Problem s pripojenim apple TV

Věnujete se hudbě nebo práci se zvukem? Hledáte správnou audio aplikaci pro MacOS X nebo iOS? Zde najdete podobně zaměřené uživatele.

Moderátoři: MichalM.Mac, Macforum_Admin, JKL

Problem s pripojenim apple TV

Příspěvekod alexwaston » 02 pro 2016 09:56

Zdravim vsechny Applaky :) mam na Vas jeden dotaz. Poridil jsem si apple tv 3. generace a nedovedu ji pripojit k internetu, nejde jak wifi, tak ani kabel. Problem bude nejspis v tom, ze jsem v zahranici a pristup k internetu mam takovy, ze se musim vzdy prihlasit. Postup tedy je takovy, zarizeni pripojim k wifi, napisu heslo a pote mi jeste vyjede v exploreru okno, kde musim zadat sve jmeno a potvrdit souhlas s podminkami. Jelikoz samozrejme apple tv toto neresi a jednoduse se nepripoji vidim to jako duvod tohoto problemu. Moje otazka je, zda ma tato situace nejake reseni, ci mam apple tv vyhodit z okna.....??? dekuji za odpoved

Relaxovat: best ringtones, instrumental ringtones free, horror ringtones free
Naposledy upravil alexwaston dne 15 pro 2016 08:54, celkově upraveno 1
alexwaston

Poděkoval: 0 x
Poděkovali mu: 0 x

Re: Problem s pripojenim apple TV

Příspěvekod Sajfi » 02 pro 2016 09:59

Obavam se, ze vyhodit z okna... Leda udelat z neceho jineho AP bez tohoto omezeni...

Sent from my iPhone using Tapatalk
Sajfi

Poděkoval: 5 x
Poděkovali mu: 0 x

Příspěvekod swenak » 02 pro 2016 11:06

To jméno/heslo není problém internetu, ale WiFi, do které se hlásíte. Takto to bývá často ve free WiFi sítích v hotelech, obchodních domech a podobně.
swenak

Poděkoval: 0 x
Poděkovali mu: 145 x

Příspěvekod casey » 02 pro 2016 12:23

Přesně tak je to "captive portal". Můžeš tomu zkusit předřadit nějaký router, to by ses dostal minimálně na interní siť.
Případně by bylo nejlepší to pořešit s poskytovatelem, aby ti udělal výjimku na konkrétní zařízení...
casey

Poděkoval: 2 x
Poděkovali mu: 236 x

Zpět na Apple a hudba