iTunes - playlisty

Věnujete se hudbě nebo práci se zvukem? Hledáte správnou audio aplikaci pro MacOS X nebo iOS? Zde najdete podobně zaměřené uživatele.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin, JKL

Odpovědět
Uživatelský avatar
pheek
Příspěvky: 465
Registrován: 01 srp 2012 07:53
Bydliště: Olomoucký kraj

iTunes - playlisty

Příspěvek od pheek » 23 zář 2016 11:27

Dobrý den,
platím si Apple Music, a chci si ze skladeb vytvořit playlist a nebo celý jejich uložit. Ale jen playlist a ne skladby. Zkouším ale nedaří se mi. Rozhodně nechci celou svou hudbu dávat na icloud a nebo míchat mé skladby se staženými z Apple Music. Je to vůbec možné?
Snímek obrazovky 2016-09-23 v 10.37.03.png
Snímek obrazovky 2016-09-23 v 10.37.17.png

Uživatelský avatar
pheek
Příspěvky: 465
Registrován: 01 srp 2012 07:53
Bydliště: Olomoucký kraj

Re: iTunes - playlisty

Příspěvek od pheek » 23 zář 2016 14:20

Funguje to někomu v nových iTunes?

MichalJ
Příspěvky: 1053
Registrován: 31 črc 2012 14:16
Bydliště: Slezsko

Re: iTunes - playlisty

Příspěvek od MichalJ » 23 zář 2016 14:32

To podle mne nejde ani ve starych itunes. Jinak uz tim ze si zapnete Aple music se vam michaji skladby z Apple Music a vase lokalni.

Nejjednodussi je zapnout si tu iCloud Library, v cem je problem to pouzit?

Uživatelský avatar
pheek
Příspěvky: 465
Registrován: 01 srp 2012 07:53
Bydliště: Olomoucký kraj

Re: iTunes - playlisty

Příspěvek od pheek » 23 zář 2016 15:12

Předpokládám že iCloud Library přesune veškerou mou lokální hudbu co Cloudu, to znamená cca 40GB. Ten prostor nemám a ani o to mít hudbu v marku nestojím. Ve starém itunes to šlo. V Apple Music jsem poslouchal nějakou hudbu a potom jsem ji přiřadil do playlistu v počítači. Dokonce celé album tam šlo přidat. Teď už nejde. Takže si nemohu vytvářet své vlastní playlisty, a o to mi šlo :(

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3637
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: iTunes - playlisty

Příspěvek od rony » 23 zář 2016 15:27

Apple Music asi na to nie je uplne vhodna, to nie je cloudove ulozisko, tym je presun tvojej lokalnej kniznice do Cloudu, co je opat iny typ sluzby :) iTunes Match - popis rozdielov https://support.apple.com/cs-cz/HT204962

ten presun je sofistikovanejsi, nezabera ti ten objem, co mas predplateny ale len za podmienky, ze TU ISTU skladbu ma Apple v ponuke hudby, ak ju nenajde, tak jasne, ze si ju prevezme od teba a zabera ti miesto.

Osobne som nepresiel s hudobnou kniznicou na cloud, bohuzial to totiz znamena, ze rozhodnutie odist z cloudu by znamenalo, ze uz si tu kniznicu nemozem prevziat k sebe a hlavne, mesacne platim.

Co sa tyka playlistov, s tymi sa hram neustale (robim si ale skor smartlisty, nie staticke playlisty).
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

Uživatelský avatar
pheek
Příspěvky: 465
Registrován: 01 srp 2012 07:53
Bydliště: Olomoucký kraj

Re: iTunes - playlisty

Příspěvek od pheek » 23 zář 2016 18:38

Ty máš hudbu na cloudu, ať už pomocí Apple musíc a nebo Apple Match? Pokud ne, tak playlisty ti jdou vytvářet bez problému? Dal bych ruku do ohně za to, že mi to ve staré verzi OS i iTunes fungovalo, měl jsem tam složku mnou vytvořenou mezi playlisty a tam jsem strkal to co se mi na Apple Music líbilo. To mi přestalo fungovat.

MichalJ
Příspěvky: 1053
Registrován: 31 črc 2012 14:16
Bydliště: Slezsko

Re: iTunes - playlisty

Příspěvek od MichalJ » 23 zář 2016 22:05

rony píše:Osobne som nepresiel s hudobnou kniznicou na cloud, bohuzial to totiz znamena, ze rozhodnutie odist z cloudu by znamenalo, ze uz si tu kniznicu nemozem prevziat k sebe a hlavne, mesacne platim.
Tohle asi nechápu.

Mám svojí vlastní hudbu v Macu. Zapnu si icloud knihovnu a to co mám v kompu se nahraje do icloudu. Tím se mi zpřístupní na ostatních zařízeních.

Když se rozhodnu že přestanu platit apple music/match tak vypnu icloud knihovnu. V macu mi zustane co jsme mel, do ostatnich zarieni to budu muset synchronizovat jinak. Jedine o co prijdu jsou skladby z Apple Music, ktere jsme nikdy nemel koupene ale "pronajate".

Odpovědět