cvakání iPhone 7 plus

Vše, co se týká iPadů, iPhonu, iPodů a příslušenství, patří právě sem...

Moderátoři: MichalM.Mac, Renik, zmiy, dandas, Macforum_Admin, pekros, hynecheck, Schumi

Odpovědět
MartasI7
Příspěvky: 23
Registrován: 08 lis 2014 11:29

cvakání iPhone 7 plus

Příspěvek od MartasI7 » 07 led 2017 11:36

Ahoj, necelé 3 měsíce vlastním iP7+ a v poslední době mi stále více cvaká okolí home buttonu, pravá strana podstatně více. Telefon je kupovaný v iStyle, má smysl dát telefon na reklamaci? jaká je šance, že mi ho okamžitě vymění, nebo znáté nějakou radu jak to opravit sólo? :D

Mastaaacka
Příspěvky: 2
Registrován: 07 led 2017 21:30

Re: cvakání iPhone 7 plus

Příspěvek od Mastaaacka » 07 led 2017 21:34

Ahoj,

Mám stejný problém po několika dnech uzivani.
Také iPhone 7 plus.
Četla jsem zahraniční fóra jako macforum.com a problém tam má nespočet lidi!
Zatím s reklamací počkám, třeba vyjde nějaké prohlášení jako u iPhone 6, pak bych případně reklamovala. Ale jestli se chystáš na reklamaci, dej vědět jak si dopadl.

MartasI7
Příspěvky: 23
Registrován: 08 lis 2014 11:29

Re: cvakání iPhone 7 plus

Příspěvek od MartasI7 » 08 led 2017 00:24

no být tebou a máš telefon opravdu jen pár dní, tak bych využil výměnu do 14 dnů, já už ho mám déle, tak to nejde. zatím s reklamací asi počkám, ale pokud bych si to rozmyslel, tak napíšu..

Mastaaacka
Příspěvky: 2
Registrován: 07 led 2017 21:30

Re: cvakání iPhone 7 plus

Příspěvek od Mastaaacka » 08 led 2017 08:50

No to bohužel, byl kupován před Vánoci jako dárek, takže těch 14 dnů už uplynulo.
Uvidím jak se to bude chovat.

Rainier Wolfcastlw
Příspěvky: 5
Registrován: 08 úno 2018 19:51

Re: cvakání iPhone 7 plus

Příspěvek od Rainier Wolfcastlw » 21 bře 2018 13:07

Oživím toto téma. Mám od října IP7+ a také jsem zaznamenal cvakání v levém spodním rohu. Nejdříve jsem myslel, že je mezera mezi telefonem a krycím sklem. Odlepení na to vliv nemělo. Při bližsím pohledu ale nepozoruji nějaký pohyb v oblasti předělu mezi displejem a telem. Ten sem pozoroval u IP6, kdy to měla být nemoc toho modelu. Každopádně zajímavé je, že několik dní se cvakání vůbec neprojevuje a pak zas pár dní za sebou se projevuje na jakékoliv zatlačení. Docela mě to štve. Jednak jsem perfekcionista (prostě mě to vytáčí) a druhak je deklarována nějaká voděodolnost (apple asi ví, proč na ni ale záruku neposkytuje) a té samozřejmě nemůže být dosaženo pokud je tam problém obdobného charakteru. Řešili jste to někdo? Respektive zjistil někdo, čím je to způsobeno? Každopádně toto bude asi moje poslední jablečné zařízení. Za poslední dva roky každyý jablečný produkt, který mi prošel rukama měl nějaký problém....

Uživatelský avatar
Mironet
Příspěvky: 1383
Registrován: 02 říj 2012 13:22

Re: cvakání iPhone 7 plus

Příspěvek od Mironet » 21 bře 2018 19:32

Odpověd u těchto situací je vždy stejná: Štve vás to dost na to, abyste to chtěl reklamovat? Reklamujte. Dokážete se současným stavem žít? Žijte.

Chápu pozici, že telefon za mnoho tisíc musí být dokonalý; na druhou stranu kdybych promačkal svou sedmičku a prohlédl ji pod drobnohledem, tak asi najdu mikroskopické smítko v rohu čočky a růžek telefonu mi po zmáčknutí zavrže. Nevím, nemám čas to řešit a když všechno funguje, raději investuji energii jinam.

A ano, Apple, stejně jako ostatní výrobci opravdu moc dobře ví, proč na vodotěsnost neposkytují záruku, protože ji garantují do 30 min a 1,5 metru hloubky. A u těchto podmínek jaksi nelze v servisu zpětně dokázat, že byly dodrženy, že?

Odpovědět