Stažení fotek do PC přes iTunes

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
Romana
Příspěvky: 14
Registrován: 28 zář 2015 10:23

Stažení fotek do PC přes iTunes

Příspěvek od Romana » 30 pro 2016 12:52

Ahoj, potřebuji si poprvé stáhnout fotky z iPhone. V PC mam iTunes a stahují si tak fotky z ipadu-bez problému. (Ve složce "Tento počítač" se mi objeví složka, kde jsou fotky. Tak jako když do pc napojím fleshku.)
Kdyz připojím iPhone, píše mi to "nastavit jako nový iPhone" nebo "obnovit ze zálohy" (viz obrázek). Myslím si, ze kdyz dam obnovit ze zálohy, uloží se mi do iPhone fotky, které jsem stáhla z ipadu-což nechci. Dala bych nastavit jako novým iPhone, ale nesmažou se mi fotky, co mam v iPhone (nerada bych o ně přišla)?
Dik za radu
Přílohy
IMG_1370.PNG

Uživatelský avatar
SteveJSF
Příspěvky: 1419
Registrován: 22 bře 2013 07:41

Stažení fotek do PC přes iTunes

Příspěvek od SteveJSF » 30 pro 2016 13:04

Počítač ten iPhone ještě nezná, takže zvol Nastavit jako nový iPhone - pro ten počítač je nový.

Romana
Příspěvky: 14
Registrován: 28 zář 2015 10:23

Re: Stažení fotek do PC přes iTunes

Příspěvek od Romana » 04 led 2017 14:07

Dík za pomoc, uz to jde:)

Jeste bych se chtěla zeptat: Kdyz se odhlasim z iCloud v iPhonu či iPadu smažou se mi data? Chci se zkusit odhlásit, protoze mi nejde synchronizace dokumentu v Pages v iPhonu a iPadu.
Díky

Odpovědět