Položka nie je kompatibilná s týmto iPadom

Věnujete se hudbě nebo práci se zvukem? Hledáte správnou audio aplikaci pro MacOS X nebo iOS? Zde najdete podobně zaměřené uživatele.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin, JKL

Odpovědět
Uživatelský avatar
mac danttes
Příspěvky: 135
Registrován: 30 črc 2012 15:50

Položka nie je kompatibilná s týmto iPadom

Příspěvek od mac danttes » 19 lis 2017 14:55

Po obnove sa mi stratili niektoré aplikácie, hoci som to nahodil zo zálohy aj tak mi chýbajú. Niektoré sa síce dajú stiahnuť, ale pri Garageband mi vyhodí nieje kompatibilná s týmto zariadením a ani mi nenavrhne staršiu verziu, ako pri Pages a iných aplikáciách. Existuje možnosť, ako dostať staršiu verziu Garageband do iPadu s iOS 9.3.5?

Uživatelský avatar
Hajnejch
Příspěvky: 2576
Registrován: 10 říj 2013 07:17
Bydliště: Všude zdejší

Re: Položka nie je kompatibilná s týmto iPadom

Příspěvek od Hajnejch » 19 lis 2017 21:49

Z App storu opravdu nejde stáhnout starší verze. Zkoušel jsem to na starším iPadu. Jediná možnost je dohledat ipa soubor starší verze Garage Bandu. Pokud nedohledáte tak vám mohu poskytnout svůj. Ale má to jistá omezení.

Uživatelský avatar
mac danttes
Příspěvky: 135
Registrován: 30 črc 2012 15:50

Re: Položka nie je kompatibilná s týmto iPadom

Příspěvek od mac danttes » 20 lis 2017 15:28

Dakujem, nakoniec som to vyriešil takto: iPad som dal vymazať celý obsah aj nastavenia, ale bez pripojenia k PC priamo v zariadení. Tam som znovu začal postupne sťahovať všetky aplikácie a tie, ktoré už sú aktualizované najnovšia verzia pre iOS 11 mi ponúklo staršiu verziu a čuduj sa svete prešlo aj Garageband, ale všetky som sťahoval v zariadení priamo zo zoznamu zakúpené. Za ponuku Hajnejch ďakujem.

Odpovědět