Automatické nahrávání dynamického playlistu

Vše, co se týká iPadů, iPhonu, iPodů a příslušenství, patří právě sem...

Moderátoři: MichalM.Mac, Renik, zmiy, dandas, Macforum_Admin, pekros, hynecheck, Schumi

Odpovědět
fasdfa
Příspěvky: 1
Registrován: 25 led 2012 15:57

Automatické nahrávání dynamického playlistu

Příspěvek od fasdfa » 25 led 2012 16:03

Zdravím,
mám iPod shuffle (4. gen.), kam se mi samozřejmě nevejde celá knihovna. A taky se nechci 2x starat o to, co tam nahraji. Tak mě napadlo, že bych si udělal dynamický playlist (všechny písničky žánru s hodnocením nad ***). Playlist vytvořím a po přetáhnutí do iPodu jsou tam správné písničky.

Jenže tím se playlist jakoby osamostatní a funguje pouze v rámci iPodu. Chtěl bych to udělat tak, aby se po připojení synchronizoval s playlistem v iTunes - přidám písničky na počítači ohodnotím - přidají se do dynamického playlistu v iTunes - playlist se synchronizuje s iPodem...

Jde to vůbec?

Uživatelský avatar
kemo
Příspěvky: 278
Registrován: 23 led 2012 18:43
Bydliště: Orlová
Kontaktovat uživatele:

Re: Automatické nahrávání dynamického playlistu

Příspěvek od kemo » 25 led 2012 21:23

mas aktivni iTunes Match ? Pokud ano, tak bys s timto nemel mit zadny problem. Uvedu priklad:

Vytvorim si playlist... nasypu do nej hudbu kterou chci a v zapeti se playlist synchronizuje s iPhonem. V nem jen vyberu stahnout cely playlist a funguju..

Z toho usuzuji ze pri vytvoreni dynamickeho playlistu se bude obsah tohoto playlistu synchronizovat s iTunes Match a tudiz i se vsemi iOS zarizenimi, ktere mas s danym Apple ID sparovane.

Pokud iTunes match nemas tak by melo stacit ten playlist vytvorit - zaskrtnout jako aktivni pro synchronizaci s iOS zarizenim a pak se pri kazde synchronizaci aktualizuje jeho obsah v iOS zarizeni...

Kapis ? ;)
~ AKG k701 + Nuforce Icon HDP + NuForce USB
~ Proud Snow Leopard user!
~ http://tehkemo.com

Odpovědět