Problém s funkčností externího displaye

Řešíte problém s výběrem nebo provozem počítačů od Applu? Pomůžeme Vám.

Moderátoři: MichalM.Mac, Renik, zmiy, dandas, Macforum_Admin, Unreed

Odpovědět
JustDoiT
Příspěvky: 3
Registrován: 04 led 2015 22:19

Problém s funkčností externího displaye

Příspěvek od JustDoiT » 11 kvě 2017 15:45

Zdravím všechny nadšence APPLE.

Po 4 letech jsem přešel na verzi 2016 a jsem z něj nadšený. Co mě tolik nepotěšilo, že musím dokupovat X příslušenství, abych si užil stejného pohodlí jako svého předchozího mazlika Macbook air 13.

Přiznám se, že tomu tolik nerozumím a proto píšu Vám, jelikož bych potřeboval poradit/pomoci s připojením mého předešlého externího displeye.

Moc se nevyznám v tom příslušenství, tak jsem to raději zpracoval takto:
http://i68.tinypic.com/2yln5om.png

Monitor -> DVI rozdvojka (snad je to ono) -> thunderbolt 2 -> usb-C do monitoru.

Bohužel mi monitor vůbec nereaguje, obrazovka je černá a Mac taky nereaguje na změnu.

Zkoušel jsem to propojit se starým macem a ten jede v pořádku.

Máte tušení, kde je chyba?

Patko44
Příspěvky: 31
Registrován: 11 úno 2017 11:38

Re: Problém s funkčností externího displaye

Příspěvek od Patko44 » 14 kvě 2017 00:03

Koupil bych na nejakem e-shopu usb-C to DVI a vyzkousel. Do 14 dnu to muzete vratit.. prijde mi, ze je nejaky problem s tim thunderboltem. Mam macbook 2015 a pouzivam u nej jen vstupy na leve strane, tak jsem uplne prestal pouzivat hdmi, ktere je z prava a radeji poridil monitor s DisplayPortem to DisplayPort mini (Thunderbolt) a toto propojeni mi dost zlobi. Obcas jde, obcas nejde. Nahodim ho az po 10ti pripojeni a odpojeni a to, kdyz to fakt zrovna potrebuji. Kdyz to vazne tolik nepotrebuji, tak se na to po par neuspesnych pokusech hned vykaslu. Nekdy se zas nahodi uplne hned po pripojeni. Moc tomu nerozumim, hdmi pracuje uplne bez problemu a uz jsem i psal topic, ale bez reakce. Na netu jsem o tom take nic nenasel. Kdyztak se prosim podelte, jak ste problem resil a pripadne vyresil. Hodne stesti.

Odpovědět