Přechod z Win na Osx aneb problém s iTunes

Věnujete se hudbě nebo práci se zvukem? Hledáte správnou audio aplikaci pro MacOS X nebo iOS? Zde najdete podobně zaměřené uživatele.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin, JKL

Odpovědět
Kuba21
Příspěvky: 2
Registrován: 08 srp 2014 17:03

Přechod z Win na Osx aneb problém s iTunes

Příspěvek od Kuba21 » 08 srp 2014 17:10

Zdravím mám problém, z windowsu jsem zkopíroval slozku s itunes s pisnickama do macu, tak se mi v macu ukazal seznam ale vykricniky u hudby tak jsem dal moznost dohledat ... Kdyz jsem dohledaval na flashce tak se hudba nasla a nahradila vse ok ale jak jsem flashku odpojil a chtel dohledat v macu kam jsem ji taktez preulozíl abych mohl synchronizovat normalne iphone bez premazani dat tak uz to hazelo chybu , viz screen shot ... Zvladne mi nekdo poradit a pomoct ? Dekuji ... Nejsem apple analfabet ale skutecne nevim co s tím ... Jo je to ve fotmatu MP3
Odkaz na screen : http://m.ulozto.cz/x5qRQmqP/image-jpg

Uživatelský avatar
Kobra23
Příspěvky: 1607
Registrován: 19 bře 2013 09:59

Re: Přechod z Win na Osx aneb problém s iTunes

Příspěvek od Kobra23 » 08 srp 2014 19:14

Takhle by se to nemelo delat. Udelal bych to tak, ze bych si v Macu otevrel iTunes, zalozku Hudba a pomoci drag&drop bych z flashky natahl jednotlive adresare z hudbou. Jeste predtim je dobre nastavit v moznostech, aby se hudba kopirovala do Mac.
Mac mini Late 2012 s BenQ 32" a Fujitsu 23", Macbook Late 2013 Retina, iPhone XR 64GB, iPad mini 2 32 GB LTE, Apple TV 2 i 3, Airport Time Capsule, Airport Express, Parrot Bebop Drone,

Kuba21
Příspěvky: 2
Registrován: 08 srp 2014 17:03

Re: Přechod z Win na Osx aneb problém s iTunes

Příspěvek od Kuba21 » 08 srp 2014 20:24

tak sem to udelal a vse ok , dekuju za radu :) poze seznamy stop padly

Uživatelský avatar
MartyM
Příspěvky: 542
Registrován: 25 zář 2012 16:41

Re: Přechod z Win na Osx aneb problém s iTunes

Příspěvek od MartyM » 12 srp 2014 21:07

ano, lepsi je vzdy nechat vytvorit library nove, tj. dat import cele slozky itunes ktera je na jinem pocitaci a jeste je teda dobre si na starem pocitaci vyexportovat playlisty, pak je naimportovat az je hudba v novem pocitaci v itunes, tim se nic neztrati

Uživatelský avatar
Shootercz
Příspěvky: 67
Registrován: 14 srp 2012 22:37

Re: Přechod z Win na Osx aneb problém s iTunes

Příspěvek od Shootercz » 22 srp 2014 17:33

Ahoj, nevím jestli to píšu do správného topicu ale potřeboval bych poradit s iTunes. Mám hudbu v iTunes Match a potřeboval bych jí na OSx hodit do MP3 a na flash je nějaký způsob??
iPad 2 Wi-fi 3G 32GB Game Center: Shootercz
iPhone 5S 32GB Gameloft Live: Shootercz
iMac mid 2012

Uživatelský avatar
Hajnejch
Příspěvky: 2576
Registrován: 10 říj 2013 07:17
Bydliště: Všude zdejší

Re: Přechod z Win na Osx aneb problém s iTunes

Příspěvek od Hajnejch » 25 srp 2014 20:44

Musíte si jí stáhnout do počítače (pokud nemáte) a pak jí přes itunes překonvertovat do mp3. iTunes je třeba nastavit na kartě obecné a Nastavení importu je to volba vpravo dole

Odpovědět