Problem s pripojenim apple TV

Věnujete se hudbě nebo práci se zvukem? Hledáte správnou audio aplikaci pro MacOS X nebo iOS? Zde najdete podobně zaměřené uživatele.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin, JKL

Odpovědět
alexwaston
Příspěvky: 6
Registrován: 16 srp 2016 09:23
Kontaktovat uživatele:

Problem s pripojenim apple TV

Příspěvek od alexwaston » 02 pro 2016 09:56

Zdravim vsechny Applaky :) mam na Vas jeden dotaz. Poridil jsem si apple tv 3. generace a nedovedu ji pripojit k internetu, nejde jak wifi, tak ani kabel. Problem bude nejspis v tom, ze jsem v zahranici a pristup k internetu mam takovy, ze se musim vzdy prihlasit. Postup tedy je takovy, zarizeni pripojim k wifi, napisu heslo a pote mi jeste vyjede v exploreru okno, kde musim zadat sve jmeno a potvrdit souhlas s podminkami. Jelikoz samozrejme apple tv toto neresi a jednoduse se nepripoji vidim to jako duvod tohoto problemu. Moje otazka je, zda ma tato situace nejake reseni, ci mam apple tv vyhodit z okna.....??? dekuji za odpoved

Relaxovat: best ringtones, instrumental ringtones free, horror ringtones free
Naposledy upravil(a) alexwaston dne 15 pro 2016 08:54, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Sajfi
Příspěvky: 55
Registrován: 16 čer 2016 07:14

Re: Problem s pripojenim apple TV

Příspěvek od Sajfi » 02 pro 2016 09:59

Obavam se, ze vyhodit z okna... Leda udelat z neceho jineho AP bez tohoto omezeni...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sajfi

Mac Mini 2012
MacBook Air 2014
Apple TV 4k

swenak
Příspěvky: 2217
Registrován: 03 kvě 2014 16:43

Re: Problem s pripojenim apple TV

Příspěvek od swenak » 02 pro 2016 11:06

To jméno/heslo není problém internetu, ale WiFi, do které se hlásíte. Takto to bývá často ve free WiFi sítích v hotelech, obchodních domech a podobně.

Uživatelský avatar
casey
Příspěvky: 3156
Registrován: 30 črc 2012 16:56
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Problem s pripojenim apple TV

Příspěvek od casey » 02 pro 2016 12:23

Přesně tak je to "captive portal". Můžeš tomu zkusit předřadit nějaký router, to by ses dostal minimálně na interní siť.
Případně by bylo nejlepší to pořešit s poskytovatelem, aby ti udělal výjimku na konkrétní zařízení...

Odpovědět