Co dál?

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
bobisek
Příspěvky: 58
Registrován: 30 črc 2016 14:07

Co dál?

Příspěvek od bobisek » 09 srp 2017 07:13

:)

Dobrý den,

Nyní mám Macbook Air 2013, který pomalu dosluhuje ( udělal se mi šedý pruh přes levou část displaye, někdy tam je někdy ne) každopádně je to nepříjemné.

A momentálně hledám náhradu, jediné co na Macbooku dělám jsou filmy, hudba, youtube, amatérsky upravuji fotografie, sociální sítě, čtu si články, weby...absolutní konzum co se týče obsahu.


Moje otázka zní co místo něj? Dokáže mě iPad 10,5 nahradit Macbook ? jaký na to máte názor?

Dokáži na Macbooku Pro s Touch Barem hrát hry? simulace, simulátor vlaků atd? přijde mě, ale dávat 55K za to co dělám celkem šílený....

fakt nevím, počítače s windows se mi nelíbí vzhledově, ten HW je otřesný.

sallvator
Příspěvky: 1030
Registrován: 28 úno 2013 17:29

Re: Co dál?

Příspěvek od sallvator » 09 srp 2017 09:13

Asi bych bral zakladní pročko bez touche, znovu air (aktuální co je) nebo starší pročko. Macbook 12 je fakt studentská zaležitost nebo jen na image, air je super stroj až na displej kterej je horší.

Pročko je super ale je už silnější a i dražší s top displejem.

I ten ipad by šel ale na tom ti nepojedu ty hry co píšeš, pokud nemají port na iOS

Uživatelský avatar
casey
Příspěvky: 3156
Registrován: 30 črc 2012 16:56
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Co dál?

Příspěvek od casey » 09 srp 2017 10:22

Za mě jednoznačně PRO bez Touch. Viz https://jindrich.saur.cz/jaky-macbook-vybrat/
Půl roku a pořád jsem nadšený.

Odpovědět