Bluetooth sluchátka - zkušenosti, doporučení

Vše, co se týká, monitorů, externích disků, tiskáren, sítí a veškerého příslušenství pro Apple produkty.

Moderátoři: Alisczech, MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin

Uživatelský avatar
SharkeeCZ
Příspěvky: 1607
Registrován: 09 lis 2015 17:57

Bluetooth sluchátka - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od SharkeeCZ » 02 úno 2017 20:29

Tak ty vypadají super. https://www.teufelaudio.com/de/kopfhoer ... 15185.html

A ještě bych připomenul mou oblíbenou značku AKG

http://www.whathifi.com/akg/y50bt/review

UŽ vím, co si asi koupím k narozeninám.
iPhone14Pro/MBA 2021/iPad Air 2020/iPAD2018/MBA early2014/aTV4/ AirPodsGen3

seaman
Příspěvky: 166
Registrován: 30 črc 2012 15:10

Re: Bluetooth sluchátka - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od seaman » 02 úno 2017 22:00

Ja mam tie Teufely biele, vydrz uzasna, pohodlne, lahke a uzasny zvuk...


Sent from my iPad using Tapatalk

Uživatelský avatar
bebe22
Příspěvky: 124
Registrován: 19 srp 2013 19:58

Re: Bluetooth sluchátka - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od bebe22 » 03 úno 2017 13:26

Dlouho jsem hledal kvalitní bezdrátová sluchátka za cenu do 4k. Klasická drátová mám Marshall Major hned ty první, ale vadilo mi na nich to, že při delším poslechu z nich bolí uši. Ale kvalita zvuku podle mě pecka a pro mě jako rockera víc než oblíbený značka. Tak jsem přemýšlel nad Marshall Mid Wireless (Bluetooth), na první pohled vypadají skvěle i cena 3.5k je snesitelná, ale jsou plastové, což mi prostě nevyhovuje za tuto cenu. Majory mají aspoň ,,drátovou" konstrukci, nevím jak to nazvat, takže jsou asi 100x bytelnější, ale zase z nich bolí uši (aspoň mě). Následně jsem hledal dál a objevil SONY SBH60 za nějakých 1200. A musím říct, že klenot. Hrají za ty peníze opravdu výborně, slušný mikrofon, který mi, ale nefunguje, když jsou připojeny přes kabel + mají takový ten retro styl což se mi taky dost libí, ale co si budeme povídat není to taky nějaký bytelný zázrak, ale ta cena prostě vyhrála :)
MacBook Pro (13-inch, 2018, Four Thunderbolt 3 Ports), 8 GB RAM, 256 GB SSD
iPhone XS, 64GB

Uzlik
Příspěvky: 9
Registrován: 10 úno 2017 15:06

Re: Bluetooth sluchátka - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od Uzlik » 10 úno 2017 15:10

Ahoj pomohl by i někdo s výběrem bezdrátových sluchátek? Moje požadavky je cena mezi 1000-1500 kč. Nejlíp aby byla černá barva a měli slušnej zvuk. :)

Uživatelský avatar
SteveJSF
Příspěvky: 1419
Registrován: 22 bře 2013 07:41

Re: Bluetooth sluchátka - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od SteveJSF » 10 úno 2017 16:20

To jsou krásná kriteria výběru. :-D
Spíš by bylo fajn přidat info o tom, k čemu ty sluchátka chceš. Nemyslím k poslechu hudby, to se předpokládá (na diskutování po telefonu bys neřešil slušnej zvuk), ale jestli na běhání nebo prostě na sport, nebo na cestování, na domácí poslech apod. Případně i jestli to mají být sluchátka do uší nebo na uši...

Uživatelský avatar
SharkeeCZ
Příspěvky: 1607
Registrován: 09 lis 2015 17:57

Re: Bluetooth sluchátka - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od SharkeeCZ » 10 úno 2017 17:48

Ty uvedené Lamaxy
iPhone14Pro/MBA 2021/iPad Air 2020/iPAD2018/MBA early2014/aTV4/ AirPodsGen3

Plina
Příspěvky: 46
Registrován: 05 srp 2012 06:39

Re: Bluetooth sluchátka - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od Plina » 10 úno 2017 21:53

Tak jsem měl 3 týdny lamax. Kupoval jsem primárně na sport - posilovna a běh. Zvuk mi tudíž vyhovoval. Posilovna super, při běhu mě ale tahaly a bez oblouků na uši vypadávalo pravé sluchátko,kde je ovládací panel.
Co se týče využití jako handsfree tak to nic moc. Druhá strana si až příliš často stěžovala, že mě není slyšet.
Momentálně reklamuju, přestalo hrát pravé sluchátko.
Znovu bych šel asi do sluchátek bez panelu, aby to na jedné straně netahalo. Hodila by se i lepší kvalita mikrofonu, ale to pro mě není priorita.

Uzlik
Příspěvky: 9
Registrován: 10 úno 2017 15:06

Re: Bluetooth sluchátka - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od Uzlik » 13 úno 2017 13:21

No rozhodně je chci na hudbu. Sport moc neprovozuju. :) Takže bych asi chtěl velký přes hlavu, ale koukal jsem, že ten lamax má taky sluchátka přes hlavu. Máte někdo s nimi zkušenosti? Celkem by se mi líbili a jsou i dobře hodnocený. :)

Uzlik
Příspěvky: 9
Registrován: 10 úno 2017 15:06

Re: Bluetooth sluchátka - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od Uzlik » 10 bře 2017 15:13

Tak abych to shrnul :) koupil jsem si přes kamaráda něco z číny a je to celkem na nic. Opravdu jsem poznal, že šetřit se moc nevyplatí. Takže mám v plánu koupit ten lamax. Akorát se rozhoduju jestli blaze b-1 a nebo mají ještě jedny a ty se mi trochu líběj víc a to elite e-1.

Uživatelský avatar
SteveJSF
Příspěvky: 1419
Registrován: 22 bře 2013 07:41

Re: Bluetooth sluchátka - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od SteveJSF » 11 bře 2017 10:57

Vím, že "slušnej zvuk" není moc objektivní hodnocení a je to dost individuální, u sluchátek v ceně 1000-1500 korun, navíc bezdrátových, to fakt nečekej zázraky. Pokud chceš mít z poslouchání hudby potěšení a dobrý pocit, trošku víc si o tom zjisti a případně se zastav např. v prodejně Audigo, kde si toho i dost vyzkoušíš. Možná pak rád dáš za sluchátka i několikanásobně víc peněz nebo se rozhodneš pro drátovou variantu.

lipon
Příspěvky: 1617
Registrován: 03 srp 2012 21:35

Re: Bluetooth sluchátka - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od lipon » 11 bře 2017 21:12

Nebo obojí :-) dražší drátová

Uživatelský avatar
SteveJSF
Příspěvky: 1419
Registrován: 22 bře 2013 07:41

Re: Bluetooth sluchátka - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od SteveJSF » 11 bře 2017 21:45

Jo, taky jsem si tam byl vyzkoušet dobrá bezdrátová sluchátka a po pár týdnech si odsud odnesl úplný opak toho, co jsem původně hledal. A za daleko vyšší cenu. :-)

Uzlik
Příspěvky: 9
Registrován: 10 úno 2017 15:06

Re: Bluetooth sluchátka - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od Uzlik » 13 bře 2017 13:38

No už jsem objednal ty elite, ale někdy když bude čas tak se tam zkusím stavit a poslechnout něco profi. :) Já prostě chci bezdrátový. Příjde mi to pohodlnější a nikde se ti neplácá kabel. :)

Uživatelský avatar
SteveJSF
Příspěvky: 1419
Registrován: 22 bře 2013 07:41

Re: Bluetooth sluchátka - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od SteveJSF » 14 bře 2017 00:00

Uznávám, že mi ten kabel taky překáží.

Uzlik
Příspěvky: 9
Registrován: 10 úno 2017 15:06

Re: Bluetooth sluchátka - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od Uzlik » 14 bře 2017 13:11

Právě :) a teď když je divný počasí, tak se pořád v autobuse nebo ve vlaku sundavám bundu a zavadím si o kabel a vždycky mě to strašně na… :D

lipon
Příspěvky: 1617
Registrován: 03 srp 2012 21:35

Re: Bluetooth sluchátka - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od lipon » 14 bře 2017 17:00

Kabel mi většinou vadí do doby, než začnou hrát

Uzlik
Příspěvky: 9
Registrován: 10 úno 2017 15:06

Re: Bluetooth sluchátka - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od Uzlik » 15 bře 2017 12:40

Pokud jsi náročnější uživatel, tak oukej. Ale já nejsem žádnej audiofil, takže mi tenhle zvuk příjde bez problémů. A myslím, že většině lidem taky. :)

tlacenka
Příspěvky: 8064
Registrován: 09 zář 2012 17:48

Re: Bluetooth sluchátka - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od tlacenka » 15 bře 2017 12:55

OT: jako nekdo, kdo nakonec po vyzkumu zvolil linum bax kabel (a je velmi spokojen) do tohoto vlakna asi nezapadnu :D

Uživatelský avatar
SharkeeCZ
Příspěvky: 1607
Registrován: 09 lis 2015 17:57

Re: Bluetooth sluchátka - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od SharkeeCZ » 15 bře 2017 16:47

iPhone14Pro/MBA 2021/iPad Air 2020/iPAD2018/MBA early2014/aTV4/ AirPodsGen3

Uživatelský avatar
Hallfdann
Příspěvky: 73
Registrován: 12 srp 2012 21:58

Re: Bluetooth sluchátka - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od Hallfdann » 19 bře 2017 11:20

Ja jsem si pořídil Powerbeats 2 wireless a jsem spokojen.
Vzheledem ke koupi z důvodu "něčeho" do fitka bomba.

Potřeboval jsem něco co je wireless a co nemá pevnou hrazdu nebo nějaký divný výstupky na baterku čistě jen kablík a hlavne - za ucho. Tyhle požadavky spoňovaly akorat beats. Kdysi, teď nevím jestli už někdo nevyrobil podobný.

Zvukově ok, sice na fórech a hodnoceních byly tak cca na 5 místě z 10, ale i tak jsem to koupil a mě třeba vyhovujou.
Byl jsem zvyklý na Koss porta pro zároveň poslouchám tvrdší muziku takže za mě ok, hraje to dobře.


Teď pokoukávám zase po dalších wireless aby měly dobrý balanc mezi tím co umí a jak vypadají.
Jsem applák a mám rád když jsou věci užitečný a ještě dobře vypadaj. Zatím to splňuje B&O. Zbytek je prostě škaredej ale stále pokoukávám
Awww maaan!

Uživatelský avatar
Maxel
Příspěvky: 265
Registrován: 30 črc 2012 21:00

Re: Bluetooth sluchátka - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od Maxel » 20 bře 2017 00:32

Po pár letech s obyč. Prestigio (PBHS1), které bych s čistým svědomím doporučil jako entry-level do bezdrátu, jsem minulý týden pořídil Marshall Major II bluetooth a prozatim panuje nadšení. Poslechnu si rád skoro od všeho něco a dosud jsem nezaznamenal problém - rock, metal, pop, trance, dubstep, hiphop... všechno dává s přehledem, alespoň pro mé uši. Nutno dodat, že se nepovažuju za nějakého audiofila. Nejvíc jisté v kramflecích si jsou v teritoriu basových skladeb, tzn. hlavně taneční a rap hudba.

Výhody:
- kvalita reprodukce
- poslech přes připojitelný audio-jack kabel
- robustní konstrukce a kovové-drátové uchycení mušlí
- jednoduchý, ale líbivý design
- skladnost při přepravě
- elegantní ovládání all-in-one
- doba trvání reprodukce 30h (teprve podrobím reálné zkoušce)

Nevýhody:
- vofous větší tlak na uši, než ex-Prestigio, ale obecně naprosto v normě
- na hlavní ovládací prvek-joystick se musí chvilku zvykat
- jina nic, sou skvělý!

http://www.pcmag.com/review/345569/mars ... -bluetooth

Recenze PBHS1 na jablíčkáři:
http://jablickar.cz/prestigo-pbhs1-prek ... sluchatka/

JPM
Příspěvky: 1
Registrován: 20 bře 2017 21:19

Re: Bluetooth sluchátka - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od JPM » 20 bře 2017 21:42

Dobrý večer (nebo kteroukoli jinou část dne),

byl jsem upozorněn na tohle skvělé vlákno. Nuže:

V létě jsem natočil video o iPhone 7 (Plus) a sluchátkách: https://www.youtube.com/watch?v=9tgdWLD0Mro.

Aktuálně připravuji miniseriál na tohle téma. Trailer k němu je zde: https://www.youtube.com/watch?v=UAe11LXVsx8. Pokud z něj nedostanete epileptický záchvat, budu se (na onom Youtube kanálu) těšit na viděnou u prvního dílu sérky s relevantním názvem Alternativy AirPods aneb Nejlepší bluetooth sluchátka nejen pro ovečkyv pondělí 27.3. Doufám.

Hezký večer (nebo cokoli jiného).

Jan P. Martínek

Uživatelský avatar
Tomsoft
Příspěvky: 58
Registrován: 21 pro 2015 20:18
Bydliště: Karviná

Re: Bluetooth sluchátka - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od Tomsoft » 20 bře 2017 21:54

Super, dám si budík na 27.3. :)

Věrný falouver :D

Uživatelský avatar
Honza.Mac
Příspěvky: 3016
Registrován: 11 kvě 2015 22:12

Bluetooth sluchátka - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od Honza.Mac » 21 bře 2017 07:26

Taky si přihřeji polívčičku ...
Tak které byste doporučili, BOSE QuietComfort 35 nebo Plantronics Backbeat PRO 2 BT nebo Sennheiser PXC 550 ?
Nic jiného, prosím. Jde mi hlavně o tvar "mušlí" jelikož nic jiného na ty moje uši nedostanu a špunty už mám. Na můj první dojem, uvažuji o BOSE ale pokud se mýlím rád si nechám doporučit klidně i Sennheisery. ;)
Honza.Mac
iPhone 8,8+,X 4dev
iPad Air 2 64 GB
Apple Watch Sport 42 mm
15" MBPro Retina (mid 2012)/16GB/480GB SSD
TB Extern. HDD Transcend StoreJet 500, 256GB
USB 3.0 Extern. HDD LaCie Porsche design 1 TB
Synology NAS DS-218, DS-216play 4TB WD Red

mberdych
Příspěvky: 1746
Registrován: 30 srp 2012 12:14

Bluetooth sluchátka - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od mberdych » 21 bře 2017 08:37

Bose mám a jsou skvělé. Hrají hodně slušně, mam rád neutrální zvuk. Žádné výpadky, umí se parovat na dvě zařízení najednou. Co je ale největší benefit je pohodlnost, jsou opravdu super pohodlné. Plantronics neznám, tak aspoň takhle.

Uživatelský avatar
Honza.Mac
Příspěvky: 3016
Registrován: 11 kvě 2015 22:12

Re: Bluetooth sluchátka - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od Honza.Mac » 21 bře 2017 09:01

Tak jsem rád že mě ještě "první dojem" nezklamal. Měl jsem je všechny na těch mých "Otíkových plachtách" a musím říci, že BOSE mi seděli nejlépe.
@mberdych : Jak jsou na tom s výdrží baterie ?
Honza.Mac
iPhone 8,8+,X 4dev
iPad Air 2 64 GB
Apple Watch Sport 42 mm
15" MBPro Retina (mid 2012)/16GB/480GB SSD
TB Extern. HDD Transcend StoreJet 500, 256GB
USB 3.0 Extern. HDD LaCie Porsche design 1 TB
Synology NAS DS-218, DS-216play 4TB WD Red

mberdych
Příspěvky: 1746
Registrován: 30 srp 2012 12:14

Re: Bluetooth sluchátka - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od mberdych » 21 bře 2017 10:06

Ještě jsem je nevybil, ale rozhodně co deklaruji. Tudíž 20 hodin se zda reálných.

Uživatelský avatar
Honza.Mac
Příspěvky: 3016
Registrován: 11 kvě 2015 22:12

Re: Bluetooth sluchátka - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od Honza.Mac » 21 bře 2017 10:52

Díky ...
Honza.Mac
iPhone 8,8+,X 4dev
iPad Air 2 64 GB
Apple Watch Sport 42 mm
15" MBPro Retina (mid 2012)/16GB/480GB SSD
TB Extern. HDD Transcend StoreJet 500, 256GB
USB 3.0 Extern. HDD LaCie Porsche design 1 TB
Synology NAS DS-218, DS-216play 4TB WD Red

Ondras
Příspěvky: 13
Registrován: 09 lis 2016 12:13

Re: Bluetooth sluchátka - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od Ondras » 21 bře 2017 13:02

čus lidi, co řikáte na tyhle sluchátka?? https://www.alza.cz/lamax-beat-elite-e- ... 66.htm?o=1, teď pořád na mě všude na ně vyskakuje reklama..

Lord LazyBoy
Příspěvky: 64
Registrován: 10 čer 2013 14:25

Re: Bluetooth sluchátka - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od Lord LazyBoy » 27 bře 2017 09:34

Zdravím,
tak já zkusím taky popsat svou cestu k bezdrátovým sluchátkům. Již delší dobu jsem pokukoval po nějakých lepších sluchátkách, nejklépe bezdrátových overear. Rok či dva zpět mě zaujaly SONY MDR1BT, ale než jsem se přesvědčil ke koupi, tak už nikde nebyly. Nechal jsem to být, hudbu normálně stejně neposlouchám říkal jsem..
Zlomový bod přišel koncem loňského léta, kdy jsem náhodou v jedné slevové akci objevil posledních 20ks Beoplay H7 za neuvěřitelnou cenu 4999kč v prodeji druhý den od 9:00. Takže večer jsem prolétl recenze na snad celém internetu a přesvědčil se, že jestli mi nebudou vyhovovat tak je určitě v klidu bez ztráty prodám, tenkrát se všude pohybovaly za 12k. Jaké zklamání přišlo druhý den ráno, jak jistě někteří zažili, stránky prodejce se zaseknou a minutu po devátý není žádný kus skladem se slovy vyprodáno (ha ha zase nás tahaj za fusekly se slevovou akcí :lol: ) po deseti minutách se vrátili jedny z nedokončený rezervace někoho jiného, neváhal jsem a bral je 8-) .
Odpoledne po vybalení jsem byl naprosto nadšen kvalitou zpracování, jako by k produktům apple prostě patřily.
Nejsem žádný audiofil a dokonce jsem si myslel, že jsem i hluchej jak poleno. Ukázalo se, že v řetězci MP3 -> sluchátka -> sluch není nejslabším článkem sluch :D, nejslabší článek řetězce byl zlepšen o diametrální rozdíl a já zjistil, že poslouchání muziky může být opravdu zábavné, relaxační atd.. Třikrát hurá.. Další článek řetězce nedal dlouho čekat a následoval. MP3 z mladých let v kvalitě 128 byla naprostá tragédie ( kdy už i já poznám, jak vypadá plochý zvuk, který se vážně nedá poslouchat) půlka hudební knihovny skončila v koši.
H7 hrajou super a za cenu co jsem je pořídil jsou naprosto bezkonkurenční.. Dnes kdy se pohybujou ve slevách kolem 8-9k a koupil bych je znova i za tuhle cenu, až tak mě uhranuly.

V takovém malém nadšení jsem kouknul na další bezdrátový produkt, po pořízení iphone 7 nám vlastně ani nic moc jiného nezbývá (vím, že je to řešitelné třeba přes dragonfly) ale člověk si život bez kabelů celkem oblíbí. Takže na venkovní posezení s dětmi u pískoviště, nebo grilování atp. jsem pořídil "rodince" Beoplay A1 (uvozovky, bylo to trochu i pro mě :D ) a kvalita zvuku z tak malé věci, jakou je tento přenosný reproduktor na baterku mě naprosto odrovnala. Tomuto reproduktoru je dost vyčítána výdrž baterie, ale neviděl bych to tak černě, při poloviční hlasitosti těch cca 24 hodin co udává výrobce vydrží a poloviční hlasitost v běžné místnosti bohatě stačí, pokud se mají lidé i slyšet. Venku, když se to pustí na max hlasitost tak to jde samozřejmě výrazně dolů cca 4-5 hodin na nabití.

No a poslední věc, když jsem se takhle zmlsal, tak nasazení obyčejných špuntů na běhání ve mě vyvolalo pocit, že lepší než poslouchat mizerný sluchátka je neposlouchat nic. Jako nadšenec jsem měl v hledáčku samozřejmě airpods. Podle recenzí zvuk sice nic moc, ale vzhledem k tou, že mě moc nedrží normální kabelový earpods, tak jsem je zavrhnul rovnou. Kolem vánoc jsem měl v jednou obchodě možnost poslechnout si Bose sport wireless a zvukově musím říct, že super. S nasazováním a držením v uších jsem si tak jistej nebyl, ale přece jenom všechny špunty chtějí naučit se správně "zašroubovat" do uší na což nebyl čas. Coby mě ale naprosto vytáčelo bylo nabíjení, v 21.století odklapovat krytku a trefovat se do mikrousb nevidím jako nejlepší řešení a už vůbec ne krásné. Kromě toho mi jsou poměrně velké a přijde mi, že trčí z uší.

Nakonec jsem sáhnul (naprosto nečekaně) po Beoplay H5. Velikost super, jak zde již bylo psáno mají i své mouchy, takže za mě. Výdrž 3-5 hodin dle hlasitosti, naplno fakt nepouštim, otevřelo by mi to hlavu a už bych nikdy nic neslyšel. Opletený kabel je katastrofa zejména když sedíte v tichu a nemáte je moc nahlas, třeba v kanceláři to vyloženě ruší, zajímavý je, že třeba při cestování MHD nebo v při běhu to nevnímám, jestli je to vyšší hlasitostí, ale nevadí mi to. magnetická dokovací kolébka je super, takhle si představuju začátek 20 století, kdyby ale místo pytlíku šli dát do pouzdra s vlastní baterií jako mají Airpods bylo by to ještě o dost lepší. Co se týče kvality zvuku, řekl bych že taky super ale chtělo pár dní na to, aby se rozehrály, potenciál tam rozhodně je. Samozřejmě asi nebudou hrát tak jako RHA T20i, které jsou ještě dražší a kabelová... A jako že mi moc špuntů a pecek nedrží tak tyhle s pěnou comply naprosto dokonale a nehybně, ani nevím, že je mám.

Tak jestli jste dočetli až sem tak Vám děkuji za trpělivost a také děkuji applu za odstranění jacku, které mi umožnilo kouknout do světa dánského výrobce a nechat mu tam patřičný obnos, výměnou za uspokojení jednoho svého do té doby opomíjeného smyslu. Rozhodně doporučuji někde si sluchátka před koupí vyzkoušet, každý máme jiné preference a jiné uši. Jestli ale chcete ušetřit tak si nic takového rozhodně nikdy nezkoušejte, řekl bych není cesty zpět :lol: :lol: :lol:
Iphone 3GS->4->5->5s->6->6s->7->X
AW sport 42->nike+ 42->nike+ 44
Ipad 1->4->Pro9,7+AP->Pro12,9+AP2
mini late 2012, mb pro 2011, mb pro 2018
Beoplay H7->H9, H5->E8, 2xA1, airpods, B&W Zeppelin Wireless

Uzlik
Příspěvky: 9
Registrován: 10 úno 2017 15:06

Re: Bluetooth sluchátka - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od Uzlik » 03 dub 2017 11:42

Souhlasím, že jak si člověk jednou zvykne na bezdrát, tak už nic jinýho nechce. Ale já prostě si nemůžu dovolit dát tolik peněz za sluchátka. A zase tak moc neposlouchám, abych byl tak náročnej. A navíc ty co mám mi příjdou fakt kvalitní. ;)

Uživatelský avatar
Honza.Mac
Příspěvky: 3016
Registrován: 11 kvě 2015 22:12

Bluetooth sluchátka - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od Honza.Mac » 25 dub 2017 11:43

Tak Bose QC 35 jsou super, na domácí poslech ...
Jinak k nim přibyla "sestřička" Bose Soundsport Wireless, jsem přeci jen "aktivní" člověk a v QC35 se mi pařily plachty ... :D
Ale s oběma max spokojenost, kolobežka, kolo, spinning se Soundsport a na domácí relax QC35.
prostě super pro můj absolutní hudební hluch ...
Honza.Mac
iPhone 8,8+,X 4dev
iPad Air 2 64 GB
Apple Watch Sport 42 mm
15" MBPro Retina (mid 2012)/16GB/480GB SSD
TB Extern. HDD Transcend StoreJet 500, 256GB
USB 3.0 Extern. HDD LaCie Porsche design 1 TB
Synology NAS DS-218, DS-216play 4TB WD Red

djgas1
Příspěvky: 69
Registrován: 22 led 2016 20:18

Re: Bluetooth sluchátka - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od djgas1 » 21 kvě 2017 13:36

Ti co maji Lamax Beat,taky vám vždy umrou při 30% baterie nebo je to důvod k reklamaci?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Iphone XS Max
Iphone 5S
Ipad Mini 1
MacbookPro 15" 2016
iMac 27" late 2013
Apple TV 3

Plina
Příspěvky: 46
Registrován: 05 srp 2012 06:39

Re: Bluetooth sluchátka - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od Plina » 21 kvě 2017 17:07

Mám prime P-1 na cvičení a pokud nejsou naplno nabité, tak je neberu. Ukazují mi ma mobilu taky cca čtvrtinu baterie a najednou je konec. Jestli to je na reklamaci nevím, každopádně je to podle mě špatně.

Uživatelský avatar
Honza.Mac
Příspěvky: 3016
Registrován: 11 kvě 2015 22:12

Re: Bluetooth sluchátka - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od Honza.Mac » 21 kvě 2017 17:29

Zlaté Bose ... ;-)
Honza.Mac
iPhone 8,8+,X 4dev
iPad Air 2 64 GB
Apple Watch Sport 42 mm
15" MBPro Retina (mid 2012)/16GB/480GB SSD
TB Extern. HDD Transcend StoreJet 500, 256GB
USB 3.0 Extern. HDD LaCie Porsche design 1 TB
Synology NAS DS-218, DS-216play 4TB WD Red

Odpovědět