Hudba a iPad

Věnujete se hudbě nebo práci se zvukem? Hledáte správnou audio aplikaci pro MacOS X nebo iOS? Zde najdete podobně zaměřené uživatele.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin, JKL

Odpovědět
Uživatelský avatar
SteveJSF
Příspěvky: 1419
Registrován: 22 bře 2013 07:41

Re: Hudba a iPad

Příspěvek od SteveJSF » 18 říj 2016 08:53

Hudbu si do iTunes můžeš naimportovat. Obvykle je ten proces tak složitý, že chytneš ikonku CD a přetáhneš ji na ikonku iTunes, to je celé kouzlo. Jinak je více způsobů, jak dostat hudbu do iPadu, přitom iTunes není vůbec nutnost (aspoň já už jsem to tak pár let nepraktikoval). Např. přehrávač (aplikace) nPlayer - obsah si tam nahraješ po drátu, přes wifi, přes data ze serveru (funguje i uloz.to) atd.

Uživatelský avatar
MartyM
Příspěvky: 542
Registrován: 25 zář 2012 16:41

Re: Hudba a iPad

Příspěvek od MartyM » 30 říj 2016 08:37

no je potřeba říct, že jsou dvě možnosti:
1/ import hudby do itunes knihovny na počítači a synchronizace s iphonem, pak čekat několik dnů, než se to celé nějak sesynchronizuje s icloudem, některé skladby nepozna služba, tak zůstanou nesynchronizovaneé, ale v telefonu použitelné
lze také vypnout a nepoužívat apple music, čímž jsme tam kde před uvedením této služby, toto funguje spolehlivě a léta jsme to používali
otázka je kolik hudby člověk má a zda to vůbec má cenu řešit, když lze hudbu streemovat

2/ používat jen hudbu přes apple music nebo spotify a obě verze (spotify placená ) mají možnost uložit hudbu k offline přehrátí, tento nechanismus mám nastaven já, svou původní knihovnu hudby z itunes 70GB jsem smazal a mám ji někde založenou a ještě mě nenapadlo to použít od doby co mám spotify resp. apple music

Odpovědět