iPod Classic - problém s videi

Vše, co se týká iPadů, iPhonu, iPodů a příslušenství, patří právě sem...

Moderátoři: MichalM.Mac, Renik, zmiy, dandas, Macforum_Admin, pekros, hynecheck, Schumi

Odpovědět
vrtis8
Příspěvky: 17
Registrován: 15 srp 2012 17:22
Bydliště: Praha

iPod Classic - problém s videi

Příspěvek od vrtis8 » 05 zář 2012 13:09

Řeším problém s kopírováním videí do iPodu classic(a) koupeného na vánoce...dřív jsem konvertoval pár filmů na přesnou velikost do iPoda ve formátu .mp4 a vše šlo...jenže teď když to udělám stejně tak mi to napíše v iTunes že to ten iPod nepodporuje...problém je že když ty filmy který fungujou (a který jsem dřív bez problému přetáhl) v iPodu přetáhnu přes SharePod do PC a následně je chci zkopčit zpátky tak to tam píše taky..:D...Nevíte někdo co to má být?...reklamovat to nemůžu...mám tam gravírování..:D

Uživatelský avatar
Streeter
Příspěvky: 679
Registrován: 10 srp 2012 18:34
Bydliště: Pardubice/Brno

Re: iPod Classic - problém s videi

Příspěvek od Streeter » 05 zář 2012 13:57

No to nebude problém na reklamaci. Pokud si nepamatuješ, že by jsi měnil nějaké nastavení, i když moc nevím co by tohle mohlo zapřícinit, tak bych zkusil normálně restore iPodu, to by pomoci mělo. Zkoušel jsi s více filmy? Co používáš na konvertování?

V podpisu máš, že vlastníš iPhone, zkusli jsi ty videa dát do telefonu?

vrtis8
Příspěvky: 17
Registrován: 15 srp 2012 17:22
Bydliště: Praha

Re: iPod Classic - problém s videi

Příspěvek od vrtis8 » 05 zář 2012 14:03

Na widlích používám FreeMake a FormatFactory...v iPhone fungují...a restore jsem dělal a nic..;)

Uživatelský avatar
Streeter
Příspěvky: 679
Registrován: 10 srp 2012 18:34
Bydliště: Pardubice/Brno

Re: iPod Classic - problém s videi

Příspěvek od Streeter » 05 zář 2012 14:44

No to je celkem zajímavý.... já bych to zkusil, ještě v nějakém jiném programu, třeba HandBrake. Ale moc řešení mě nenapadá.....

vrtis8
Příspěvky: 17
Registrován: 15 srp 2012 17:22
Bydliště: Praha

Re: iPod Classic - problém s videi

Příspěvek od vrtis8 » 05 zář 2012 14:55

Tak ani HandBrake..:((...stále nic...:((

Odpovědět