iPhone 5 po nabití se neprobudí

Vše, co se týká iPadů, iPhonu, iPodů a příslušenství, patří právě sem...

Moderátoři: MichalM.Mac, Renik, zmiy, dandas, Macforum_Admin, pekros, hynecheck, Schumi

Odpovědět
kubahucek
Příspěvky: 147
Registrován: 04 srp 2012 07:18

iPhone 5 po nabití se neprobudí

Příspěvek od kubahucek » 29 kvě 2013 08:36

Ahoj, mám takový problém, mám iPhone 5 16GB. Už několikrát se mi stalo že jsem dal večer telefon na nabíječku, ráno když jsem se vzbudil tak telefon na nic nereagoval. Musel jsem vždy udělat restart podržením Home+ power button. Nemáte někdo s tímto nějakou zkušenost? Mám obavu že když to pošlu na reklamaci, tak se mi za měsíc vrátí telefon s tím že se závada neprojevila.

Děkuji za radu

Uživatelský avatar
MacUpgrades
Příspěvky: 129
Registrován: 23 kvě 2013 08:57
Bydliště: Praha

Re: iPhone 5 po nabití se neprobudí

Příspěvek od MacUpgrades » 30 kvě 2013 08:47

Zkuste ukončovat aplikace ( dvojklik na Home tlacitko a pozavirat vsechny bezici aplikace ), iphone je sam od sebe neukoncuje a pokud jich je mnoho ( videl jsem i +50 spusenych aplikaci ) , dojde k vycerpani dostupne RAM a muze to mit tento projev . Popripade nektera bezici aplikace muze "zamrzat" . Resetem se aplikace neukonci , iPhone si seznam spustenych aplikaci pamatuje i ve zcela vybitem stavu , dokonce i se zakladni deskou po libovolnou dobu mimo pristroj :-)
Pokud se chovani bude opakovat = reklamace , stava se, iphone 5 , hlavne pokud je z prvnich mesicu vyroby , ma tyto vady.
... už 20 let s Macem

Odpovědět