Logic Pro X a Amplitube 3

Věnujete se hudbě nebo práci se zvukem? Hledáte správnou audio aplikaci pro MacOS X nebo iOS? Zde najdete podobně zaměřené uživatele.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin, JKL

Odpovědět
hejno.vrn
Příspěvky: 66
Registrován: 30 črc 2012 16:45
Bydliště: Hory
Kontaktovat uživatele:

Logic Pro X a Amplitube 3

Příspěvek od hejno.vrn » 30 led 2016 10:29

Ahoj, tohle je docela specifický problém, ale snad někdo poradí. Mám Amblitube 3, OS X ve verzi El Capitan a Logic Pro X. Absolutně se mi nedaří zprovoznit Amplitube 3 tak, abych mohl přes mojí externí zvukovou kartu (Pod Studio GX od Line6, drivery mám v pořádku) nahrávat do Logicu. Po hledání a zkoumání problému jsem zjistil, že nepůjde ani tak o problém v Logicu, protože když se podívám do Plug-in Managera, Amplitube tam je validované (konkrétně jako midi-controller effect).

Řekl bych, že problém bude v samotném OS X, jelikož když si zkouším nahrávat kytary přes Photo Booth jako video (což jsem dělal vždy, abych si uchoval nápady a viděl, jak co hraju), tak ani to nerozpozná kytarové efekty v Amplitube a zvuk kytary je čistý, bez zkreslení. Hledal jsem všude po netu a řešení jsem nenašel. Řekl bych, že problém bude v tom, že jakési Amplitube ovladače nainstalované mám, Logic je rozpozná, ale samotný systém je nebere a asi jsou nějak špatně. Možná bude problém s kompatibilitou. Kdyby měl někdo nějaké tipy, co s tím, byl bych moc vděčný. Chápu, že je to dost specifický problém, nicméně třeba se někdo najde. Díky!

Btw. když jsem zkoušel novější verze Amplitube 4 (pouze trial), tak to také nešlo a šlo o stejný problém. Logic rozpoznal, ale samotný systém jakoby ovladače nebral.
MacBook Pro 13" Mid 2009
OS X Mountain Lion
iPod Nano 5th gen

Odpovědět