Vlastní nastavení sms zvuku

Vše, co se týká iPadů, iPhonu, iPodů a příslušenství, patří právě sem...

Moderátoři: MichalM.Mac, Renik, zmiy, dandas, Macforum_Admin, pekros, hynecheck, Schumi

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tass
Příspěvky: 285
Registrován: 30 črc 2012 16:40
Bydliště: Ostrava

Vlastní nastavení sms zvuku

Příspěvek od Tass » 21 srp 2012 16:34

Zdravím, jak již název napovídá, lze v iphone nějakým způsobem nastavit vlastní zvuk pro sms/imessage, atd..? Bez jailbreaku?
 Mac nemá konkurenci. 

Uživatelský avatar
dodo_mt
Příspěvky: 168
Registrován: 01 srp 2012 23:26
Bydliště: MT

Re: Vlastní nastavení sms zvuku

Příspěvek od dodo_mt » 21 srp 2012 19:45

Treba si vytvorit nejake zvuky napr. z pesnicik v iTunes. Potom zosynchronizovať s iP no a potom už len vybrat v nastaveniach zvukov... Dalsia moznost je kupit si zvonenia priamo v iTunes store.

dodo
Apple iPhone SE 64GB gold | iOS 9.3.5 - no JB | Orange
Apple iPad Air 2 64GB Wifi gold
Apple Mac Mini i5 2.5GHz | Mind 2011 | SSD Crucial M4 128GB + HDD 500GB | Fusion Drive | 16GB Ram
Apple Keyboard (Wireless)
Apple Magic Mouse

ric_smd
Příspěvky: 214
Registrován: 16 srp 2012 22:20

Re: Vlastní nastavení sms zvuku

Příspěvek od ric_smd » 22 srp 2012 19:24

stačí si na pc stáhnout program iRinger(zdarma) a v něm si udělat jednoduše jakýkoliv vyzváněcí tón. je to fakt jednoduché, rychle, a hned se to preklopi do vyzvanecich tónu v iTunes. pak při synchronizaci zaskrtnout tóny, ktere se maji přenést do iphonu. zatím nejlepší volba. nebo aplikace ringtones-je jich na AppStore dost. vybrat tón, stáhnout do telefonu, pak při připojeni k pc přesáhnout na plochu a zase hned vložit do vyzvanecich tónu v iTunes.
Macbook 12” 2017
Apple Watch 4 grey
iPhone 11 pro
iPad mini 2019
kdysi iPhone 2G, 3G, 3GS, 4, 4S, 5, SE, 6S

Uživatelský avatar
Tass
Příspěvky: 285
Registrován: 30 črc 2012 16:40
Bydliště: Ostrava

Re: Vlastní nastavení sms zvuku

Příspěvek od Tass » 23 srp 2012 09:03

ric_smd píše:stačí si na pc stáhnout program iRinger(zdarma) a v něm si udělat jednoduše jakýkoliv vyzváněcí tón. je to fakt jednoduché, rychle, a hned se to preklopi do vyzvanecich tónu v iTunes. pak při synchronizaci zaskrtnout tóny, ktere se maji přenést do iphonu. zatím nejlepší volba. nebo aplikace ringtones-je jich na AppStore dost. vybrat tón, stáhnout do telefonu, pak při připojeni k pc přesáhnout na plochu a zase hned vložit do vyzvanecich tónu v iTunes.
Nevím, jestli si rozumíme. Iringtones již dávno mám, není potíž s nastavením vlastního vyzváněcího tónu, chci si přidat vlastní tón k smsce. I když si jej v tom progamu vytvořím, ve výběru sms zvuků se mi nezobrazí, navíc musí být delší než 6 sekund, což je docela problém:/ Mnou zvolený zvuk má pouze 3 sekundy.

dodo: Jasně, já bych si to rád koupil /Adun ví, že bych tu dvacku klidně obětoval/, ale v itunes store není to, co bych rád. Takže mě zajímá, jakým způsobem dostanu tu třísekundovou skladbu v itunes do položky "zvuky"? Zkoušel jsem ji normálně přetáhnout, ale to bohužel nejde:/
 Mac nemá konkurenci. 

Uživatelský avatar
Alisczech
Administrátor
Příspěvky: 1902
Registrován: 11 črc 2012 14:34
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Vlastní nastavení sms zvuku

Příspěvek od Alisczech » 23 srp 2012 09:16

Nechci fabulovat, pripadne me opravte, ale nema byt uzivatelsky ton SMS novinkou v iOS6? Ted samozrejme jde bez problemu menit vyzvaneni, ale SMS zvuk jen z prednastavenych
 Certified Trainer, ACE, fotograf a žurnalista
http://jbrezina.cz http://ilumio.cz http://4foto.cz http://fripito.com

ric_smd
Příspěvky: 214
Registrován: 16 srp 2012 22:20

Re: Vlastní nastavení sms zvuku

Příspěvek od ric_smd » 26 srp 2012 22:29

nevím co mate prednastavene, ale já používám na sms sve zvuky, i ty vyrobené přes iRinger. mám 4S a manželka 4, a jde to....v nastavení najedu na zvuk, pak zvuk sms a vyberu to, co jsem si na iringeru udělal...je jedno co a jak je to dlouhe....proste to zaskrtnu a pak to tak zvoní na příchozí sms. a jsou tam i zvuky stažené přes aplikace. nechápu tedy problém...
Macbook 12” 2017
Apple Watch 4 grey
iPhone 11 pro
iPad mini 2019
kdysi iPhone 2G, 3G, 3GS, 4, 4S, 5, SE, 6S

ric_smd
Příspěvky: 214
Registrován: 16 srp 2012 22:20

Re: Vlastní nastavení sms zvuku

Příspěvek od ric_smd » 26 srp 2012 22:31

mám tam i zvuk predatora a ten je Dlouhy 2 vteřiny, ted zaměřeno....
Macbook 12” 2017
Apple Watch 4 grey
iPhone 11 pro
iPad mini 2019
kdysi iPhone 2G, 3G, 3GS, 4, 4S, 5, SE, 6S

Odpovědět