Magic mouse 2 - trhání, problém při označení textu

Vše, co se týká, monitorů, externích disků, tiskáren, sítí a veškerého příslušenství pro Apple produkty.

Moderátoři: Alisczech, MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin

Odpovědět
Marcc
Příspěvky: 2
Registrován: 25 pro 2016 12:35

Magic mouse 2 - trhání, problém při označení textu

Příspěvek od Marcc » 25 pro 2016 12:52

Zdravím,

nedávno jsem si koupil magic mouse 2. Myš se mi moc líbí, ale narazil jsem na dost omezující problém. Myš se mi docela často trhá, jakmile dojde k pomalejšímu pohybu. Když chci například označit nějaký slovo ve větě, tak je to docela peklo. Pokud chci jenom jedno písmeno, tak je to o nervy.. myš se jakoby zpomalí a kouše a kolikrát mi dá problém to písmeno vůbec označit. Trackpad funguje úplně bez potíží. Máte někdo ten samý problém? Už jsem zkoušel úplně vše.. od odpojení myši, vypnutí všeho, co by ji mohlo rušit, dokonce mám aktualizovaný snad úplně vše a bez změny.

Když myší pohybuju rychle, tak se to jeví v pořádku, ale i tady se často jakoby "zadrhne". Nejhorší to je opravdu při označování něčeho a nebo tam, kde je potřeba pomalejší pohyb.. :( Takže najet např. na tlačítko "Odeslat" dalo taky docela práci..

Prosím, poradil by mi někdo co s tím?

Děkuji

Uživatelský avatar
looke
Příspěvky: 657
Registrován: 23 čer 2014 15:42

Re: Magic mouse 2 - trhání, problém při označení textu

Příspěvek od looke » 25 pro 2016 17:59

zkuste ji reklamovat
iMac 21,5" late 2015 i5 / 16 GB - Mojave / Monterey
iPhone SE 32 GB

mike-biker
Příspěvky: 396
Registrován: 09 lis 2014 12:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Magic mouse 2 - trhání, problém při označení textu

Příspěvek od mike-biker » 25 pro 2016 19:53

Měl jsem podobný problém na MM 1.generace. Bylo to zřejmě slabšími bateriemi, jakmile byla kapacita pod 20%, zlobilo to. Nicméně MM2 jede jak z praku. Takže reklamace.
iPhone 13 Pro 256GB Graphite.
iPhone 13 Mini 128GB as reserve.

Marcc
Příspěvky: 2
Registrován: 25 pro 2016 12:35

Re: Magic mouse 2 - trhání, problém při označení textu

Příspěvek od Marcc » 28 pro 2016 22:39

Moc děkuji všem za pomoc.

Ještě jsem to zkoušel nějak vyřešit a bezvýsledně. Takže to asi půjdu reklamovat. Kdyby mě případně ještě něco napadlo a fungovalo to, tak dám vědět, kdyby to někdo taky pak řešil :)

Ještě jednou díky :)

Odpovědět