Problem s iMessages

Vše, co se týká iPadů, iPhonu, iPodů a příslušenství, patří právě sem...

Moderátoři: MichalM.Mac, Renik, zmiy, dandas, Macforum_Admin, pekros, hynecheck, Schumi

Odpovědět
thrabec
Příspěvky: 48
Registrován: 31 črc 2012 07:52

Problem s iMessages

Příspěvek od thrabec » 11 kvě 2013 20:31

Zdravim. Mam takovy problem s iMessages a potreboval bych radu. S pritelkyni pouzivame iMessages. Problem nastane jakmile prejedu pres hranice Ceska. Sms mi najednou prestanou prichazet uplne. Pritelkyni se odesilaji jako iMessages ale ja pritom nemam pristup k internetu. Zpravy mi prijdou jakmile se pripojim na wifi. Nevi nekdo v cem muze byt problem?
Diky moc za rady. Tohle me hodne stve.

mberdych
Příspěvky: 1746
Registrován: 30 srp 2012 12:14

Re: Problem s iMessages

Příspěvek od mberdych » 11 kvě 2013 21:32

Imessages pouzivaji data a pocitam, ze v roamingu je mas vypnuta. Coz je doca logicke pokud si neplatis roamingovy datovy tarif. Takze jedine reseni je, ze si pritelkyne zkontroluje v nastaveni imessages, ze se posila jako sms kdyz nejde imessage, pripadne se to da u zpravy vynutit jejim delsim podrzenim.

thrabec
Příspěvky: 48
Registrován: 31 črc 2012 07:52

Re: Problem s iMessages

Příspěvek od thrabec » 11 kvě 2013 22:47

Ano pritelkyne i ja mame zapnuto odeslat jako sms pokud neni imessage. Bohuzel stejne to nefunguje. Co pomaha je kdyz ja i ona si imessage uplne vypneme. Coz mi prijde jako nesmysl. Takze opravdu nevim.

mberdych
Příspěvky: 1746
Registrován: 30 srp 2012 12:14

Re: Problem s iMessages

Příspěvek od mberdych » 12 kvě 2013 05:18

Taky se mi to obcas stane. Imessage je trochu alchymie.

Uživatelský avatar
HonzaD
Příspěvky: 156
Registrován: 31 črc 2012 16:45

Re: Problem s iMessages

Příspěvek od HonzaD » 15 kvě 2013 16:04

Take jsem to jednu dobu resil, je totiz dulezite i to, jestli se iMasage posila na email a nebo na tel cislo, jestli to je na email, tak pak by vam mela ta sms prijit do emailu, vetsinou i jako takova mms od operatora.

Kazdopadne se v nekterych diskuzich doporucuje, ze se maji iMasage uplne vypnout a pak znovu aktivovat a pak se proberou. Ale predpokladam, ze tohle jste uz udelal. Kazdopadne si pohlidejte, aby jste na obou zarizeni mel aktivovane, aby jste odesilani i prijem meli nastavene primarne na tel cisla.
iPhone 5S 32GB, iPad Air 2 128GB, Apple TV 2nd, MacBook Pro Retina 15" 256GB 16GB 2014

Odpovědět