Quo vadis Apple?

Máte téma nebo dotaz, který nevíte, kam zařadit? Vložte jej do této sekce a my pro něj najdeme správné zařazení a snad i odpověď.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin, Schumi, Hallfdann

Uživatelský avatar
Matiniela
Příspěvky: 46
Registrován: 13 srp 2012 11:52

Re: Quo vadis Apple?

Příspěvek od Matiniela » 16 pro 2015 13:35

sallvator píše:
lulu píše:2Demonicus:

Mel jsem vedle sebe Surface 4 13 a iPad Pro.

Musel jsem odpustit Apple, co jsem o nem rikal - Surface 4 i po 30 minutach prace byl nekonecnej opruz - kompromis takrka ve vsem.

Hnusny zpracovani, smesnej lacinej stojanek, jejich stylus to samy. System schizofrenni, potreba se s Photoshopem nebo Illustratorem nestale trefovat na pidi polozky v menu (klavesove zkratky na dotykaci nejsou to pravy). Vsechno nesmirne pomaly, ospaly, nedodelany.

Za sebe muzu rict - jak jsem o Surface uvazoval - tak po tyhle osobni zkusenosti NIKDY NIKDY NIKDY. Bylo to jak ve spatnym snu. Proste jako mit u ospalyho desktopu 13 monitor a nemit mys ani klavesnici, jen tuzku. S tim moc parady nenadelam.

to je prave to co si hodne lidí/fanoušku neuvědomuje, apple ted polevil v tempu "revolucí" ale protože ví že muže, má nakovej náskok před konkurencí na prakticky všech segementech trhu že prostě muže zkoušet a experimentovat...

Absolutní souhlas.

sallvator
Příspěvky: 1030
Registrován: 28 úno 2013 17:29

Re: Quo vadis Apple?

Příspěvek od sallvator » 16 pro 2015 13:38

Ona je právě další věc, on apple je před konkurencí ale né na všech trzích, v Cechách to je tragické, a nejen že služby tu nejsou na takové urovni, příjde mi že ani kvalita dodádavaného zboží...

majkom
Příspěvky: 840
Registrován: 26 úno 2013 16:07

Re: Quo vadis Apple?

Příspěvek od majkom » 16 pro 2015 14:22

suhlas, a to serie člověka najviac, platis viac jako amici a mas horsie služby.. v tomto je gugl v cr lepsie, služby v cr supportuje (fuj, ani mi to nejde cez usta:D)

sallvator
Příspěvky: 1030
Registrován: 28 úno 2013 17:29

Re: Quo vadis Apple?

Příspěvek od sallvator » 16 pro 2015 16:08

Co mě sere asi nejvíc momentálně je cena filmů v apple tv, v USA stojí na Google movies a itunes filmy stejně na pujcení i koupění, ale v CR je google o 30-40% levnější...

mberdych
Příspěvky: 1746
Registrován: 30 srp 2012 12:14

Re: Quo vadis Apple?

Příspěvek od mberdych » 16 pro 2015 16:16

Stejne muzika, ale ta se na tom GP da koupit a nahrat do iTunes

Uživatelský avatar
SharkeeCZ
Příspěvky: 1608
Registrován: 09 lis 2015 17:57

Quo vadis Apple?

Příspěvek od SharkeeCZ » 16 pro 2015 16:23

@Sallvator: Jaky naskok, konkrétně?
iPhone14Pro/MBA 2021/iPad Air 2020/iPAD2018/MBA early2014/aTV4/ AirPodsGen3

Uživatelský avatar
SharkeeCZ
Příspěvky: 1608
Registrován: 09 lis 2015 17:57

Re: Quo vadis Apple?

Příspěvek od SharkeeCZ » 16 pro 2015 16:25

Taky doufám, že bude Google Play Filmy na aTV
iPhone14Pro/MBA 2021/iPad Air 2020/iPAD2018/MBA early2014/aTV4/ AirPodsGen3

sallvator
Příspěvky: 1030
Registrován: 28 úno 2013 17:29

Re: Quo vadis Apple?

Příspěvek od sallvator » 16 pro 2015 18:56

SharkeeCZ píše:@Sallvator: Jaky naskok, konkrétně?
- Propojený ekosystém a kompatibilita v něm
- stabilita a chod systémů (i když to šlo lehce dolů stále je to jinde než androidy a windows)
- zpracování produktů (opět, ano šlo to dolu což dávám osobně za vinu "uspechu" kdy aby se stihla výroba jde se víc na kvantitu, ale stále jako u systému je zpracování apple produktu furt o ligu výš než konkurence, a že to zkoumám hodně a prošlo mi rukou dost produktůto mi věřte)
- Přístup k zákazníkům a celková "rodinná atmosféra" (i když tu není apple store tak npř. podpora na apple.cz mě zatím vždy plně vyšla vstříc a pomohla ze vším, a v apple store to je jinej svět)
- Podpora zařízení, jak od applu (aktualizace a porpora i starších produktů) tak podpora vývojářů a výrobců...v tom kolik je na apple appek a příslušenctví vidím jednu z největších výhod)
- Výkon. sladěnost HW-SW
- Design (na temné vyjímky alá battery case)
-....

Myslím že by se toho našlo dost v čem applw stále má náskok

Uživatelský avatar
Demonicus
Příspěvky: 1685
Registrován: 10 úno 2013 22:56
Bydliště: Morava

Re: Quo vadis Apple?

Příspěvek od Demonicus » 16 pro 2015 19:10

sallvator píše:
SharkeeCZ píše:@Sallvator: Jaky naskok, konkrétně?
- Propojený ekosystém a kompatibilita v něm
- stabilita a chod systémů (i když to šlo lehce dolů stále je to jinde než androidy a windows)
- zpracování produktů (opět, ano šlo to dolu což dávám osobně za vinu "uspechu" kdy aby se stihla výroba jde se víc na kvantitu, ale stále jako u systému je zpracování apple produktu furt o ligu výš než konkurence, a že to zkoumám hodně a prošlo mi rukou dost produktůto mi věřte)
- Přístup k zákazníkům a celková "rodinná atmosféra" (i když tu není apple store tak npř. podpora na apple.cz mě zatím vždy plně vyšla vstříc a pomohla ze vším, a v apple store to je jinej svět)
- Podpora zařízení, jak od applu (aktualizace a porpora i starších produktů) tak podpora vývojářů a výrobců...v tom kolik je na apple appek a příslušenctví vidím jednu z největších výhod)
- Výkon. sladěnost HW-SW
- Design (na temné vyjímky alá battery case)
-....

Myslím že by se toho našlo dost v čem applw stále má náskok
Ekosystém je takové zaklínadlo, ale co přesně to je? Jsou to aplikace? Je to cloud? Je to sdílení dat mezi aplikacemi?
Zpracování - tohle je hodně diskutabilní. iP5 a 5S ok, nemám výhrad, ale hodinky, iphone 6 a 6S, to je tragické jak po designu (to je hodně subjektivní), tak na straně funkčnosti designu - ohýbání, cvakání v displeji u iphonů, hodinky které nedokáží pracovat ani celý den...
Rodinná atmosféra? No nevím, podpora například u DELL, kde funguje NBD oprava, to je jiná liga.
Výkonnost - souhlasím, tady není co vytknout i dva roky starý stroj je pořád dělo
Design - už jsem psal...

Stavět si jakéhokoliv výrobce, nebo výrobek na piedestal je hloupost. Je to vždy jen o výběru toho menšího zla a smíření se s tím, že prostě mi to zas tak moc nevadí.
Apple Watch 2 42mm, iPhone 12 PRO Max, Time Capsule, Macbook Air 13"
Synology NAS -412+ -> nejlepší kamarád Apple hraček

Skupina uživatelů Apple Watch >> https://www.facebook.com/groups/582857818814445/ <<

sallvator
Příspěvky: 1030
Registrován: 28 úno 2013 17:29

Re: Quo vadis Apple?

Příspěvek od sallvator » 16 pro 2015 19:19

Demonicus píše:
sallvator píše:
SharkeeCZ píše:@Sallvator: Jaky naskok, konkrétně?
Zpracování - tohle je hodně diskutabilní. iP5 a 5S ok, nemám výhrad, ale hodinky, iphone 6 a 6S, to je tragické jak po designu (to je hodně subjektivní), tak na straně funkčnosti designu - ohýbání, cvakání v displeji u iphonů, hodinky které nedokáží pracovat ani celý den...
Rodinná atmosféra? No nevím, podpora například u DELL, kde funguje NBD oprava, to je jiná liga.
Výkonnost - souhlasím, tady není co vytknout i dva roky starý stroj je pořád dělo
Design - už jsem psal...
no vidíš a ja zas s 5/5S měl nejvíce problémů ale co mě u applu baví, na většinu problému bez kecu dostanu novej kus.

Hodinky mám od uvedení a daj 2 dny a zpracování nemám co vytknout, ani s ovládáním nemám problém myslím že apple to zvládl obstojně a zrovna co se týče trhnu smartwatch tma tam má apple absolutní monopol konkurence nemá vubec co nabídnout.

V tomhle hodně záleží i na zákazníkovi co je očekává od produktu a také co jiného zkusil...

Uživatelský avatar
SharkeeCZ
Příspěvky: 1608
Registrován: 09 lis 2015 17:57

Re: Quo vadis Apple?

Příspěvek od SharkeeCZ » 16 pro 2015 22:06

@Sallvator : pokud vezmu Nexus zařízení, nebo Galaxy, tak tam nemá Apple náboj už asi v ničem, vyjma 3D touch. Ekosystém je u Androidu snad už dnes dále, než u Applu, pokud nebudu brát v potaz počítače. Windows, s ohledem na nedostatek aplikaci neberu. Aplikaci má asi Android sna větší výběr, u Applu mi přijde že je každá druhá appka na úpravu fotek. Spíš to vidim nerozhodně. Asi bych řekl, že je dnes Abdroid stejně dobrý, nežli mírně lepší, ale ne na telefonech za 5-10k Kč, samozřejmě. Podobné věci, které mi vadilo na Androidu, se začínají objevovat i u iOS (vystaveni baterie, bugy apod). Prostě kosí bratři....
iPhone14Pro/MBA 2021/iPad Air 2020/iPAD2018/MBA early2014/aTV4/ AirPodsGen3

sallvator
Příspěvky: 1030
Registrován: 28 úno 2013 17:29

Re: Quo vadis Apple?

Příspěvek od sallvator » 17 pro 2015 11:39

SharkeeCZ píše:@Sallvator : pokud vezmu Nexus zařízení, nebo Galaxy, tak tam nemá Apple náboj už asi v ničem, vyjma 3D touch. Ekosystém je u Androidu snad už dnes dále, než u Applu, pokud nebudu brát v potaz počítače. Windows, s ohledem na nedostatek aplikaci neberu. Aplikaci má asi Android sna větší výběr, u Applu mi přijde že je každá druhá appka na úpravu fotek. Spíš to vidim nerozhodně. Asi bych řekl, že je dnes Abdroid stejně dobrý, nežli mírně lepší, ale ne na telefonech za 5-10k Kč, samozřejmě. Podobné věci, které mi vadilo na Androidu, se začínají objevovat i u iOS (vystaveni baterie, bugy apod). Prostě kosí bratři....
Neměl jsme v ruce nexus k tomu nebudu nic psát (jen to že mezi uživateli je chválen) ale například nový Galaxy S6 jsem měl 11 dní v plném provozu a zátěži jako hlavní telefon, a je to opravdu špatný vtip, možná ve střední třídě by se ujal mezi těmi horšími ale jako konkurence pro 6tkove iphony? Ani nápad...

Problém googlího storu je jeho chaos, nepřehlednost, problémy a podpora appek, tohle má apple lépe zvládle, i na tom galaxy S6 se mi stalo že po stahnutí app mi aplikace řekla že muj telefon není podporován....

majkom
Příspěvky: 840
Registrován: 26 úno 2013 16:07

Re: Quo vadis Apple?

Příspěvek od majkom » 17 pro 2015 11:55

zatial co apple store je jeden velky vzor radu:D stejny bordel

Uživatelský avatar
Jadro
Příspěvky: 758
Registrován: 24 lis 2013 18:19

Quo vadis Apple?

Příspěvek od Jadro » 17 pro 2015 14:11

Souhlasim se Sallvatorem. Mel jsem Galaxy S6 edge. HW nadhera, fakt krasny telefon. Navic vsude vse licovalo atd. Ale Android proste nedavam. S baterkou jsem mel problem vydrzet od rana do vecera. Prestoze maji krasny displej s vysokym rozlisenim, vse ma velikost jak pro duchodce, takze jsem toho na displeji moc nevidel. V mailu, kdyz vyjela klavesnice, tak uz temer nic. Vadi mi i to, ze kazda ikona je jinak velka a jinak graficky delana (mam rad jednotny system ikonek, poradek). Widgety taky. Sice je maji, ale kazdy pes jina ves.
Za me je to skoda, protoze ten telefon je fakt krasny. Ale vse jsou to me osobni subjektivni poznatky. Samozrejme to spouste lidi muze vyhovovat. Me proste vic vyhovuje iOS a proto mam iPhone. A vim proc ho mam.
Pokud tu tolik lidi na iOS, iPhone, nebo Apple nadava, tak si kupte Nexis nebo Galaxy a je to ;-)
Nebo jde jen o to si plivnout?

majkom
Příspěvky: 840
Registrován: 26 úno 2013 16:07

Re: Quo vadis Apple?

Příspěvek od majkom » 17 pro 2015 14:49

To je argumentace.. ne, jde o to, ze apple to muze delat lip a absolutna adorace nikdy nikam nikoho neposunula. Napsat, ze napr app store je krasna nadhera chce proste hodne piti apple cool aid:)

Uživatelský avatar
Jadro
Příspěvky: 758
Registrován: 24 lis 2013 18:19

Re: Quo vadis Apple?

Příspěvek od Jadro » 17 pro 2015 17:54

majkom:
1) jednak to nebylo na tebe
2) to nebyla argumentace, ale dotaz :-) Proto ten otaznik na konci vety ;-)
A dotaz jsem pokladal, protoze nerozumim tomu prinosu. Pokud je to tak hrozne a Android je tak fajn, neni nic jednodussiho nez to zmenit. Ale mit Apple a chodit sem brecet jak je hrozny a vychvalovat Android, tomu proste nerozumim.
Ja sam souhlasim, ze by mohli delat spoustu veci lepe a to jak v HW, tak v SW. Ale porad je pro me Apple nejprijatelnejsi reseni a vim proc ho mam.

Uživatelský avatar
SharkeeCZ
Příspěvky: 1608
Registrován: 09 lis 2015 17:57

Re: Quo vadis Apple?

Příspěvek od SharkeeCZ » 17 pro 2015 18:02

@Sallvator: tak přehlednost AppStore hodnotí lepší než Google Play je dle mého zcela nesmysl. Třídění i hlavní je tam daleko snadnější, dle mého. Netuším co myslíš lepší podporou appek. Já reklamoval asi 5X špatný nákup v applikaci u Applu a nikdo se stále neozval. Appka někde stáhnout, pokud ji telefon nepodporuje. S6 hodnotit nebudu, neznám ji, ale neřekl bych, že bude horší než S4, která i dnes stačí makat špičkově.
iPhone14Pro/MBA 2021/iPad Air 2020/iPAD2018/MBA early2014/aTV4/ AirPodsGen3

Uživatelský avatar
SharkeeCZ
Příspěvky: 1608
Registrován: 09 lis 2015 17:57

Re: Quo vadis Apple?

Příspěvek od SharkeeCZ » 17 pro 2015 18:04

@jadro: jak může být každá ikona jinak velká? To je, dle mého, nemožné, neboť je jasně definována.
iPhone14Pro/MBA 2021/iPad Air 2020/iPAD2018/MBA early2014/aTV4/ AirPodsGen3

Uživatelský avatar
Jadro
Příspěvky: 758
Registrován: 24 lis 2013 18:19

Re: Quo vadis Apple?

Příspěvek od Jadro » 17 pro 2015 19:06

Je dany nejaky prostor pro ikonu. Nektere ho vyuzivaji maximalne, jine ne. Nektere jsou jako ctverecek, nektere jen obrys tvaru (treba jako fotak) apod. Mluvim tedy hlavne o Samsungu

mberdych
Příspěvky: 1746
Registrován: 30 srp 2012 12:14

Re: Quo vadis Apple?

Příspěvek od mberdych » 17 pro 2015 19:10

Zatimco apple v iOS na 6s+ to misto na displeji vyuziva skvele. Jen co je pravda. A co treba na iPadu Pro, ta plocha, to uz je pro slepce, ikona jako krava, zadna moznost prizpusobeni.

Apple ma svoje, ale tahle adorace je trochu moc.

Uživatelský avatar
Jadro
Příspěvky: 758
Registrován: 24 lis 2013 18:19

Re: Quo vadis Apple?

Příspěvek od Jadro » 17 pro 2015 20:30

6S+ mam. Me to takhle vyhovuje. Ale nikomu to nenutim. Zkusili jste se nekdy zamyslet nad tim, ze ostatni lide maji jine vnimani, priority atd.? Ja vam ten Android taky neberu. Jen jsem se ptal na vase vysvetleni. To neumite a jen mi rozporujete moje duvody (ktere stejne nezmenite, ja to tak proste mam) a predhazujete uctivani Applu, coz je tak akorat trapne.
Cim dal tim vic mam pocit, ze mate jen potrebu si na nekom/necem chladit svou zahu. Takze koncim, protoze tahle diskuze postrada smysl

Uživatelský avatar
SharkeeCZ
Příspěvky: 1608
Registrován: 09 lis 2015 17:57

Re: Quo vadis Apple?

Příspěvek od SharkeeCZ » 17 pro 2015 20:32

@Jadro: tak je řeč o Androidu, nebo o TouchWizzu od Samsungu. Řekl bych, že je to nutno rozlišovat.
iPhone14Pro/MBA 2021/iPad Air 2020/iPAD2018/MBA early2014/aTV4/ AirPodsGen3

Uživatelský avatar
Jadro
Příspěvky: 758
Registrován: 24 lis 2013 18:19

Re: Quo vadis Apple?

Příspěvek od Jadro » 17 pro 2015 21:25

Ok, to je asi pravda. Mam zkusenost hlavne se Samsungem, takze TouchWizz. I kdyz v SGS6 uz byla nejaka vylepsena (odlehcena) verze.

tlacenka
Příspěvky: 8064
Registrován: 09 zář 2012 17:48

Re: Quo vadis Apple?

Příspěvek od tlacenka » 18 pro 2015 03:13

coz je presne ono - je to nejak upravena nadstavba od vyrobce, ktera neni upravena stejne pro vsechny modely...
povime si za rok, jak moc to je optimalizovane ... (konkretne u samsungu)

Uživatelský avatar
SharkeeCZ
Příspěvky: 1608
Registrován: 09 lis 2015 17:57

Re: Quo vadis Apple?

Příspěvek od SharkeeCZ » 18 pro 2015 05:55

Co udělá Samsung je mi nyní vcelku jedno. Radeji bych viděl pokrok u Applu, když už teď ztrácím u něj. A ne málo.
iPhone14Pro/MBA 2021/iPad Air 2020/iPAD2018/MBA early2014/aTV4/ AirPodsGen3

sallvator
Příspěvky: 1030
Registrován: 28 úno 2013 17:29

Re: Quo vadis Apple?

Příspěvek od sallvator » 18 pro 2015 10:31

Tak se objevila zpráva že bude OLEDY do iphonu dalších dělat samsung, tak to je konečná...Jejich displeje jsou snad nejhorší co na trhu jsou...to je fakt fail

majkom
Příspěvky: 840
Registrován: 26 úno 2013 16:07

Re: Quo vadis Apple?

Příspěvek od majkom » 18 pro 2015 10:45

Jadro píše:majkom:
1) jednak to nebylo na tebe
2) to nebyla argumentace, ale dotaz :-) Proto ten otaznik na konci vety ;-)
A dotaz jsem pokladal, protoze nerozumim tomu prinosu. Pokud je to tak hrozne a Android je tak fajn, neni nic jednodussiho nez to zmenit. Ale mit Apple a chodit sem brecet jak je hrozny a vychvalovat Android, tomu proste nerozumim.
Ja sam souhlasim, ze by mohli delat spoustu veci lepe a to jak v HW, tak v SW. Ale porad je pro me Apple nejprijatelnejsi reseni a vim proc ho mam.
Cemu nerozumíš? Ja konkretne nikde nepisem, ze je Android lepsi jako iOS, ale psat, jak je apple super a vymenovat napr. app store je uplne mimo, app store je jeden velky bordel, jak na iOS tak na macu - ono, asi aj preto prebehlie aktualne zmeny vo vedeni apple... a apple ma tych pruserov viac, apple music je další jeden velky bordel, polofunkcny.. apple mapy u nas to iste, icloud to iste, niektore novo vydane produkty taktiez.. a akemu prinosu konkretne nerozumíš? tomu, ze sa tu diskutuje? je to forum, od toho fora vatsinou budu. Ale aby som ta ukludnil, raz za cas, kde ma nieco zasadne vytoci, napisem cookovi, ci si to ale vobec niekto este precita, to ti uz nezarucim, možno som uz na blackliste:D

Uživatelský avatar
Jadro
Příspěvky: 758
Registrován: 24 lis 2013 18:19

Re: Quo vadis Apple?

Příspěvek od Jadro » 18 pro 2015 11:54

V tom je ta potiz. Ja taky nikde nepisu, ze je Apple lepsi (v obecne rovine). Pisu, ze je lepsi pro ME. A podle me si kazdy musi vyhodnotit sam, co je pro nej lepsi.
A AppStore jsem taky nikde nevychvaloval. Mozna jsem tu domnenku vyvolal tim souhlasem se Sallvatorem. Na oba obchody s App mam neutralni nazor, nijak mi nevadi ani jeden.

sallvator
Příspěvky: 1030
Registrován: 28 úno 2013 17:29

Re: Quo vadis Apple?

Příspěvek od sallvator » 20 pro 2015 08:47

majkom píše:
Jadro píše:majkom:
1) jednak to nebylo na tebe
2) to nebyla argumentace, ale dotaz :-) Proto ten otaznik na konci vety ;-)
A dotaz jsem pokladal, protoze nerozumim tomu prinosu. Pokud je to tak hrozne a Android je tak fajn, neni nic jednodussiho nez to zmenit. Ale mit Apple a chodit sem brecet jak je hrozny a vychvalovat Android, tomu proste nerozumim.
Ja sam souhlasim, ze by mohli delat spoustu veci lepe a to jak v HW, tak v SW. Ale porad je pro me Apple nejprijatelnejsi reseni a vim proc ho mam.
Cemu nerozumíš? Ja konkretne nikde nepisem, ze je Android lepsi jako iOS, ale psat, jak je apple super a vymenovat napr. app store je uplne mimo, app store je jeden velky bordel, jak na iOS tak na macu - ono, asi aj preto prebehlie aktualne zmeny vo vedeni apple... a apple ma tych pruserov viac, apple music je další jeden velky bordel, polofunkcny.. apple mapy u nas to iste, icloud to iste, niektore novo vydane produkty taktiez.. a akemu prinosu konkretne nerozumíš? tomu, ze sa tu diskutuje? je to forum, od toho fora vatsinou budu. Ale aby som ta ukludnil, raz za cas, kde ma nieco zasadne vytoci, napisem cookovi, ci si to ale vobec niekto este precita, to ti uz nezarucim, možno som uz na blackliste:D

Tak to bylo ale vzdy :-) jen cim je apple uspesnejsi tim vic se to rozmazava, kdyz si vzpomenu na problemy se ctyřkovejma a petkovejma iphonama a starym ios je stav ted jeste zlatej u iphonu i lepsi...

Uživatelský avatar
lulu
Příspěvky: 2606
Registrován: 31 črc 2012 10:44

Re: Quo vadis Apple?

Příspěvek od lulu » 11 bře 2016 22:51


Uživatelský avatar
Jadro
Příspěvky: 758
Registrován: 24 lis 2013 18:19

Re: Quo vadis Apple?

Příspěvek od Jadro » 12 bře 2016 09:54

Vyborny :-)

Applista82
Příspěvky: 26
Registrován: 06 bře 2016 11:57

Re: Quo vadis Apple?

Příspěvek od Applista82 » 14 bře 2016 19:06

Nexus? To si děláte srandu? Zpracování jako z tržnice. Android na tom šlape, ale HW je mizernej. Samsung zase umí pěkný HW u S6 EDGE a S7 EDGE ale má hroznej Touch Viz. Kdyby na S6 S7 byl čistej Android je to fajn telefon.
Apple má u iPhone pořád vysokou kvalitu a perfektní odladění.
Telefony střídám max po roce, ale 6s Plus se mi líbí tolik, že počkám až na 7s Plus.

Uživatelský avatar
lulu
Příspěvky: 2606
Registrován: 31 črc 2012 10:44

Re: Quo vadis Apple?

Příspěvek od lulu » 01 črc 2016 16:00

Apple se začíná chovat jako pěkná kurva http://www.macrumors.com/2016/06/30/spo ... -by-apple/

trevor12
Příspěvky: 200
Registrován: 27 črc 2014 10:53

Re: Quo vadis Apple?

Příspěvek od trevor12 » 01 črc 2016 16:08

mne mrzi jak apple znicil safari extensions

staci srovnat nabidku jak byla treba v roce 2012

https://web.archive.org/web/20121014130 ... apple.com/

krasne rozdelene do kategorii vlevo, spousta extensions

a jak to vypada ted po zpoplatneni, radove mene extensions ...

https://extensions.apple.com/

Uživatelský avatar
MichalM.Mac
Příspěvky: 3342
Registrován: 30 črc 2012 11:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Quo vadis Apple?

Příspěvek od MichalM.Mac » 01 črc 2016 17:01

lulu píše:Apple se začíná chovat jako pěkná kurva http://www.macrumors.com/2016/06/30/spo ... -by-apple/
Podobné podrazy s App Store už dělají dlouho. Nic nového.

Odpovědět