Koupě nového iPadu

Vše, co se týká iPadů, iPhonu, iPodů a příslušenství, patří právě sem...

Moderátoři: MichalM.Mac, Renik, zmiy, dandas, Macforum_Admin, pekros, hynecheck, Schumi

Odpovědět
Uživatelský avatar
golinho
Příspěvky: 286
Registrován: 30 črc 2012 12:21
Bydliště: Břeclav

Koupě nového iPadu

Příspěvek od golinho » 22 srp 2012 11:20

Zdravím, chtěl bych se zeptat, na Váš názor popřípadě jak by jste řešili mou situaci...
Úterý, krásný den v Brně, jsem zakoupil iPad 3rd generace 32GB bílý... Celý natěšený jsem ho rozbalil již v autě a nevěřil jsem vlastním očím. Při návštěvě App Storu tam bylo již nějaké ID, nainstalovány hry apod.. Dnes jsem napsal na tu Apple ID e-mail, zda-li vlastnil tento iPad. Přišla mi odpověď, že ano. Do Brna to mám 60km a nechce se mi tam jezdit, abych s tím něco řešil. iPad jsem tedy uvedl do původní nastavení ( Smazat data apod. ) a už tam nic nezbylo... Takže, mám to řešit dál, že mi prodali nový iPad, který byl již použitý a NERESETOVANÝ (což mě na tom mrzí nejvíc, že to prostě zase znova zabalili) a nebo na celou věc zapomenout a vzpomínat na to jako veselou příhodu ?
MacBook Pro Retina 2014 8GB 256GB
iPhone 5 16GB White
iPod Shuffle

Uživatelský avatar
dodo_mt
Příspěvky: 168
Registrován: 01 srp 2012 23:26
Bydliště: MT

Re: Koupě nového iPadu

Příspěvek od dodo_mt » 22 srp 2012 12:06

A bol aj zafoliovany? Ja by som im ho vrátil a pýtal si úplne neposkvrneny...

dodo
Apple iPhone SE 64GB gold | iOS 9.3.5 - no JB | Orange
Apple iPad Air 2 64GB Wifi gold
Apple Mac Mini i5 2.5GHz | Mind 2011 | SSD Crucial M4 128GB + HDD 500GB | Fusion Drive | 16GB Ram
Apple Keyboard (Wireless)
Apple Magic Mouse

Uživatelský avatar
golinho
Příspěvky: 286
Registrován: 30 črc 2012 12:21
Bydliště: Břeclav

Re: Koupě nového iPadu

Příspěvek od golinho » 22 srp 2012 12:12

Byl úplně zabalený. Fólie tam byla. Kabel byl taky zabalený.
MacBook Pro Retina 2014 8GB 256GB
iPhone 5 16GB White
iPod Shuffle

Uživatelský avatar
honza.svasek
Příspěvky: 371
Registrován: 15 črc 2012 22:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě nového iPadu

Příspěvek od honza.svasek » 22 srp 2012 13:32

V jaké prodejně to bylo? Abych si dával pozor od jakého distributora si nemám věci kupovat.
Nejsem jen sarkastický...taky spím.

Uživatelský avatar
JKL
Příspěvky: 32
Registrován: 15 črc 2012 20:12
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě nového iPadu

Příspěvek od JKL » 22 srp 2012 13:41

Chlape! Rozhodně to jen tak nepřecházej... Já jsem sice mírná povaha, nad dost věcma mávnu rukou, ale tohle bych řešil. Poslal bych tam snad i svojí tchýni, aby bylo čóro-móro. Tu drzost nelze akceptovat. Těch 60 km Tě nezabije, jde přece o princip, Tvoje peníze i důstojnost. Snad s nimi bude řeč. Jinak řekni, že to budeš řešit ve spolupráci s DAS (ono to někdy i docela funguje)!!! Držím palce... Tohle "české podnikání" a občůrávání nesmíš strpět!

Uživatelský avatar
golinho
Příspěvky: 286
Registrován: 30 črc 2012 12:21
Bydliště: Břeclav

Re: Koupě nového iPadu

Příspěvek od golinho » 22 srp 2012 14:00

JKL píše:Chlape! Rozhodně to jen tak nepřecházej... Já jsem sice mírná povaha, nad dost věcma mávnu rukou, ale tohle bych řešil. Poslal bych tam snad i svojí tchýni, aby bylo čóro-móro. Tu drzost nelze akceptovat. Těch 60 km Tě nezabije, jde přece o princip, Tvoje peníze i důstojnost. Snad s nimi bude řeč. Jinak řekni, že to budeš řešit ve spolupráci s DAS (ono to někdy i docela funguje)!!! Držím palce... Tohle "české podnikání" a občůrávání nesmíš strpět!
Tak nezabije, ale bohužel iPad je již resetovaný a to, že byl již použitý nejde už dohledat.
MacBook Pro Retina 2014 8GB 256GB
iPhone 5 16GB White
iPod Shuffle

Uživatelský avatar
golinho
Příspěvky: 286
Registrován: 30 črc 2012 12:21
Bydliště: Břeclav

Re: Koupě nového iPadu

Příspěvek od golinho » 22 srp 2012 14:01

honza.svasek píše:V jaké prodejně to bylo? Abych si dával pozor od jakého distributora si nemám věci kupovat.
iStyle Olympia Brno... Ta nová
MacBook Pro Retina 2014 8GB 256GB
iPhone 5 16GB White
iPod Shuffle

Uživatelský avatar
Alisczech
Administrátor
Příspěvky: 1902
Registrován: 11 črc 2012 14:34
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě nového iPadu

Příspěvek od Alisczech » 22 srp 2012 16:09

No kdyz uz Vam ten iPad zrejme zustane, tak si ho nezapomente registrovat na svoje AppleID, at Vam ho pres Find my iPad nesleduje nekdo jiny :(
 Certified Trainer, ACE, fotograf a žurnalista
http://jbrezina.cz http://ilumio.cz http://4foto.cz http://fripito.com

Uživatelský avatar
golinho
Příspěvky: 286
Registrován: 30 črc 2012 12:21
Bydliště: Břeclav

Re: Koupě nového iPadu

Příspěvek od golinho » 22 srp 2012 16:43

Alisczech píše:No kdyz uz Vam ten iPad zrejme zustane, tak si ho nezapomente registrovat na svoje AppleID, at Vam ho pres Find my iPad nesleduje nekdo jiny :(
Vše už jsem si předělal. Už tam mám svoji ID. Akorát jsem napsal do iStylu, co to má znamenat, jestli to takhle dělají běžně apod. tak jsem zvědavý, co odepíšou.
MacBook Pro Retina 2014 8GB 256GB
iPhone 5 16GB White
iPod Shuffle

Uživatelský avatar
Tass
Příspěvky: 285
Registrován: 30 črc 2012 16:40
Bydliště: Ostrava

Re: Koupě nového iPadu

Příspěvek od Tass » 22 srp 2012 18:54

To je neskutečné.. takže do istylu už nikdy, upřednostním qstore.
Až ti odepíší na email, určitě sem postni jejich reakci! Jsem zvědavý, jestli se to pokusí nějak obkecat nebo to rovnou popřít..
 Mac nemá konkurenci. 

Uživatelský avatar
iMe1980
Příspěvky: 1149
Registrován: 28 črc 2012 17:51
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě nového iPadu

Příspěvek od iMe1980 » 22 srp 2012 19:10

To Golinho: Za prvé, toto nemůžete nechat být, mohl bych tu důvodu zmínit několik, ale zůstaňme u jednoho jediného a tím je ... princip.

Tedy, pokusím se Vám poradit co bych dělal nyní já.

1. Napsat znovu na email člověka, který vlastnil tento iPad před Vámi a pokusit se od něj získat co nejvíce informací.
Jako je, datum a místo nákupu, doba vlastnictví, důvod vrácení.

2. https://selfsolve.apple.com/agreementWarrantyDynamic.do na této adrese vložte IMEI iPadu, uvidíte do kdy je záruka na opravu a servis -> ta se zde ukáže vždy jako jeden rok, odečtěte tedy 12 měsíců od data co uvidíte a pokud výsledné datum bude čas před Vaším nákupem, jako že jistě ano, máte ve svých rukou velký triumf. Protože to byl čas, kdy byl iPad poprvé aktivován!

3. Jako omluvu, krom samozřejmě nového iPadu, bych žádal něco navíc. Cokoliv, ať už slevu na tento nákup či nákup příští, prostě něco jako kompenzaci za problém, o kterém by pro ně jistě nebylo dobré se někde více zmiňovat. A samozřejmě omluvu a vysvětlení od manažera prodejny.

Hodně štěstí ;)
Jablecnysvet.cz je Apple WeBlog, který přináší
recenze, informace a zamyšlení o produktech a životě
společnosti Apple. My originální obsah tvoříme.


http://jablecnysvet.cz

Uživatelský avatar
golinho
Příspěvky: 286
Registrován: 30 črc 2012 12:21
Bydliště: Břeclav

Re: Koupě nového iPadu

Příspěvek od golinho » 22 srp 2012 19:33

iMe1980: Tomu člověkovi jsem napsal opět, ale je s ním hrozná komunikace. Na slušně psaný mejl odpověděl pouze: vlastnil... aniž by prostě napsal něco víc, takže tady v tomto to bude těžké. Na prodejnu už jsem psal, ať mi napíší, jestli tyhle praktiky u nich jsou běžné. Nebude-li možná komunikace, tak se s prominutím naseru a pojedu tam osobně. Bohužel můj největší trumf jsem ztratil a to hmatatelný důkaz, že tam byla cizí ID. Dal jsem totiž Smazat všechna data... :-(

http://postimage.org/image/vv5lua4bd/
MacBook Pro Retina 2014 8GB 256GB
iPhone 5 16GB White
iPod Shuffle

Uživatelský avatar
iMe1980
Příspěvky: 1149
Registrován: 28 črc 2012 17:51
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě nového iPadu

Příspěvek od iMe1980 » 22 srp 2012 19:41

Platí bod dvě, který jsem napsal, to je největší trumf!

Na cizí Apple ID Vám s ledovým klidem poví, že jste si to tam zadal sám nebo nějaký Váš známý. To nedokazuje nic z jejich strany. To by jste ten iPad musel rozbalit snad ještě na prodejně a hned jim to ukázat.

Ale jak říkám, stále platí bod číslo dvě mého předchozího příspěvku. Toho se držte a to je jasným a neoddiskutovatelným důkazem, pokud datum konce záruky po odečtení 12 měsíců nebude sedět s datumem Vaší koupě, ale bude odkazovat na ještě dřívější datum, jako že určitě ano, máte důkaz, že iPad aktivoval někdo dávno před Vámi.
Naposledy upravil(a) iMe1980 dne 22 srp 2012 19:43, celkem upraveno 1 x.
Jablecnysvet.cz je Apple WeBlog, který přináší
recenze, informace a zamyšlení o produktech a životě
společnosti Apple. My originální obsah tvoříme.


http://jablecnysvet.cz

Uživatelský avatar
iMe1980
Příspěvky: 1149
Registrován: 28 črc 2012 17:51
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě nového iPadu

Příspěvek od iMe1980 » 22 srp 2012 19:42

22. června 2012 byl iPad aktivován. Kdy jste ho kupoval?
Jablecnysvet.cz je Apple WeBlog, který přináší
recenze, informace a zamyšlení o produktech a životě
společnosti Apple. My originální obsah tvoříme.


http://jablecnysvet.cz

Uživatelský avatar
golinho
Příspěvky: 286
Registrován: 30 črc 2012 12:21
Bydliště: Břeclav

Re: Koupě nového iPadu

Příspěvek od golinho » 22 srp 2012 20:33

Včera 21.8.
MacBook Pro Retina 2014 8GB 256GB
iPhone 5 16GB White
iPod Shuffle

Uživatelský avatar
iMe1980
Příspěvky: 1149
Registrován: 28 črc 2012 17:51
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě nového iPadu

Příspěvek od iMe1980 » 22 srp 2012 20:37

Výborně, tak poklidně do boje ;)
Jablecnysvet.cz je Apple WeBlog, který přináší
recenze, informace a zamyšlení o produktech a životě
společnosti Apple. My originální obsah tvoříme.


http://jablecnysvet.cz

Uživatelský avatar
iMe1980
Příspěvky: 1149
Registrován: 28 črc 2012 17:51
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě nového iPadu

Příspěvek od iMe1980 » 22 srp 2012 20:42

Plus telefonická podpora je vždy 90 dní od aktivace a Vám za měsíc končí, což znovu potvrzuje ten 22. červen

U toho bych chtěl být, až půjdete s tímhle zpět do krámku, dobře jim z toho nebude.

Plus doporučuji zavolat si ihned manažera prodejny a jen s ním vše řešit, ať se nažere. :lol:
Jablecnysvet.cz je Apple WeBlog, který přináší
recenze, informace a zamyšlení o produktech a životě
společnosti Apple. My originální obsah tvoříme.


http://jablecnysvet.cz

Uživatelský avatar
JarosPetr
Příspěvky: 46
Registrován: 04 srp 2012 07:49
Bydliště: Pečky
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě nového iPadu

Příspěvek od JarosPetr » 22 srp 2012 20:51

Dal bych jim o tom vedet. Nikdy nevis co s iPadem minulý majitel udelal. Radsi tam zajed.
Twitter : @JarosPetr
Instagram : @JarosPetr http://instagram.com/jarospetr

Uživatelský avatar
golinho
Příspěvky: 286
Registrován: 30 črc 2012 12:21
Bydliště: Břeclav

Re: Koupě nového iPadu

Příspěvek od golinho » 22 srp 2012 20:55

Zitra tam zrejme zajedu. Nebo jak budu mit cas
MacBook Pro Retina 2014 8GB 256GB
iPhone 5 16GB White
iPod Shuffle

Uživatelský avatar
Tomik89
Příspěvky: 17
Registrován: 21 črc 2012 14:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě nového iPadu

Příspěvek od Tomik89 » 22 srp 2012 20:57

Z vlastní zkušenosti musím říct, že komunikace s iStylem je dost špatná :( Nevím, jestli nestíhají odpovídat na to množství mailů, co jim chodí, ale pokud to tak je, mají zařídit, aby to stíhali.

Ještě horší v komunikaci je už jen iWorld. Na webu v kontaktech samý manažer, ale mailovou aplikaci z nich asi nikdo neviděl...
Šéfredaktor Appliště.cz
iPhone 5s | MBA 13" Mid 2012 | iPad mini 2 | iPod Shuffle 3rd | Apple TV 3rd | Airport Extreme

Uživatelský avatar
HonzaD
Příspěvky: 156
Registrován: 31 črc 2012 16:45

Re: Koupě nového iPadu

Příspěvek od HonzaD » 22 srp 2012 21:01

To teda ziram, od iStylu (Praha Revolucni) odebiram uz spoustu let a vzdy ke me byli uprimni a vyhoveli me ve vsem. A kdyz mi chteli prodat pouzite zbozi, tak to rekli na rovinu, sleva se jim moc davat nechtela, ale jsou to pocitace do firmy, tak jsem nad tim mavnul rukou.

Ale vas prispevek me fakt dostal, to jako iPad krabicka nebyla zabalena ve folii? Na iPadu nebyli zadne otisky prstu? Je pravda, ze iPad se zrejme da do folie zpetne opatrne zabalit aniz by to kdokoliv na prvni pohled poznal, mam dojem, ze mu chybi takova ta kryci papirova samolepka, ktera je na foliich na MacBookach. Pochybuji, ze by si s nim nekdo hral ve folii a instaloval na neho aplikace..

Zmacknul bych jeste toho borce co to mel pred vami, jestli s vami nechce komunikovat, tak bych zverejnil jeho email.. :)
iPhone 5S 32GB, iPad Air 2 128GB, Apple TV 2nd, MacBook Pro Retina 15" 256GB 16GB 2014

Uživatelský avatar
iMe1980
Příspěvky: 1149
Registrován: 28 črc 2012 17:51
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě nového iPadu

Příspěvek od iMe1980 » 22 srp 2012 21:11

Hm, zveřejňovat mail někoho cizího, nevím no, proč? Ten člověk je mimo a za tuto situaci nenese zodpovědnost a ani se ho netýká.

Je to problém společnosti a lidí, kteří tam pracují.

Mé vysvětlení je následující.

Někdo si koupil iPad, přinesl ho domu, aktivoval a pak se něco stalo .... problém s iPadem nebo například problém s přítelkyní, která vyčetla utracení peněz a donutila přítele iPad zkusit vrátit. Ten ho vrátil zpět pečlivě zabalený (videí s rozbalením je na YouTube mraky) s tím že ho ani neaktivoval, pouze vybalil z krabice. Pracovníci mu vyhověli a pak ho zpět pečlivě zabalili do folie a zpět do regálů s ním.

Pak mne napadají i jiné horší varianty, ale ty tu zmiňovat raději nebudu.

Jinak ano, toto je opravdu možné u jiného iProdejce, pokud donesete zboží vybalené z hlavní folie, ale jinak se tvářící nepoužitě a ještě ve foliích v četně kabeláže, lze zboží vrátit. Pak se právě provozuje tento způsob.
Jablecnysvet.cz je Apple WeBlog, který přináší
recenze, informace a zamyšlení o produktech a životě
společnosti Apple. My originální obsah tvoříme.


http://jablecnysvet.cz

Uživatelský avatar
golinho
Příspěvky: 286
Registrován: 30 črc 2012 12:21
Bydliště: Břeclav

Re: Koupě nového iPadu

Příspěvek od golinho » 22 srp 2012 21:47

Ipad byl zabaleny. Na displeji dve tapoty. Kabel byl tez zabaleny. Ale jiz jak jsem to oteviral tak jsem vedel ze neco neni dobre. Ta apple id to potvrdila plus instalovane hry a nejake aplikace.
MacBook Pro Retina 2014 8GB 256GB
iPhone 5 16GB White
iPod Shuffle

kubahucek
Příspěvky: 147
Registrován: 04 srp 2012 07:18

Re: Koupě nového iPadu

Příspěvek od kubahucek » 23 srp 2012 06:20

Neco podobneho se mi stalo pri koupi Macbooku Air v Qstore Praha. Bohuzel jsem si toho vsiml az doma(150km od Prahy). Docela dost me to zklamalo kdyz jsem to zjistil. V Qstore vsechno popreli a nic dal se nedelo. Nastesti je Air uz vice jak pul roku v poradu, ale ten pocit ze me "podvedli" me zere do dneska kdyz si na to vzpomenu

Darius35
Příspěvky: 27
Registrován: 31 črc 2012 18:51
Bydliště: Prague, Czech Republic

Re: Koupě nového iPadu

Příspěvek od Darius35 » 23 srp 2012 08:24

kubahucek píše:Neco podobneho se mi stalo pri koupi Macbooku Air v Qstore Praha.
Na Macbooku nelze zjistit datum prvního spuštění tak jako na iOS?

kubahucek
Příspěvky: 147
Registrován: 04 srp 2012 07:18

Re: Koupě nového iPadu

Příspěvek od kubahucek » 23 srp 2012 08:35

Nejde, musite tam vlozit datum manualne.
Na to ze byl macbook pouzivany jsem prisel tak, ze na LCD byly otisky prstu a baterka za sebou uz mela 7 nabijecichy cyklu:-(

Uživatelský avatar
golinho
Příspěvky: 286
Registrován: 30 črc 2012 12:21
Bydliště: Břeclav

Re: Koupě nového iPadu

Příspěvek od golinho » 23 srp 2012 09:29

Takže... Dneska ráno, pár hodin po mém e-mailu, mi odepsal manažer prodejny s tím, že chce po mě číslo, abychom mohli spolu komunikovat, číslo jsem mu dal a za pár minut zvoní telefon. Omluvil se mi, že tento iPad měl jít do servisu a neměl být prodán, ale jelikož prodavač tohle nevěděl, tak mi ho prodal. Manažer se omluvil a nabídl mi, že mi sežene s jiného iStylu stejný iPad a jestli je možné se k ním pro něj stavit ještě dnes. Já řekl, že ano, takže iPad dostanu nový, neposkvrněný + nějakou kartičku se slevou jako omluvu. Takže opět má důvěra k iStylu stoupla, komunikace rychlá i přes e-mail a telefon, přiznali chybu, vše mi vysvětlil, jak se stalo, podle hlasu jsem mu to věřil ( vyměnil ho předchozí majitel s tím, že chce 64GB + LTE ). Takže díky všem za pomoc :-)
MacBook Pro Retina 2014 8GB 256GB
iPhone 5 16GB White
iPod Shuffle

Uživatelský avatar
iMe1980
Příspěvky: 1149
Registrován: 28 črc 2012 17:51
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě nového iPadu

Příspěvek od iMe1980 » 23 srp 2012 09:43

No vida, jak to jde ;).

Tak oni si to tu dávno přečetli a na Twittru také, takže jinou reakci jsem ani nepředpokládal.

Teď k tomu jejich vysvětlení. To že byl iPad opět zabalený ve folii jako nový, já Vám nevím.
To ten nadšený prodavač popleta musí být pěkný kousek. Vidí rozbalený a použitý iPad a on ho zatavý do folie a prodá? Ale no tak!

Snad se z toho ale aspoň poučili!

A není zač ;)
Jablecnysvet.cz je Apple WeBlog, který přináší
recenze, informace a zamyšlení o produktech a životě
společnosti Apple. My originální obsah tvoříme.


http://jablecnysvet.cz

Uživatelský avatar
HonzaD
Příspěvky: 156
Registrován: 31 črc 2012 16:45

Re: Koupě nového iPadu

Příspěvek od HonzaD » 23 srp 2012 10:06

Tak super, si myslim, ze se iStyle docela snazi a maj ty prodejny docela dobre, ale mozna to je tim, ze neznam zadne jine.. :)
iPhone 5S 32GB, iPad Air 2 128GB, Apple TV 2nd, MacBook Pro Retina 15" 256GB 16GB 2014

Uživatelský avatar
golinho
Příspěvky: 286
Registrován: 30 črc 2012 12:21
Bydliště: Břeclav

Re: Koupě nového iPadu

Příspěvek od golinho » 23 srp 2012 10:29

iMe1980: no nevím kdo to balil, na to se zeptám přímo toho manažera, jinak ten prodavač to předemnou kontroloval a vše bylo zabalené prostě jak má. Byl asi nadšený, že mě tam vidí znova ( předtím jsem si kupoval tam iPod a řekl jsem mu, že se stavím buď pro iPad nebo iPhone :-D )

HondaD: jo, snaží se, ten manažer mě hned kontaktoval, před chvílí mi došla sms, že ten iPad je pro mne připraven, takže už jenom osedlat bike a přijet si pro něj
MacBook Pro Retina 2014 8GB 256GB
iPhone 5 16GB White
iPod Shuffle

Uživatelský avatar
Ovomocil
Příspěvky: 135
Registrován: 31 črc 2012 12:53
Bydliště: Pardubice

Re: Koupě nového iPadu

Příspěvek od Ovomocil » 23 srp 2012 10:30

golinho píše:Takže... Dneska ráno, pár hodin po mém e-mailu, mi odepsal manažer prodejny s tím, že chce po mě číslo, abychom mohli spolu komunikovat, číslo jsem mu dal a za pár minut zvoní telefon. Omluvil se mi, že tento iPad měl jít do servisu a neměl být prodán, ale jelikož prodavač tohle nevěděl, tak mi ho prodal. Manažer se omluvil a nabídl mi, že mi sežene s jiného iStylu stejný iPad a jestli je možné se k ním pro něj stavit ještě dnes. Já řekl, že ano, takže iPad dostanu nový, neposkvrněný + nějakou kartičku se slevou jako omluvu. Takže opět má důvěra k iStylu stoupla, komunikace rychlá i přes e-mail a telefon, přiznali chybu, vše mi vysvětlil, jak se stalo, podle hlasu jsem mu to věřil ( vyměnil ho předchozí majitel s tím, že chce 64GB + LTE ). Takže díky všem za pomoc :-)
Toho jednání si važ. To se u nás jen tak nevidí...
iPhone XS & iMac 5K 27"

Uživatelský avatar
golinho
Příspěvky: 286
Registrován: 30 črc 2012 12:21
Bydliště: Břeclav

Re: Koupě nového iPadu

Příspěvek od golinho » 23 srp 2012 10:51

Ovomocil píše:
golinho píše:Takže... Dneska ráno, pár hodin po mém e-mailu, mi odepsal manažer prodejny s tím, že chce po mě číslo, abychom mohli spolu komunikovat, číslo jsem mu dal a za pár minut zvoní telefon. Omluvil se mi, že tento iPad měl jít do servisu a neměl být prodán, ale jelikož prodavač tohle nevěděl, tak mi ho prodal. Manažer se omluvil a nabídl mi, že mi sežene s jiného iStylu stejný iPad a jestli je možné se k ním pro něj stavit ještě dnes. Já řekl, že ano, takže iPad dostanu nový, neposkvrněný + nějakou kartičku se slevou jako omluvu. Takže opět má důvěra k iStylu stoupla, komunikace rychlá i přes e-mail a telefon, přiznali chybu, vše mi vysvětlil, jak se stalo, podle hlasu jsem mu to věřil ( vyměnil ho předchozí majitel s tím, že chce 64GB + LTE ). Takže díky všem za pomoc :-)
Toho jednání si važ. To se u nás jen tak nevidí...
Vážím.
MacBook Pro Retina 2014 8GB 256GB
iPhone 5 16GB White
iPod Shuffle

Uživatelský avatar
golinho
Příspěvky: 286
Registrován: 30 črc 2012 12:21
Bydliště: Břeclav

Re: Koupě nového iPadu

Příspěvek od golinho » 24 srp 2012 07:19

Tak iPad uz mam. Vse probehlo v pratelskem duchu a obdrzel jsem tu karticku na slevu. Uz si presne nepamatuji co to je, ale mam na tom ucte 300 korun. Tuhle prodejnu i pres to muzu doporucit.
MacBook Pro Retina 2014 8GB 256GB
iPhone 5 16GB White
iPod Shuffle

Uživatelský avatar
dodo_mt
Příspěvky: 168
Registrován: 01 srp 2012 23:26
Bydliště: MT

Re: Koupě nového iPadu

Příspěvek od dodo_mt » 24 srp 2012 07:59

A čo bolo teda s týmto prečo bol rozbaleny, použitý a znova zabalený?

dodo
Apple iPhone SE 64GB gold | iOS 9.3.5 - no JB | Orange
Apple iPad Air 2 64GB Wifi gold
Apple Mac Mini i5 2.5GHz | Mind 2011 | SSD Crucial M4 128GB + HDD 500GB | Fusion Drive | 16GB Ram
Apple Keyboard (Wireless)
Apple Magic Mouse

Uživatelský avatar
golinho
Příspěvky: 286
Registrován: 30 črc 2012 12:21
Bydliště: Břeclav

Re: Koupě nového iPadu

Příspěvek od golinho » 24 srp 2012 08:23

No predchozi majitel dosel na prodejnu s tim, ze s ipadem nic nedelal a ze ho chtel vratit a vzit si jiny. Kdyz se otevrela krabice tak to nebylo mozne poznat. Ipad byl ve folii, vse proste jak ma byt. Akorat chybela folie na nabijecce ale to jsem ja nevedel. To jsem zjistil az s novym ipadem, ze tam neco takoveho ma byt. Takze on jim vlastne nakecal, ze s tim nic neni a oni ze to poslou do servisu. Jenze to ten prodavac vlastne nevedel, byl to asi jiny nez ten co to prijimal. Kazdopadne se vse vyresilo a pak jsem stravil asi pulhodinu s prodavacem a kecali jsme o ruznych vecech. Jako rikam, vsechno napohodu a urcite se tam opet vratim.
MacBook Pro Retina 2014 8GB 256GB
iPhone 5 16GB White
iPod Shuffle

Odpovědět