facebook - upozornění

Vše, co se týká iPadů, iPhonu, iPodů a příslušenství, patří právě sem...

Moderátoři: MichalM.Mac, Renik, zmiy, dandas, Macforum_Admin, pekros, hynecheck, Schumi

Odpovědět
zralok6070
Příspěvky: 62
Registrován: 13 srp 2012 17:57

facebook - upozornění

Příspěvek od zralok6070 » 06 kvě 2013 11:47

Ahoj,

Mám problém s oznamováním nových zpráv v chatu, komentářů apod.

Když jsem online na iPadu i iPhonu a např. si s někým píšu na tabletu, tak se mi neustále s každou přichozí zprávou rozsvítí iPhone s upozorněním na novou zprávu. Na obou mam nejaktuálnější soft a pamatuju si že kdysi mi to probliklo na druhém zařízení vždy jen porpvé a poté, když jsem odepsal z jiného zařízení, tak už nic oznamováno nebylo. Tak to mám nyní když si s někým píšu přes webové rozhraní fcb např na ntb nebo pc.

Zkoušel jsem to hledat všude možně v nastavení, bohužel jsem na nic zatím nenarazil, aby se oznámila na obou pouze první zpráva a pokud začnu psát napr. z telefonu tak tablet uz nové zprávy ignoruje.

Máte někdo stejný problém..?

Díky za odpověď :)
iPhone 5 32 GB Black | iPad 4th 32 GB White | iPad mini retina 32 GB Silver | MacBook Air 13-inch, Mid 2013, Intel Core i7, 8 GB RAM, 512 GB | Apple Magic Mouse

Uživatelský avatar
pekros
Příspěvky: 173
Registrován: 15 črc 2012 20:21
Kontaktovat uživatele:

Re: facebook - upozornění

Příspěvek od pekros » 06 kvě 2013 14:38

dělá mi to pořád tušim... rosvítí se display na jiném zařízení a ukáže to novou zprávu... jen zvuk to udělá poprvé tušim... ale jistej si nejsem, nějak tomu nevěnuju velkou pozornost.

Odpovědět