iPhone + iPod Nano

Vše, co se týká iPadů, iPhonu, iPodů a příslušenství, patří právě sem...

Moderátoři: MichalM.Mac, Renik, zmiy, dandas, Macforum_Admin, pekros, hynecheck, Schumi

Odpovědět
Pavlas
Příspěvky: 88
Registrován: 03 srp 2012 14:18

iPhone + iPod Nano

Příspěvek od Pavlas » 18 zář 2012 07:58

Zdravím Apple komunitu, plánuji pořídit nového iPhone 5, nabízí se mi otázka k zamyšlení, zda prodat svého iPod Nano, když mohu mít hudbu ve svém iPhonu, který bude mít určitě neméně kvalitní zvukový výstup než zmíněný iPod. Ptám se vás, uživatelů, zda-li pro přehrávání vaší hudební sbírky používáte primárně iPod, nebo máte svoji hudbu v iPhonu a tím pádem netaháte dvě zařízení. Je tu otázka výdrže, jak se mi na cestách vybije telefon tak je to horší, kdežto iPod mi vydrží déle a telefon nebudu trápit. Napište vaše poznatky, popř. jak byste zvolili tuto "kombinaci".
iMac 21,5" (2014)
MacBook Air (2014)
iPhone 7
iPad 9.7 (2017)

mrzic
Příspěvky: 473
Registrován: 30 črc 2012 10:27

Re: iPhone + iPod Nano

Příspěvek od mrzic » 18 zář 2012 08:12

Mám iPhone a mám i iPod nano. Dříve jsem používal primárně iPhone na hudbu, ale pak zejména v létě, kdy chodím v tričku, jsem začal řešit, kam dát iPhone, abych mohl poslouchat. V zimě má člověk bundu a tam kapsa většinou je. Proto jsem si pořídil iPod nano, přiklapnu k oděvu a nic mě neomezuje.
MacBook Air 15 M2
iPad Pro 11 M1, iPadOS 16
iPhone 12 Pro Max, iOS 16
Apple TV4

Uživatelský avatar
Tass
Příspěvky: 285
Registrován: 30 črc 2012 16:40
Bydliště: Ostrava

Re: iPhone + iPod Nano

Příspěvek od Tass » 18 zář 2012 21:06

Mrzic má pravdu. Taktéž mám iphone a k tomu ipod nano, ipod je skvělý i na sport, ta klipsa dělá strašně moc. Nehledě na to, že díky umístění hudby v ipodu ti postačí nižší kapacita paměti iphonu = ušetříš a zároveň, jak jsi sám zmínil, nebudeš čerpat drahocennou energii z baterie v telefonu.)
 Mac nemá konkurenci. 

clerc
Příspěvky: 13
Registrován: 06 srp 2012 13:24

Re: iPhone + iPod Nano

Příspěvek od clerc » 19 zář 2012 12:47

Mám iPod Nano bez klipsu a nesportuji, takže po koupi iPhone jsem iPod přestal používat. Na iPhone mi vyhovuje hlavně možnost ovládat hlasitost (což jde nejspíš i na iPodu po připojení sluchátek z iPhone). Největší výhodu ale vidím v tom, kdy při příchozím hovoru se hudba ztiší a můžu hovor přijmout tlačítkem na sluchátkách.

Odpovědět