Problem. Mazání hudby v iTunes.

Věnujete se hudbě nebo práci se zvukem? Hledáte správnou audio aplikaci pro MacOS X nebo iOS? Zde najdete podobně zaměřené uživatele.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin, JKL

Odpovědět
Uživatelský avatar
polakfilip
Příspěvky: 12
Registrován: 15 úno 2015 20:14

Problem. Mazání hudby v iTunes.

Příspěvek od polakfilip » 15 úno 2015 20:21

Zdravím.

Z ničeho nic mi iTunes začalo dělat potíže. Nešla mi přes program vymazat hudba z iTunes, když jsem na skadbu klikl + delete, nic se neděje. Tak jsem hudbu smazal ručně přímo v iPhonu ... jenže ... v iTunes jsou smazané skladby stále vidět, při poklikání (přehrání) se u nich objeví vykřičník, nejdou odstranit ačkoliv jsou nefunkční a v telefonu již nejsou. Navíc jsou tam pořád i když iTunes odinstaluju a naistaluji znova, po připojení iPhonu jsou tam stále. :roll:

Ví někdo proč a co s tím ? :geek:

Uživatelský avatar
Hajnejch
Příspěvky: 2576
Registrován: 10 říj 2013 07:17
Bydliště: Všude zdejší

Re: Problem. Mazání hudby v iTunes.

Příspěvek od Hajnejch » 15 úno 2015 22:20

Vypnout na mobilu Hudba a videa v Zobrazit vše, je to v nastavení iTunes.

Uživatelský avatar
polakfilip
Příspěvky: 12
Registrován: 15 úno 2015 20:14

Re: Problem. Mazání hudby v iTunes.

Příspěvek od polakfilip » 16 úno 2015 22:11

Famtex píše:Vypnout na mobilu Hudba a videa v Zobrazit vše, je to v nastavení iTunes.
Nepomohlo :roll: , ani po následném syncu. Hudba skrátka už fyzicky v telefonu neexistuje, nezabírá místo, v telefonu neviditelná ale iTunes ji stále zobrazuje ačkoli nefunkční a nelze smazat ... nechápu :?

Uživatelský avatar
Hajnejch
Příspěvky: 2576
Registrován: 10 říj 2013 07:17
Bydliště: Všude zdejší

Re: Problem. Mazání hudby v iTunes.

Příspěvek od Hajnejch » 18 úno 2015 14:01

Pokud si připojíte telefon k Macu a na kartě souhrn daného telefonu zaškrtnete volbu Vybírat hudbu manuálně tak to taky nejde vymazat? Viz snímek
CapturFiles 2.jpg
Předpokládám že tady vám to nejde smazat.
CapturFiles_1.jpg

Uživatelský avatar
polakfilip
Příspěvky: 12
Registrován: 15 úno 2015 20:14

Re: Problem. Mazání hudby v iTunes.

Příspěvek od polakfilip » 18 úno 2015 14:22

Tak problém to svým způsobem vyřešilo, zmizla veškerá hudba ale i včetně té která v telefonu byla a funkční. To ale proto že se mě iTunes po zaškrtnutí toho pole zeptalo zda chci knihovnu smazat a synchronizovat s jinou. Ted už to ale funguje, po opětovném nahrání hudby už jde mazat i přes iTunes :) tudíž velké díky !

Odpovědět