ios backup SMS

Vše, co se týká iPadů, iPhonu, iPodů a příslušenství, patří právě sem...

Moderátoři: MichalM.Mac, Renik, zmiy, dandas, Macforum_Admin, pekros, hynecheck, Schumi

Odpovědět
Uživatelský avatar
blackwhit
Příspěvky: 64
Registrován: 23 srp 2012 11:33

ios backup SMS

Příspěvek od blackwhit » 19 zář 2012 19:52

Zdravim,

zkousel jsem dostat z iPhone, potazmo i z iTunes backup mych SMS. Bohuzel se dostanu vzdy jen zhruba do cervence a to, co je predtim (a zrovna potrebuji vytahnout) ne a ne dohledat. Nema nekdo nejaky tip?

Diky

Uživatelský avatar
iJeffik
Příspěvky: 166
Registrován: 17 zář 2012 12:56
Bydliště: Praha

Re: ios backup SMS

Příspěvek od iJeffik » 20 zář 2012 08:39

Zpětně bohužel ne... já to dělám tak, že si dělám zálohu na více místech... tak že PC, pak iCloud, pak Vodafone park ( kontakty a sms )
Apple iPhone 5 16Gb ios 7

......Pocit anonymity a bezpečí pramení pouze z nedostatku informací........

Uživatelský avatar
blackwhit
Příspěvky: 64
Registrován: 23 srp 2012 11:33

Re: ios backup SMS

Příspěvek od blackwhit » 20 zář 2012 13:07

To znamená, že se k úplně starým zprávám nijak nedostanu...

škoda

Uživatelský avatar
iJeffik
Příspěvky: 166
Registrován: 17 zář 2012 12:56
Bydliště: Praha

Re: ios backup SMS

Příspěvek od iJeffik » 20 zář 2012 13:13

Bohužel ne.... proto je vždy lepší záloha jak na iTunes, tak i v iCloud... pak předejdeš tomu, že se ti jedno z nich pokazí a budeš bez zpráv....
Apple iPhone 5 16Gb ios 7

......Pocit anonymity a bezpečí pramení pouze z nedostatku informací........

Uživatelský avatar
blackwhit
Příspěvky: 64
Registrován: 23 srp 2012 11:33

Re: ios backup SMS

Příspěvek od blackwhit » 20 zář 2012 16:06

mne se ale nic nepokazilo, jen sem proste chtel kouknout na neco ve strasich zpravach.... vis treba, jak dlouho iphone backupuje nez vytvori novou zalohu? jetsli je to treba 3 mesice dozadu nebo je to vazano na nejaky pocet isms/sms?

dik

Uživatelský avatar
iJeffik
Příspěvky: 166
Registrován: 17 zář 2012 12:56
Bydliště: Praha

Re: ios backup SMS

Příspěvek od iJeffik » 20 zář 2012 17:36

Nechci kecat, ale podle mého každá záloha smaže tu předešlou.... protože má asi 1 Gb...
Apple iPhone 5 16Gb ios 7

......Pocit anonymity a bezpečí pramení pouze z nedostatku informací........

Uživatelský avatar
Streeter
Příspěvky: 679
Registrován: 10 srp 2012 18:34
Bydliště: Pardubice/Brno

Re: ios backup SMS

Příspěvek od Streeter » 20 zář 2012 17:58

nn zálohy se navzájem nemažou, protože když si v iTunes otevřeš Předvolby -> Zařízení, tak tam nejdeš výpis všech záloh, které jsou v tvém počítači. Já jich tam například pro iPhone 8 a pro iPad asi 5. Ale jak je to s sms to netuším.... Teoreticky by ty sms měli být všechny, ale pokud je tam nemáš, tak se asi po nějaké kapacitě mažou.. nikdy jsem to nesledoval, ani nepotřeboval hledat zpětně, ale můžeš se podívat v iTunes cestou, kterou jsem psal, jestli nemáš nějaké starší zálohy, které by více odpovídali datu, které hledáš.

A velikost zálohy samozřejmě závisí na tom, kolik toho máš v iPhone :) já mám třeba jednu iPhone zálohu velkou 8,6 GB, na druhou stranu u iPadu je to 620 MB.

Uživatelský avatar
blackwhit
Příspěvky: 64
Registrován: 23 srp 2012 11:33

Re: ios backup SMS

Příspěvek od blackwhit » 20 zář 2012 20:11

Streeter píše:nn zálohy se navzájem nemažou, protože když si v iTunes otevřeš Předvolby -> Zařízení, tak tam nejdeš výpis všech záloh, které jsou v tvém počítači. Já jich tam například pro iPhone 8 a pro iPad asi 5. Ale jak je to s sms to netuším.... Teoreticky by ty sms měli být všechny, ale pokud je tam nemáš, tak se asi po nějaké kapacitě mažou.. nikdy jsem to nesledoval, ani nepotřeboval hledat zpětně, ale můžeš se podívat v iTunes cestou, kterou jsem psal, jestli nemáš nějaké starší zálohy, které by více odpovídali datu, které hledáš.

A velikost zálohy samozřejmě závisí na tom, kolik toho máš v iPhone :) já mám třeba jednu iPhone zálohu velkou 8,6 GB, na druhou stranu u iPadu je to 620 MB.

Kouknul sem a podle dat mi prijde, ze tam je prvni a posledni... kazdopadne dik za tipy... ;)

Uživatelský avatar
casey
Příspěvky: 3156
Registrován: 30 črc 2012 16:56
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: ios backup SMS

Příspěvek od casey » 20 zář 2012 20:30

Teď jsem to vyzkoušel pomocí iExploreru a mám tam v pohodě SMS z loňského roku, takže by to mělo jít bez problémů.

Uživatelský avatar
blackwhit
Příspěvky: 64
Registrován: 23 srp 2012 11:33

Re: ios backup SMS

Příspěvek od blackwhit » 27 zář 2012 10:59

Tenhle nástroj jsem ještě nezkoušel... a vyzkouším... jinak opravdu, moje isms (je jich tedy hodně ca 10.000) jsou někdy od července do současnosti...

dík za tip

Uživatelský avatar
blackwhit
Příspěvky: 64
Registrován: 23 srp 2012 11:33

Re: ios backup SMS

Příspěvek od blackwhit » 27 zář 2012 14:15

blackwhit píše:Tenhle nástroj jsem ještě nezkoušel... a vyzkouším... jinak opravdu, moje isms (je jich tedy hodně ca 10.000) jsou někdy od července do současnosti...

dík za tip

tak vyzkousenej iexplorer a proste historie mych sms zacina 1.7.... presto, ze sem je nemazal, ani nepreinstalovaval telefon... no, to je jedno...

Uživatelský avatar
casey
Příspěvky: 3156
Registrován: 30 črc 2012 16:56
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: ios backup SMS

Příspěvek od casey » 27 zář 2012 15:14

A v telefonu starší SMSky vidíš?

Uživatelský avatar
blackwhit
Příspěvky: 64
Registrován: 23 srp 2012 11:33

Re: ios backup SMS

Příspěvek od blackwhit » 27 zář 2012 19:26

nerek bych, nemam nervy na to proklikavat "starsi zpravy, strasi zpravy", protoze se to potom dost zpomaluje a kazdy "klik" trva pekelne dlouho..

Uživatelský avatar
casey
Příspěvky: 3156
Registrován: 30 črc 2012 16:56
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: ios backup SMS

Příspěvek od casey » 27 zář 2012 20:27

Tak to nevím. Mně se "starší zprávy" nezobrazuje. Sice mi chodí desítky zpráv denně (od různých dohledových systémů), ale já je mažu, takže uložené budou asi tak maximálně ve stovkách a ne v tisících....

Odpovědět