které by mi chránilo i záda. Mě na iPadu 3 sedí. Jediné co můžu vytknout tak v poloze na sledování filmů nedrží. Asi každý má jinou zkušenost. Nejlépší skutečně vyzkoušet v nějáke z prodejen.

Uživatelský avatar
yonah
Příspěvky: 112
Registrován: 15 črc 2012 20:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Apple smart case

Příspěvek od yonah » 08 srp 2012 20:05

HonzaD píše: Nevim, jestli sis nespletl Smart Case a Smart Cover.
Spletl. Omlouvám se. :-/
Nesignováno.

Uživatelský avatar
Alisczech
Administrátor
Příspěvky: 1902
Registrován: 11 črc 2012 14:34
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Apple smart case

Příspěvek od Alisczech » 10 srp 2012 10:53

Pritelkyne si ho vcera koupila. Nemyslim, ze by byl spatny, z pohledu ochrany iPadu mi prijde jako rozumny kompromis mezi nicim a velkymhard case. Ma to ale nekolik hacku:

- devcata s dlouhymi nehty ho maji problem otevirat
- chlapci s vetsimi prsty jak by smet
- v poloze nastojato opravdu prepadava
 Certified Trainer, ACE, fotograf a žurnalista
http://jbrezina.cz http://ilumio.cz http://4foto.cz http://fripito.com

Uživatelský avatar
dodo_mt
Příspěvky: 168
Registrován: 01 srp 2012 23:26
Bydliště: MT

Re: Apple smart case

Příspěvek od dodo_mt » 10 srp 2012 11:41

Eskel píše: Celkově určitě nedoporučuji. Osobně přemýšlím nad kombinací Smart Case + Invisible Shield na zadní stranu.
Mám takúto kombináciu a som spokojný. Jedinú vec čo môžem vytknúť je že shield nechrani tvarové rohy ipadu a pri koncoch folie sa drží troska špinavý...

dodo
Apple iPhone SE 64GB gold | iOS 9.3.5 - no JB | Orange
Apple iPad Air 2 64GB Wifi gold
Apple Mac Mini i5 2.5GHz | Mind 2011 | SSD Crucial M4 128GB + HDD 500GB | Fusion Drive | 16GB Ram
Apple Keyboard (Wireless)
Apple Magic Mouse

Uživatelský avatar
hynecheck
Příspěvky: 148
Registrován: 15 črc 2012 20:44

Re: Apple smart case

Příspěvek od hynecheck » 10 srp 2012 17:54

Řešil jsem podobný problém a nakonec jsem ho vyřešil vcelku jednoduše. Smart Cover + Macally Smart Mate. Je to dokonalá kombinace. Navíc pokud potřebujete ochranu jen jedné části, lze pohodlně používat buď jen se Smart Coverem, nebo jen s Macally Smart Mate. Většina problémů Smart Case od Apple tímto odpadá - Otevírat lze prostě nádherně - jako MacBook.. A co se týče udržení se v polohách Smart Coveru, taky bez problémů. Psal jsem o něm před pár dny na iPhonetips, kdyby to někoho zajímalo více :) http://www.iphonetips.cz/navody-testy/m ... t-coverem/ Bohužel je jen v černé, bílé a průhledné barvě.

Hondzalo
Příspěvky: 3
Registrován: 01 srp 2012 12:58

Re: Apple smart case

Příspěvek od Hondzalo » 11 srp 2012 08:03

Ahoj,

Smart case pouzivam s iPad2 asi 14 dni a musim rict, ze jsem s nim spokojeny, ackoliv na zacatku tomu tak uple nebylo:-) Jediné s cim musim souhlasit je, ze nedoleha uplne vsude na display, ale to je asi jedina rekneme drobna nevyhoda.

S cim nesouhlasim je, ze prepadava. Resil jsem to prvni dva dny nez my doslo, ze se kryt da totiz zarolovat na obe strany - tedy jak vnitrni stranou, tak jakoby vnejsi. Kazdy zpusob se pak hodi pro jinou polohu - doporucuji vyzkouset:-) Zaroven pokud ho chci postavit, tak je casto jeste nutné ono "zarolování" jemne upravit, aby vse sedelo jak ma a pak stoji-li iPad na rovne plose, tak proste prepadnout nemuze, pokud mu k tomu tedy vyrazne nepomuzete:-)

H.

Pupu
Příspěvky: 1
Registrován: 20 srp 2012 08:57

Re: Apple smart case

Příspěvek od Pupu » 20 srp 2012 09:05

Smart Case jsem si objednal přímo na stránkách Applu i s laserovým gravírováním. Čekal bych trošku větší písmo, ale i tak to je pak osobnější. Musel jsem volat i na podporu abych ho trošku upravil. Podpora je fantastická a se vším vyjdou vstříc. Za dvě hodiny mi přišel email s tím, že gravírování bylo upraveno a Smart case opustil ve 21.34 hodin sklad v Holandsku a v 9.45 mi byl SC doručen UPSkem. Rychlost doručení a servis absolutně úžasný.
Co se používání SC týká, tak jsem naprosto spokojen. Materiál je velice příjemný, iPad v něm sedí jako zadek na hrnek, v poloze na koukání filmů se musí kryt srolovat opačně, než jste zvyklí. Ale drží perfektně. Zadní kdyt je velice pevný a pravděpodobně nepoškrábatelný ;) tedy zatím na něm nemám jediný škrábanec a špína nebo něco podobného se z krytu dá krásně rukou setřít, takže je stále čistý.
Tolik mé zkušenosti.
iPhone 3G - 8Gb
iPad 2 - 16Gb

Standa
Příspěvky: 4
Registrován: 20 srp 2012 14:01

Re: Apple smart case

Příspěvek od Standa » 21 srp 2012 15:16

Smart case testuji od vcerejska, dostal sem ho darem a i kdyz sem mel smisena ocekavani, vzhledem k predchozim prispevkum, tak sem spokojen. Je pravda, ze ne vsude doleha 100% na display, ale to byl neduh i smatcoveru, ktery zanechaval tri svisle smouhy a i otevirani muze byt pro nekoho obtiznejsi. Kazdopadne prepadavani sem nezaznamenal, ale skutecne se musi srolovat obal trosku jinak nez smartcover.
Jinak ipad v nem sedi velmi dobre, material je prijemny a svou hlavni - ochranou funkci jiste splni :-)

thrabec
Příspěvky: 48
Registrován: 31 črc 2012 07:52

Re: Apple smart case

Příspěvek od thrabec » 17 zář 2012 19:18

Tento obal jsem koupil spolecne s novym ipadem. Chtel jsem predevsim jeden obal, jak na predni displej, tak na zadni. Proto padla volba na originalni obal od Apple.
Po 2 tydnech musim rict, ze obal se mi celkove libi a urcite splni ucel, za kterym jsem ho kupoval. Jedine minus je nasazovani a vyndavani ipadu. Jde to opravdu tezce. Jinak nemam s timto obalem problem a muzu ho doporucit.

Odpovědět