Apple Watch - aplikace na běhání

Sekce věnovaná chytrým hodinkám AppleWatch a příslušenství pro ně.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin, Brozik

kubahucek
Příspěvky: 147
Registrován: 04 srp 2012 07:18

Apple Watch - aplikace na běhání

Příspěvek od kubahucek » 26 zář 2016 19:14

Pořídil jsem si nové Apple Watch series 2 a hledám pro ně vhodnou aplikaci naběhání. Dnes jsem chtěl vyrazit s nainstalovanou aplikací Runtastic, ale jelikož jsem u sebe neměl telefon, tak mi to odmítlo měřit běh. To samé se stalo i s aplikací Strava. Musel jsem tedy vyrazit s předinstalovanou aplikací Cvičení. Aplikace jako taková není špatná, ale nikde v konečném souhrnu neukazuje nastoupané metry.

Jde případně z aplikace Cvičení nějako vyexportovat aktivitu pro aplikaci Strava, nebo Runtastic?

Sqrjuvi
Příspěvky: 35
Registrován: 28 říj 2014 18:23

Re: Apple Watch - aplikace na běhání

Příspěvek od Sqrjuvi » 29 zář 2016 16:14

Včera jsem koupil ženě AW 2 series růžové-) A zajímalo by mě uplně to samé...-) Bez mobilu ty appky prostě nejdou... ať endomondo či sports tracker...

Je to tím že ještě app nejsou předělány aby fungovaly samy bez mobilu? Díky za info...na googlu jsem moc info o tomto nenašel

PatkaJR
Příspěvky: 813
Registrován: 30 bře 2014 12:49
Bydliště: Praha

Re: Apple Watch - aplikace na běhání

Příspěvek od PatkaJR » 03 říj 2016 12:35

Zkuse Nike+ Running. Já jsem to měl na první generaci, takže jsem měl telefon u sebe. Nejsem si jist jestli to předělali aby to šlo i bez telefonu na AW2.
Macbook Air 2014, 4GB RAM, 128GB SSD, i5 - macOS Sierra
Apple iPhone 6S Plus 16GB - iOS 10
iPhone 4 16GB White - iOS 7.1.2
Beats SOLO 2 Wireless
🔜Apple Watch Gold

Křemíkové nebe:
iPad 2 16GB
iPhone 5 16GB

Uživatelský avatar
ceskymac_cz
Příspěvky: 156
Registrován: 07 úno 2015 09:56
Bydliště: Teplice

Re: Apple Watch - aplikace na běhání

Příspěvek od ceskymac_cz » 05 říj 2016 07:04

Bude to umet az nova verze Nike Running. Vydani nove verze aplikace je planovano na uvedeni Apple Watch Nike+ verze, ocekavejte ji koncem rijna. Dle informaci i Strava pripravuje update.

Sqrjuvi
Příspěvky: 35
Registrován: 28 říj 2014 18:23

Re: Apple Watch - aplikace na běhání

Příspěvek od Sqrjuvi » 05 říj 2016 08:05

Diky moc! To jsem potreboval vedet -)

kubahucek
Příspěvky: 147
Registrován: 04 srp 2012 07:18

Re: Apple Watch - aplikace na běhání

Příspěvek od kubahucek » 05 říj 2016 08:37

Také děkuji za info. Už aby tu ty nové aplikace byly.
Dále by mě zajímalo, jestli je možné prohlédnout aktivity pořízené vestavěnou aplikací v Apple Watch jinde než v iPhonu (např. v Macu). Případně jestli jde z této aplikace dostat i další data, jako jsou nastoupané metry, ...

Uživatelský avatar
ceskymac_cz
Příspěvky: 156
Registrován: 07 úno 2015 09:56
Bydliště: Teplice

Re: Apple Watch - aplikace na běhání

Příspěvek od ceskymac_cz » 05 říj 2016 09:44

Ano, lze. Ale neni to tak uplne jednoduche, jak by jste u Apple cekal. Ja pouzivam tento postup:

http://www.ryanpraski.com/apple-health- ... ize-guide/

trminek
Příspěvky: 136
Registrován: 12 pro 2012 17:07

Re: Apple Watch - aplikace na běhání

Příspěvek od trminek » 06 říj 2016 07:58

Podle mě je systém popsaný výše zbytečně složitý. Já osobně využívám aplikaci cvičení na evidenci běhání a chůze. Záleží poté na tom, zda si sebou beru ještě iphone či nikoli. Pokud jej mám sebou, je evidence přesnější a vzdálenost je zaznamenána pomocí GPS v telefonu.
Následně si data exportuji do Endomonda pomocí exportu do TCX souboru. Používám na to skvělou appku, která se jmenuje SpectaRun Workouts. V této aplikaci je také možné provést rychlou statistiku běhu či chůze. Aplikace umí exportovat prakticky vše mimo mapy trasy. Mapa trasy se ale v aplikaci cvičení objevila až s příchodem WOS3 a zmíněná aplikace ještě neměla aktualizaci. Věřím tomu že to časem dopilují, ale na druhou stranu si nejsem jistý zda se pozice ukládá do health, pokud ne, nebude export zatím možný.

Uživatelský avatar
ceskymac_cz
Příspěvky: 156
Registrován: 07 úno 2015 09:56
Bydliště: Teplice

Apple Watch - aplikace na běhání

Příspěvek od ceskymac_cz » 06 říj 2016 11:23

Je to slozite, ale zalezi, co od toho potrebujete. Zajimava je aplikace Gyroscope. Health Tracking by Gyroscope od vývojáře Gyroscope Innovations

https://appsto.re/cz/9aWZbb.i

Uživatelský avatar
MartyM
Příspěvky: 542
Registrován: 25 zář 2012 16:41

Re: Apple Watch - aplikace na běhání

Příspěvek od MartyM » 15 říj 2016 18:21

zdar lidi, tak jsem dnes vyběhnul poprvé s AW series 2 a taky chci zkusit runstatic a nic, tak spustim nike a to spadlo po chvilce, tak kulovy, ale chtel jsem se zeptat, mam celkem male pozadavky, nechci zadne trenery, zadne sdileni a pod kraviny, chci jen jedno, vybehnu s hodinkama bez telefonu, zapnu behat, a kdyz dobehnu, tak se mi to sesynchronizuje s hodinkama, kde uvidim
a) kudy jsem bezel - mapu
b) kolik jsem nabehal
c) jaky jsem mel tep v prubehu

chci tak moc??
co nejlepsi pouzit?

Uživatelský avatar
ceskymac_cz
Příspěvky: 156
Registrován: 07 úno 2015 09:56
Bydliště: Teplice

Re: Apple Watch - aplikace na běhání

Příspěvek od ceskymac_cz » 15 říj 2016 18:39

Zatím to umí jediná aplikace. Vestavěná WORKOUT. Na aplikace ostatních vývojářů ještě chvíli počkejte.

Uživatelský avatar
SharkeeCZ
Příspěvky: 1607
Registrován: 09 lis 2015 17:57

Apple Watch - aplikace na běhání

Příspěvek od SharkeeCZ » 15 říj 2016 19:44

Strava. Používám především na kolo, ale i na běh s AW jsou dobré. Jen je nutno mít řemínek pevně zapnut, jinak tep skáče.
iPhone14Pro/MBA 2021/iPad Air 2020/iPAD2018/MBA early2014/aTV4/ AirPodsGen3

Uživatelský avatar
ceskymac_cz
Příspěvky: 156
Registrován: 07 úno 2015 09:56
Bydliště: Teplice

Re: Apple Watch - aplikace na běhání

Příspěvek od ceskymac_cz » 15 říj 2016 20:03

Strava uz umi GPS zaznam bez telefonu?

Uživatelský avatar
SharkeeCZ
Příspěvky: 1607
Registrován: 09 lis 2015 17:57

Re: Apple Watch - aplikace na běhání

Příspěvek od SharkeeCZ » 15 říj 2016 20:08

Nezkoušel jsem, nemám AW2.
iPhone14Pro/MBA 2021/iPad Air 2020/iPAD2018/MBA early2014/aTV4/ AirPodsGen3

kubahucek
Příspěvky: 147
Registrován: 04 srp 2012 07:18

Re: Apple Watch - aplikace na běhání

Příspěvek od kubahucek » 15 říj 2016 20:33

Strava take neumi


Sent from my iPhone using Tapatalk

Uživatelský avatar
ceskymac_cz
Příspěvky: 156
Registrován: 07 úno 2015 09:56
Bydliště: Teplice

Re: Apple Watch - aplikace na běhání

Příspěvek od ceskymac_cz » 27 říj 2016 07:22

Vcera vysel update aplikace Nike+ Run Club, ktera podporuje zaznam GPS trasy z Apple Watch Series 2.

Uživatelský avatar
Demonicus
Příspěvky: 1685
Registrován: 10 úno 2013 22:56
Bydliště: Morava

Re: Apple Watch - aplikace na běhání

Příspěvek od Demonicus » 13 lis 2016 09:16

Ahoj běžci. Přemýšlím nad koupí AW2 primárně na běháná. Můžete mi sem prosím hodit nějaké info, jak se jim v tomhle ohledu daří?
Mám pár dotazů:
- bude mi na běhání stačit hodinky a bluetooth sluchátka? Jsou dostatečně samostatné?
- podporují "klasické" běhací aplikace? Strava, Endomondo, Runkeeper ?
- pokud zapnete všechny funkce, tedy přes BT poslouchat hudbu, trekovat trasu a měřit tep, jak dlouho vydrží baterka? Zvládnou aspoň 3hodinový běh?
- dokázaly by přes BT mít spojené dvě zařízení najednou? Tedy BT hrudní pás a sluchátka?

díky
Apple Watch 2 42mm, iPhone 12 PRO Max, Time Capsule, Macbook Air 13"
Synology NAS -412+ -> nejlepší kamarád Apple hraček

Skupina uživatelů Apple Watch >> https://www.facebook.com/groups/582857818814445/ <<

Uživatelský avatar
ceskymac_cz
Příspěvky: 156
Registrován: 07 úno 2015 09:56
Bydliště: Teplice

Apple Watch - aplikace na běhání

Příspěvek od ceskymac_cz » 13 lis 2016 10:11

K Tvým dotazům postupně:
- ANO
- zatím je nejdále aplikace od NIKE, ale ostatní vývojáři ji brzy doženou
- ANO, údajně výdrž až 5 hodin, já zatím běhám max. 2 hodiny a vezme to tak 35% baterky. Před během je raději nabíjím
- ANO, na vestavěný měřič se moc nespoléhej. Ale na průměrnou tepovku je to dostačující.
Naposledy upravil(a) ceskymac_cz dne 13 lis 2016 13:33, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Demonicus
Příspěvky: 1685
Registrován: 10 úno 2013 22:56
Bydliště: Morava

Re: Apple Watch - aplikace na běhání

Příspěvek od Demonicus » 13 lis 2016 11:16

Takže pokud bych chtěl běžet, musím si vybrat mezi připojením sluchátek přes bluetooth a připojením tepového hrudního monitoru?
díky !
Apple Watch 2 42mm, iPhone 12 PRO Max, Time Capsule, Macbook Air 13"
Synology NAS -412+ -> nejlepší kamarád Apple hraček

Skupina uživatelů Apple Watch >> https://www.facebook.com/groups/582857818814445/ <<

Uživatelský avatar
SharkeeCZ
Příspěvky: 1607
Registrován: 09 lis 2015 17:57

Re: Apple Watch - aplikace na běhání

Příspěvek od SharkeeCZ » 13 lis 2016 13:28

Přes BT lze připojit jistě HP i sluchátka najednou
iPhone14Pro/MBA 2021/iPad Air 2020/iPAD2018/MBA early2014/aTV4/ AirPodsGen3

Uživatelský avatar
ceskymac_cz
Příspěvky: 156
Registrován: 07 úno 2015 09:56
Bydliště: Teplice

Re: Apple Watch - aplikace na běhání

Příspěvek od ceskymac_cz » 13 lis 2016 13:38

Ano, muzes. Ted jsem to zkousel. Nedarilo se jej sparovat, protoze byl soucasne sparovany s iPhone. Po odparovani se s AW spojil i se sparovanymi sluchatky.

Uživatelský avatar
Demonicus
Příspěvky: 1685
Registrován: 10 úno 2013 22:56
Bydliště: Morava

Re: Apple Watch - aplikace na běhání

Příspěvek od Demonicus » 13 lis 2016 14:46

Výborně, díky za pomoc :)

Vím, že je to až kacířská otázka, ale je důvod, proč si Apple Watch nekoupit?
Apple Watch 2 42mm, iPhone 12 PRO Max, Time Capsule, Macbook Air 13"
Synology NAS -412+ -> nejlepší kamarád Apple hraček

Skupina uživatelů Apple Watch >> https://www.facebook.com/groups/582857818814445/ <<

mberdych
Příspěvky: 1746
Registrován: 30 srp 2012 12:14

Re: Apple Watch - aplikace na běhání

Příspěvek od mberdych » 13 lis 2016 15:24

Treba proto, ze je nepotřebuji? Nechci mít na ruce stále zapnuté BT, nechci být otrokem dalšího zařízení, napadá mě hromada dobrých důvodu.

Uživatelský avatar
ceskymac_cz
Příspěvky: 156
Registrován: 07 úno 2015 09:56
Bydliště: Teplice

Re: Apple Watch - aplikace na běhání

Příspěvek od ceskymac_cz » 13 lis 2016 15:32

Pokud je budes vyuzivat pouze na behani, tak je to pomerne draha investice. Pouze "bezecke" hodinky jsou levnejsi, maji pokrocilejsi funkce a vyssi vydrz.

Uživatelský avatar
SharkeeCZ
Příspěvky: 1607
Registrován: 09 lis 2015 17:57

Re: Apple Watch - aplikace na běhání

Příspěvek od SharkeeCZ » 13 lis 2016 18:29

Já AW mám rok a nelituji ani jedné koruny, co staly. Pomocník v mnoha ohledech.
iPhone14Pro/MBA 2021/iPad Air 2020/iPAD2018/MBA early2014/aTV4/ AirPodsGen3

Uživatelský avatar
Demonicus
Příspěvky: 1685
Registrován: 10 úno 2013 22:56
Bydliště: Morava

Re: Apple Watch - aplikace na běhání

Příspěvek od Demonicus » 14 lis 2016 20:43

ceskymac_cz píše:Pokud je budes vyuzivat pouze na behani, tak je to pomerne draha investice. Pouze "bezecke" hodinky jsou levnejsi, maji pokrocilejsi funkce a vyssi vydrz.
Vůbec ne, právě že teď mám jedny hodinky na běhání a jedny normální, takže zvažuji nákup AW, aby mi zastoupily vše dohromady.
Apple Watch 2 42mm, iPhone 12 PRO Max, Time Capsule, Macbook Air 13"
Synology NAS -412+ -> nejlepší kamarád Apple hraček

Skupina uživatelů Apple Watch >> https://www.facebook.com/groups/582857818814445/ <<

trminek
Příspěvky: 136
Registrován: 12 pro 2012 17:07

Re: Apple Watch - aplikace na běhání

Příspěvek od trminek » 14 lis 2016 23:35

Já používám watch od samého počátku a je až neuvěřitelné, kam se za rok a půl posunuly. Po SW stránce se staly z velice pomalého zařízení, kde se neskutečně dlouho spouštěla jakákoli aplikace třetí strany, po naprospto výkonostně dodatatečné zařízení. To se bavím o původní generaci. Ta nová je na tom ještě lépe a vše funguje dokonale. Co se týká běhán, neřekl bych že to je to nej zařízení, ale dovolil bych si říct že v komplexnosti funkcí a použitelnosti je to nejlepší zařízení na trhu, navíc dokonale provázané s iOS.
Na běhání bez telefonu lze nyní využít jen vestavěnou aplikaci, případně od Nike NRC.
Co to sleduji tak nejdále z dalších aplikací je na tom Strava, kde by měla být hotová verze nezávislá na iphone na začátku příštího roku. Na blogu Endomonda psali že zatím o samostané aplikaci neuvažují a Runtastic nikde nic nepsal. Jinak běh se dá i z vnitřní aplikace exportovat pomocí TCX souboru a následně importovat kamkoli. Jen trasa se tímto způsobem nezíská, to jde jedině přes export z NRC. Například přes taipiriik to jde automaticky propojit kamkoli jinam.

Uživatelský avatar
ceskymac_cz
Příspěvky: 156
Registrován: 07 úno 2015 09:56
Bydliště: Teplice

Re: Apple Watch - aplikace na běhání

Příspěvek od ceskymac_cz » 15 lis 2016 07:23

Demonicus: Tomu rozumím, velkou výhodou u Apple Watch je možnost výměnky řemínků. Sám jich mám několik. Ze sportovních hodinek máš v mžiku elegantní hodinky. Propojenost s iPhone je též dokonalá. Určitě nebudeš litovat.
trminek píše:Co se týká běhán, neřekl bych že to je to nej zařízení, ale dovolil bych si říct že v komplexnosti funkcí a použitelnosti je to nejlepší zařízení na trhu, navíc dokonale provázané s iOS.
Souhlas, ale pouze za předpokladu, že se bavíme o platformě iOS a použití pro "hobby" běžce. Pokud člověku stačí záznam trasy, tempo na km a jažtakž zaznamenaná tepová frekvence, pak jsou Apple Watch dobrou (i když drahou na to, co umí dostat z Tvého běhu) volbou. Pokud člověk potřebuje dostat ze svého běhu více, tak se musí poohlédnout jinde.

trminek
Příspěvky: 136
Registrován: 12 pro 2012 17:07

Re: Apple Watch - aplikace na běhání

Příspěvek od trminek » 15 lis 2016 12:08

S tím až tak nesouhlasím. V zásadě hodinky snímají pozici GPS (přesněji než například Garmin Fenix 3) tep (také relativně přesně) a ostatní věci jsou jen SW záležitostí (narozdíl od konkurence je možné si aplikaci na běhání zvolit dle vlastních preferencí). Co se týká snímání tepu, tak pro opravdové běžce je možné použít i hrudní pás a pak je přesnost dokonalá. Následně z aplikace (nyní pouze NIKE) získám přesný záznam o trase, tempu, výškovém převýšení atd. Proč píšu že to je jen SW záležitost je proto, že například Runtastic nyní neumí používat GPS v hodinách a nejde je proto použít samostatně. Ale až to možné bude, tak budu mít při běhu přehled, v jakém pásmu tepu se pohybuji, jak se odchyluji od stanoveného tempa atp.
OK asi si toto nebudou kupovat profi běžci, kteří se připravují na nějaké závody a potřebují při běhu sledovat spousty parametrů, ale pro běžného rekreačního běžce, který si chce sledovat hlavní parametry je to naprosto dostačující zařízení. A cena 12.000,- mi vzhledem ke konkurenci nepřijde nijak přemrštěná v návaznosti na to jak mohu hodinky používat dále.
Nehledě na to že jsou nyní vodotěsné a lze s nimi zaznamenávat i aktivitu plavání.

Uživatelský avatar
ceskymac_cz
Příspěvky: 156
Registrován: 07 úno 2015 09:56
Bydliště: Teplice

Re: Apple Watch - aplikace na běhání

Příspěvek od ceskymac_cz » 15 lis 2016 15:13

Jenže externí hrudní pás jsou zase náklady navíc. Ano, senzor tepu v Apple Watch patří k těm nejpřesnějším, ale pouze za předpokladu nižší zátěže. Při zvýšené zátěži nepřesnost roste (mám to otestované při zátěžovém testu na klinice sportovní medicíny), samozřejmě jsou na tep. frekvenci napojené další výpočty spálených kalorií, kde se výsledky v mém případě liší až o 20 úderů na min. Je to dáno tím, že se spotí ruka pod senzorem srdečního tepu. Mluvím o Apple Watch Series 2.

Přesnost GPS ovlivňuje hned několik faktorů, o tom žádná. U mě např. na 400m atletickém okruhu ukazují, že jedno kolo má min. 415 až 420m a to běžím v prvním dráze (což by odpovídalo, že běžím mezi 3 a 4 dráhou). A to pak ovlivní následný výpočet tempa na kilometr. Též mi na dráze ukazuje převýšení přibližně 28m při 5km tréninku, což bude také chyba. Např. Fitbit Surge mi na stejné okruhu, že jedno kolo má 390m až 400m, protože do výpočtu započítává počet kroků (a nastavenou délku kroku při běhu).

Na obrázku bude chyba GPS drifting, která způsobuje výše uvedené (běh s AW2). Přesnost systému GPS je přibližně 15 metrů, přesnost při výpočtu výšky z GPS je přibližně 2 - 3x horší.
run_aw.png

trminek
Příspěvky: 136
Registrován: 12 pro 2012 17:07

Re: Apple Watch - aplikace na běhání

Příspěvek od trminek » 15 lis 2016 15:42

Abychom se špatně nepochopili, já určitě netvrdím, že to je TOP zařízení na běhání a plně souhlasím s výše napsaným rozborem. V univerzálnosti použití pro iOS platformu však podle vítězí na plné čáře. Každý si musí poté určit svoje priority na co si kterou věc kupuje.

Uživatelský avatar
Demonicus
Příspěvky: 1685
Registrován: 10 úno 2013 22:56
Bydliště: Morava

Re: Apple Watch - aplikace na běhání

Příspěvek od Demonicus » 15 lis 2016 21:33

Tak hrudní pás je pro mne bezproblému - mám momentálně TomTomy, takže můžu použít ten.
Rozhodně se nemůžu ztotožnit s tvrzením, že pro opravdové běžce to není :) To mi přijde úsměvné :D Opravdový běžec se nepozná podle hodinek, ale podle běhu. Kolikrát jsem už na závodech dal nafrak člověku ve vytuněných hadrech s nejnovějšími sluchátky a Garmin Fénix 3 na ruce a naopak jsem dostal na prdel od holky v nátělníku, kraťasech (takových za 150 z tržnice - měla tam i kapsy a možná i peněženku někde) a měla rozšmajdané boty.

Běh dělá běžce, ne technika, kterou má.

Neběhám, abych byl nejlepší. Běhám, protože jsem na tom závislý. Hledám pro sebe doplněk, který nahradí hodinky na běhání a normální hodinky a zároveň mi trochu rozšířili moje technické hračky.
Apple Watch 2 42mm, iPhone 12 PRO Max, Time Capsule, Macbook Air 13"
Synology NAS -412+ -> nejlepší kamarád Apple hraček

Skupina uživatelů Apple Watch >> https://www.facebook.com/groups/582857818814445/ <<

Uživatelský avatar
ceskymac_cz
Příspěvky: 156
Registrován: 07 úno 2015 09:56
Bydliště: Teplice

Re: Apple Watch - aplikace na běhání

Příspěvek od ceskymac_cz » 16 lis 2016 07:13

Rozhodně se nemůžu ztotožnit s tvrzením, že pro opravdové běžce to není :) To mi přijde úsměvné :D Opravdový běžec se nepozná podle hodinek, ale podle běhu. Kolikrát jsem už na závodech dal nafrak člověku ve vytuněných hadrech s nejnovějšími sluchátky a Garmin Fénix 3 na ruce a naopak jsem dostal na prdel od holky v nátělníku, kraťasech (takových za 150 z tržnice - měla tam i kapsy a možná i peněženku někde) a měla rozšmajdané boty.
Jak jsem psal výše, jde o to, co od hodinek nebo sporttesteru potřebujete. O tom to celé je.

Nesoudím člověka podle běžeckého vybavení. Třeba ten člověk ve "vytuněných hadrech s nejnovějšími sluchátky" běžel svůj první závod v životě a jen investoval do dobrého vybavení, aby se mohl zlepšovat nebo mu jednoduše ten závod nevyšel (únava, přetrénovanost...) a nebo to byl jen frajírek... a nebo ten závod byl součástí přípravy na nějaký jiný závod a prostě to běžel v tempu, které potřeboval... Nevíte... ;) Ale to už se tato diskuze dostává tam, kam by neměla. Takže zpět k tématu.

Uživatelský avatar
ceskymac_cz
Příspěvky: 156
Registrován: 07 úno 2015 09:56
Bydliště: Teplice

Re: Apple Watch - aplikace na běhání

Příspěvek od ceskymac_cz » 05 pro 2016 15:07

Dnes vysla aktualizace aplikace Runkeeper, ktera umi pracovat s GPS (Apple Watch Series 2).

Uživatelský avatar
Demonicus
Příspěvky: 1685
Registrován: 10 úno 2013 22:56
Bydliště: Morava

Re: Apple Watch - aplikace na běhání

Příspěvek od Demonicus » 15 led 2017 22:38

Dneska jsem Runkeeper otestoval, ale v záznamu trasy chybí stoupání a monitoring srdce :(

Tohle mi na stejné trase zaznamenaly TOMTOM Multisport:
Snímek obrazovky 2017-01-15 v 22.35.14.png
Tohle jsou data z tomtomu
Snímek obrazovky 2017-01-15 v 22.35.08.png
Tohle jsou data z AW2 bez iphone
Snímek obrazovky 2017-01-15 v 22.34.59.png
Apple Watch 2 42mm, iPhone 12 PRO Max, Time Capsule, Macbook Air 13"
Synology NAS -412+ -> nejlepší kamarád Apple hraček

Skupina uživatelů Apple Watch >> https://www.facebook.com/groups/582857818814445/ <<

Odpovědět