Facetime v Nemecku

Vše, co se týká iPadů, iPhonu, iPodů a příslušenství, patří právě sem...

Moderátoři: MichalM.Mac, Renik, zmiy, dandas, Macforum_Admin, pekros, hynecheck, Schumi

Odpovědět
thrabec
Příspěvky: 48
Registrován: 31 črc 2012 07:52

Facetime v Nemecku

Příspěvek od thrabec » 08 kvě 2013 22:42

Zdravim vsechny Apple fanousky. Chtel bych se zeptat, zda-li mate nekdo zkusenostu s pouzivanim Facetime v Nemecku. Uskutecnil jsem Cacetime hovor z Nemecka do Ceska pres wifi. Celkovy objem dat byl 92MB. Na vyuctovani za telefonni sluzby mi vyskocilo 92 Kc nad ramec pausalu. Oprator je Vodafone v Cesku a v Nemecku byl pouzivan Vodafone.de. Proto bych se rad zeptal jestli mel nekdo takovy problem a zdali je to vubec mozne.

Dekuji za odpovedi.

tlacenka
Příspěvky: 8064
Registrován: 09 zář 2012 17:48

Re: Facetime v Nemecku

Příspěvek od tlacenka » 09 kvě 2013 03:57

Je to hloupost.
Pri cenach roamingovych dat http://www.vodafone.cz/zivnostnici-a-ma ... s-roaming/ byste platil daleko vice a nebo mel preneseno (dle vami recene ceny) daleko mene dat.
Vemte vyuctovani a poradne si ho prectete - zjistite v cem spociva tech vasich 92 kc. Oskara nemam, takze jejich konkretni vyuctovani neznam.
Pokud nejste schopen na vyuctovani nalezt v cem se to lisi, vytisknete si predchozi (ktere je dle vasich slov spravne) a porovnejte castky na nem uvedene a zjistite v cem je rozdil. Ve smeru rozdilu potom patrejte dal.

Uživatelský avatar
jirsoft
Příspěvky: 81
Registrován: 30 črc 2012 23:09

Re: Facetime v Nemecku

Příspěvek od jirsoft » 09 kvě 2013 13:56

Operátoři si nechávají platit i za roaming wifi? Já myslel, že jen ze svých sítí (i když US carieři používají i síť wifi...) Podle mého je spíš důležité, čí byla ta wifi, kde jste byl. A nebo to nebyla wifi, ale síť operátora, pak by stačilo zjistit, kolik máte roamingových dat zaplaceno.
Nemám Vodafone, ale vím, že mají nějaký datový Roaming na den (za 99 Kč), takže vám ho možná naúčtovali...
JirSoft

thrabec
Příspěvky: 48
Registrován: 31 črc 2012 07:52

Re: Facetime v Nemecku

Příspěvek od thrabec » 10 kvě 2013 15:42

Dekuji za odpovedi. Pockam az mi prijde mesicni vyuctovani, kde to bude detailne rozepsano a pote to budu resit.

Odpovědět