Jak automaticky nepřidávat do iTunes knihovny

Věnujete se hudbě nebo práci se zvukem? Hledáte správnou audio aplikaci pro MacOS X nebo iOS? Zde najdete podobně zaměřené uživatele.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin, JKL

Odpovědět
Uživatelský avatar
maux
Příspěvky: 48
Registrován: 27 úno 2013 16:09

Jak automaticky nepřidávat do iTunes knihovny

Příspěvek od maux » 09 črc 2015 20:17

Čau,

natahl jsem si na plochu v novem airu kvanta muziky k roztrideni. Nechal jsem si jen neco, ale pri nahodnem prehravani hrajou i smazane. Takze je mi jasny, ze jsou v knihovne....

Kde se da prosim vypnout tahle ficura...?

Musim to ted promazat rucne? Smazat doubles neni uplne idealni, neukazuje mi odkud mazu.... :(

Je strasny ze mi hrajou pisnicky i trikrat za sebou, nejdriv jsem je pustil z flasky, pak z disku, pak z novyho adresare.....chjoooo

:shock:

Uživatelský avatar
Hajnejch
Příspěvky: 2576
Registrován: 10 říj 2013 07:17
Bydliště: Všude zdejší

Re: Jak automaticky nepřidávat do iTunes knihovny

Příspěvek od Hajnejch » 09 črc 2015 23:32

Tady ty dvě volby zrušte . Pokud už se vám zkopírovala všechna muzika do složky medií iTunes tak zrušte zaškrtnutí těch dvou prvních voleb. Poté si otevřete složku médií a odtud si je překopírujte kam potřebujete. Poté vymažte celou hudební knihovnu iTunes. Až bude úplně prázdná tak přetáhněte složku s vaší muzikou na knihovnu iTunes. Chvíli to bude pracovat a pak by jste to měl mít všechno v pořádku. Důležité je aby jste měl veškerou muziku v jedné složce je jedno kde bude ta složka fyzicky uložená. Pokud jí máte v iTunes třikrát nevadí, horší je když by jste jí měl třikrát v jednom souboru. Pak by bylo velice pracné jí roztřídit.
CapturFiles.jpg

Odpovědět