iPhone 13Pro - uvnitř se něco pohybuje, je to normální?

Vše, co se týká iPadů, iPhonu, iPodů a příslušenství, patří právě sem...

Moderátoři: MichalM.Mac, Renik, zmiy, dandas, Macforum_Admin, pekros, hynecheck, Schumi

Odpovědět
Jansulc
Příspěvky: 37
Registrován: 08 pro 2016 02:16

iPhone 13Pro - uvnitř se něco pohybuje, je to normální?

Příspěvek od Jansulc » 02 led 2024 18:47

Dobrý den, dnes jsem přešel z iPhone 13 na iPhone 13Pro. Bohužel jsem si všiml, že když jsem telefon nějak rychle otočil v ruce třeba ,,vzhůru nohama", tak v něm něco vydalo zvuk. Trochu mě to znepokojilo a tak jsem ten pohyb zkusil napodobit a opravdu se v telefonu něco hýbe. Když telefonem v ruce zatřesu, tak mi to přijde, jako by se v něm trochu pohybovala baterie. Nevím, zdali je to vlastnost, ale domnívám se, že by se to dít nemělo. Myslím si, že by všechny součásti telefonu měly být pevně spojené s telefonem bez možnosti pohybu. Mohl byste mi prosím někdo toto chování potvrdit, že je to u 13 Pro normální nebo naopak vyvrátit, že to rozhodně dělat nemá?

Předem děkuji za odpovědi, docela mě to rozhodilo a nevím, zdali raději neřešit výměnu, protože telefon jinak bezvadně funguje po všech stránkách a nic nenasvědčuje tomu, že by měl být telefon opravován, že by měl mít v sobě neoriginální díly nebo něco podobného.

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3638
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: iPhone 13Pro - uvnitř se něco pohybuje, je to normální?

Příspěvek od rony » 02 led 2024 20:01

ak je to blizko objektivu, je to NORMALNE, nerieste to a hlavne sa to nesnazte "opravit". Najma ak ten pocit je ako keby hrkanie maleho predmetu v malicko vacsom priestore.

takze: vo fotoaparate je jedna pohybliva volna cast. A nie, v telefone nie je uplne vsetko napevno. Napr. taky snimac pohybu...
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

Odpovědět