Prenos obrazku zpet do iPhone.

Sekce pro uživatele iPhoto, Aperture, Lightroom, Photoshopu a všech ostatních foto aplikací pro MacOS X i iOS

Moderátoři: Alisczech, zmiy, dandas, yonah, Macforum_Admin, Keny

Odpovědět
MICKI2701000
Příspěvky: 1771
Registrován: 11 čer 2013 10:43
Bydliště: Brno

Prenos obrazku zpet do iPhone.

Příspěvek od MICKI2701000 » 27 lis 2014 06:11

Ahojte,
Protože iPhoto ani v Yosemite ani v IOS 8.1.1 uz nejsou podporovany, alespoň mi to rikaj obe apky, nahrazuje je photoboot, resp. obrazky, takze ji zjevne muzu smazat.
V Photobootu jsem se pokusil otevřít IPhoto knihovnu nevim proc sem tam videl teda jen 4 obrazky.
Jedna se mi o to, jak prenest fotky a videa co sem imporotval do Maca at uz do iPhota ci do slozky prez prenos obrazku zpet do iPhona? Kopirovat resp. vyjmout z nej pod winama slo, puvodne sem si myslel, ze tma je jen jedna lsozka s fotkama, takze sem je tam chtěl proste nakopírovat, ale tudy cesta taky nevede.
Jak muzu pod winama, macem prenest tedy fotky do Iphonu zpet? V druhem pripade mam část obrazku v iPhoto knihovne, část ve slozce.
iPhone 5S 64 GB
Mobile JuicePack
MBA 13 1,7 I5, 8 GB ram 512 SSD
3 TB TimeCapsule
Airport Express
LifeProof Nuud
Aftershokz Sportz M2 Headphones
Plantronics Voyager Legend Bluetooth

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3637
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Prenos obrazku zpet do iPhone.

Příspěvek od rony » 27 lis 2014 07:09

itunes v mac aj pc vie obrazky synchronizovat s urcenou zlozkou - do nej nahras fotky, v itunes u pripojeneho zariadenia prepnes na synchronizaciu s foldrom. Mozes urobit v nom aj podzlozky a do nich dat fotky (len jedna uroven). Samozrejme ten folder musis ponechat, je to synchronizacia, nie kopirovanie.

iPhoto nie je podporovane v Yosemite? Ja ho mam a funguje... v com je problem?
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

MICKI2701000
Příspěvky: 1771
Registrován: 11 čer 2013 10:43
Bydliště: Brno

Re: Prenos obrazku zpet do iPhone.

Příspěvek od MICKI2701000 » 27 lis 2014 08:08

Nevim, kdyz najedu na iPhoto knihovnu a dam cmd.o, tak mi to napise chybu, nejsem ted u maca, mozna ze photoboot je synchronizovan resp. automaticky nastaven jako vychozi a nedokaze si s iPhotem poradit, ale kdyz sem spustil iPhoto na IOS, tak mi to vyhodilo, ze v IOS 8.1. neni iPhoto podporovan, ze mam vlist do obrazku, ale tam je jen na prohlizeni, nenasel sem neco jako jak synchronizovat, tak ted v tom mam docela zmatek no :P.
Ten iTunes zkusim, lae ja ho proste nemam rad :-(.
iPhone 5S 64 GB
Mobile JuicePack
MBA 13 1,7 I5, 8 GB ram 512 SSD
3 TB TimeCapsule
Airport Express
LifeProof Nuud
Aftershokz Sportz M2 Headphones
Plantronics Voyager Legend Bluetooth

MICKI2701000
Příspěvky: 1771
Registrován: 11 čer 2013 10:43
Bydliště: Brno

Re: Prenos obrazku zpet do iPhone.

Příspěvek od MICKI2701000 » 28 lis 2014 07:45

Ahojte,
Tak jsem to vcera zkusilo, pod winama sem mel cca 690 fotografii vcetne videa meli cca 11 giga. Udajne to sesynchronizovalo, mel bych spravne mit cca 36 giga volenho, ale mam cca 45 giga.
Kdyz sem vlezl do nastaveni/obecne/vyuziti/fotooaparat vidim tam toto:
A kormtoho se mi vytvorila nejaka slozka teda v slozce, kde sme mel fotky itunes library photo ci tak nejak, ale tam nejsou obrazky jen nejake podivne nazvy souboru.
Tak ted sem zmaten co se preneslo/nepreneslo do IP, v interni pameti to nevidim, predpokladam, ze tma se ukazuji jen fokty z fotoaparatu, ale tohle je nekde v obrazcich.
Prikladam vice screenshotu.
Přílohy
IMG_1085[1].PNG
IMG_1080[1].PNG
iPhone 5S 64 GB
Mobile JuicePack
MBA 13 1,7 I5, 8 GB ram 512 SSD
3 TB TimeCapsule
Airport Express
LifeProof Nuud
Aftershokz Sportz M2 Headphones
Plantronics Voyager Legend Bluetooth

Odpovědět