Infuse 5

Vše co se týká Apple TV, aplikací pro Apple TV a jejího využití.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin

sarga
Příspěvky: 64
Registrován: 01 srp 2012 14:21

Infuse 5

Příspěvek od sarga » 23 pro 2016 11:20

Tak si dovolím založít téma, které snad tady není, aspoň jsem ho nenašel. Myslím, každý kdo má Apple TV, tak aspoň tu zdarma verzi Infuse 4 má. Rok jsem používal Infuse 4pro a i když nedosahuje obrazových kvalit Popcornu VTEN, tak i díky Infuse, jsem Apple TV používal ohodně častěji. Prostě to pohodlí ovládání s pár tlačítky nemá chybu.
Před měsícem byla vydána Infuse 5. Jednak v předplatné verzi za 5,45,-eur (30% sleva do konce roku) za rok anebo za 13,-eur nastálo.Jinak s cenami celkem zahýbali, Infuse 4 za 20,-eur.. :?
Zajímá mě jaké máte s 5 verzí zkušenosti. U mě se vyskytly malé problémy, kdy jako u staré verze, jsem byl k Synology připojen přes SMB.Bohužel trvalo nekonečně dlouho posun dopředu, dozadu ve filmu, pořád se něco načítalo. Už jsem si říkal, no stará verze je lepší, tam to bylo bleskové, hledal jsem řešení.Napadlo mě povolit na Synology FTP a SFTP a bylo vyřešeno. Jen to chtělo se připojit přes FTP, samba je nepoužitelná. Přitom na podpoře, dopručují SMB...
Obrazově vidím malý posun k lepšímu, titulky se načítají i během puštění filmu. Zvuk nevím, nemám novější HDMI receiver. Tak zatím spokojenost.

Uživatelský avatar
Honza.Mac
Příspěvky: 3016
Registrován: 11 kvě 2015 22:12

Infuse 5

Příspěvek od Honza.Mac » 23 pro 2016 14:52

Třeba v tomto tématu se Infuse řeší také :
AppleTV 4.gen

https://r.tapatalk.com/shareLink?url=ht ... are_type=t

A abych pravdu řekl tak dle tématu a recenzí na netu není verze 5 v oblibě ...

Edit : A nevím proč lidé s NAS Synology používají Infuse když má Synology aplikaci DS Video pro Apple TV ...
Honza.Mac
iPhone 8,8+,X 4dev
iPad Air 2 64 GB
Apple Watch Sport 42 mm
15" MBPro Retina (mid 2012)/16GB/480GB SSD
TB Extern. HDD Transcend StoreJet 500, 256GB
USB 3.0 Extern. HDD LaCie Porsche design 1 TB
Synology NAS DS-218, DS-216play 4TB WD Red

Uživatelský avatar
emkei
Příspěvky: 577
Registrován: 31 črc 2012 08:18

Re: Infuse 5

Příspěvek od emkei » 23 pro 2016 17:51

A umi DS VIDEO stazeni titulku automaticky?
life sucker × air consumer

Uživatelský avatar
Honza.Mac
Příspěvky: 3016
Registrován: 11 kvě 2015 22:12

Re: Infuse 5

Příspěvek od Honza.Mac » 23 pro 2016 19:11

emkei píše:A umi DS VIDEO stazeni titulku automaticky?
Ano, alespoň na iOS zařízeních. Stačí začít přehrávat film a pokud se *.srt jmenují stejně jako video soubor tak jsou automaticky přidány a pokud je tam nemáte je možné je pomocí CC tlačítka v pravo nahoře a funkce "Hledat titulky" stáhnout z databáze OpenSubtitles ...
aTV nemám ale stejně to funguje i na MMC s Androidem a aplikací DS Video.
Honza.Mac
iPhone 8,8+,X 4dev
iPad Air 2 64 GB
Apple Watch Sport 42 mm
15" MBPro Retina (mid 2012)/16GB/480GB SSD
TB Extern. HDD Transcend StoreJet 500, 256GB
USB 3.0 Extern. HDD LaCie Porsche design 1 TB
Synology NAS DS-218, DS-216play 4TB WD Red

lipon
Příspěvky: 1617
Registrován: 03 srp 2012 21:35

Re: Infuse 5

Příspěvek od lipon » 23 pro 2016 22:26

DS video neumí přehrát tolik formátů, jako infuse
Několikrát jsem už narazil s DS video, Infuse si poradil

Uživatelský avatar
emkei
Příspěvky: 577
Registrován: 31 črc 2012 08:18

Re: Infuse 5

Příspěvek od emkei » 24 pro 2016 07:56

Presne tak. Vcera jsem vyzkousel DS VIDEO na apple tv. Titulky to sice stahnout umi, ale mnohdy si nedokazalo poradit se spravnou verzi nebo nenaslo vubec. Formaty jsou take problem. A prirazeni popis a poster automaticky bylo tak ze na 70 % =(
Tak uz si asi vzpominam, proc pouzivam infuse.
life sucker × air consumer

Uživatelský avatar
Honza.Mac
Příspěvky: 3016
Registrován: 11 kvě 2015 22:12

Re: Infuse 5

Příspěvek od Honza.Mac » 24 pro 2016 08:22

Nevím já používám jen mkv, nic jiného mi na NAS nesmí, 99% český dabing, a pokud nemám cz mám titulky ...
Potřebuji tedy Infuse ? ;-)
Honza.Mac
iPhone 8,8+,X 4dev
iPad Air 2 64 GB
Apple Watch Sport 42 mm
15" MBPro Retina (mid 2012)/16GB/480GB SSD
TB Extern. HDD Transcend StoreJet 500, 256GB
USB 3.0 Extern. HDD LaCie Porsche design 1 TB
Synology NAS DS-218, DS-216play 4TB WD Red

Jirka_S
Příspěvky: 1377
Registrován: 08 čer 2015 18:39
Bydliště: CZ

Re: Infuse 5

Příspěvek od Jirka_S » 24 pro 2016 15:07

No, dabované filmy mám jen zcela vyjímečně a to jen pro mou lepší polovičku, bez ní koukám zásadně jen v původním znění. Rozdíl je (alespoň pro mne) obrovský. Infuse umí kromě výrazně většímu množství formátů taky lépe pracovat se seriály, nemyslím tím nějaké ty "Růžovky", je zde mnoho přírodopisných seriálů od BBC, pana Attenborougha, konečně třeba i Simpsons atd., že.
Titulky jsem přes Infusi stahoval snad jen jednou či dvakrát, ne vše je na Opensubtitles, zdrojů je více, ne vše taky sedí časově, občas si s tím musím pohrát. Mám ty aTV4 dva kusy, takže i proto řeším vše na NASu, obvykle začnu koupeným programem Subtitles, ten ukládá hned v UTF8. Pak třeba titulky.com atd. Že je nutno názvy movies zadat přesně podle TMDb či IMDb, to snad už každý ví. Někdo tu tuším psal o 70% chybovosti ohledně metadat, to je nesmysl. Já to vidím v řádu pár filmů z tisíce, max 1%.
Stará Infuse Pro, tedy verze 4, mně vyhovuje víc než nová pětka, důvody jsem psal už v jiném threadu.
Naposledy upravil(a) Jirka_S dne 25 pro 2016 07:55, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Honza.Mac
Příspěvky: 3016
Registrován: 11 kvě 2015 22:12

Re: Infuse 5

Příspěvek od Honza.Mac » 24 pro 2016 19:45

OT : 99% mkv tvoří u mne pohádky pro děti proto ten cz dabing. A taky 99% času se přehrávají přímo v TV Samsung.
To ostatní mám ve své DVD a Blueray sbírce ...
Honza.Mac
iPhone 8,8+,X 4dev
iPad Air 2 64 GB
Apple Watch Sport 42 mm
15" MBPro Retina (mid 2012)/16GB/480GB SSD
TB Extern. HDD Transcend StoreJet 500, 256GB
USB 3.0 Extern. HDD LaCie Porsche design 1 TB
Synology NAS DS-218, DS-216play 4TB WD Red

Jirka_S
Příspěvky: 1377
Registrován: 08 čer 2015 18:39
Bydliště: CZ

Re: Infuse 5

Příspěvek od Jirka_S » 25 pro 2016 08:02

Všechna má DVD jsem už dávno převedl přes iVI do mp4, je docela pohodlné mít celou videotéku v NASu a vybírat si bez toho, že by člověk musel zvednout zadek. :D
Ovšem děti už jsou dávno mimo rodný dům. :)

Uživatelský avatar
emkei
Příspěvky: 577
Registrován: 31 črc 2012 08:18

Re: Infuse 5

Příspěvek od emkei » 25 pro 2016 11:48

Jirka_S píše:... Někdo tu tuším psal o 70% chybovosti ohledně metadat, to je nesmysl. Já to vidím v řádu pár filmů z tisíce, max 1%.
Stará Infuse Pro, tedy verze 4, mně vyhovuje víc než nová pětka, důvody jsem psal už v jiném threadu.
Ano, za temi 70 % si stojim.. popis filmu sedel na cca 95 %, ale poster udelalo DS VIDEO na 30 % spatne.. napr. u pohadky RIO me da poster z konceru KATY PERRY z brazilie.. ne dekuji nechci.. INFUSE ma temer nulovou chybovost. Stahovani titulku funguje velmi dobre. Mam v Synology nastavene filtry, aby to dane videa tridilo samo do prislusnych slozek, pak jen vezmu ovladac, necham stahnout titulky a nemusim k tomu pouzit mac. Proto DS VIDEO ne, INFUSE ano.. subjektivne a pro me ucely.
life sucker × air consumer

Jirka_S
Příspěvky: 1377
Registrován: 08 čer 2015 18:39
Bydliště: CZ

Re: Infuse 5

Příspěvek od Jirka_S » 26 pro 2016 07:41

@emkei: beru s omluvou zpět, já to přelít jen tak povrchně a myslel jsem, že ta chybovost se týká zrovna Infuse. Takže podepisuji. :)

Uživatelský avatar
pavelbuben
Příspěvky: 44
Registrován: 13 srp 2012 15:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Infuse 5

Příspěvek od pavelbuben » 27 pro 2016 01:41

Ahoj, poridil jsem si novou Apple TV a jako kazdej jsem zacal resit jak nejlepe prehravat filmy. 😃 Nakonec jsem zkusil Plex, protoze jsem to jednoduse pochopil a vsechno hned fungovalo uplne jednoduse. Mam ted otazku. Potrebuji jeste k tomu Infuse? Prinese mi to neco navic? Nebo tyto dve appky delaji v podstate to same? Moc jsem nepochopil jak Infuse funguje. Mimochodem tech 64GB v Apple TV mi je asi momentalne k nicemu zejo? 😃

Diky za rady. ;-)

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3635
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Infuse 5

Příspěvek od rony » 27 pro 2016 15:48

plex je logika v server casti plexu, na atv4 potrebujes plex klient.

infuse je naopak logika priamo v infuse a samotna infuse len VIE "dosiahnut" protokolmi ako SMB a pod. na nazdielane disky inych zariadeni.

tazko povedat, co je lepsie, skor zalezi na tom, co sa ti javi lepsie.

Mne osobne nevyhovuje, aby nejaky plex server este niekde bezal a naviac infuse je dnes VELMI schopne (v zmysle prehra naozaj kadeco).

Ano, dnes sa javi 32GB storage v aTV4 ako bohate dost.
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

Uživatelský avatar
pavelbuben
Příspěvky: 44
Registrován: 13 srp 2012 15:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Infuse 5

Příspěvek od pavelbuben » 27 pro 2016 18:29

Bezva diky moc, Plex mi prave prijde zatim super. Funguje a dela presne co bych chtel. Infuse se mi ale take libi jen jsem nevedel jak presne to pouzit. Potrebuju k tomu Infuse jeste i tu app Kodi nebo to je jen dalsi vylepseni? Pripadne k cemu je to Kodi. 😃

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3635
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Infuse 5

Příspěvek od rony » 27 pro 2016 19:51

Infuse a Kodi nemaju nic spolocne. Kodi naviac na aTV4 nedas (ok, das ale inak ako by si cakal).

Na filmy ti staci samotne Infuse a potom uz len nejake ulozisko, kde mas ulozene subory s videom (napr. NAS).

Plex vyzaduje mat na tom ulozisku aj aplikaciu Plex. Zrejme aj na aTV klientsku cast Plex. Preto sa to mne zda komplikovanejsie.

Infuse ma pre mna vyhodu v tom, ze za tie iste peniaze mam aj jej verziu pre iPad.
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

swenak
Příspěvky: 2217
Registrován: 03 kvě 2014 16:43

Re: Infuse 5

Příspěvek od swenak » 12 lis 2017 09:32

Starší téma, ale zeptám se. Máte zkušenosti s výhodami Infuse Pro 5 vs 4? Teď testuju 5 Pro verzi a co se týče nastavení, tak jediné zajímavá je tam možnost iCloud synchronizace. V nastavení toho moc navíc není, resp. nic užitečné. Kvalitativně taky nevím, jestli je tam něco navíc, teď přidali podporu HDR i pro non HDR filmy (takže jenom takový ten pokus vytáhnout z videa více, než tam je). Naopak mi přijde, že je 5tka pomalejší, resp. se mi třeba na začátku filmu někdy "zakucká", při vyhledávání, nebo posouvání po 10vteřinách tam a zpět mu to taky trvá, něz se vzpamatuje. Ne, že by 4ka byla rychlík, ale ... . Přinese tedy 5tka něoc zajímavé navíc?

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3635
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Infuse 5

Příspěvek od rony » 12 lis 2017 09:45

ja stale frcim na infuse 4 a rozhodne nechcem platit predplatne. Tiez som zbezne prezrel infuse 5 a aj ked som fanusik, neprinasa mi nic prevratne.
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

swenak
Příspěvky: 2217
Registrován: 03 kvě 2014 16:43

Re: Infuse 5

Příspěvek od swenak » 12 lis 2017 10:21

Tak ono jde koupit i jednorázově, což je myslím lepší, protože pokud opravdu plánují vydávat novou verzi tak 1 za 2 roky, tak sice cena bude stejná, ale můžeš verzi používat do doby, než to bude funkční, což je stále i u verze 4 možné. Já s nima před časem řešil chyby a požadavky ve verzi 4, moc toho neudělali, verze 5 je obdobná, takže nějaké kecy o tom, jak je potřeba více penež na vývoj neobstojí, když tam nic podstatné není. Takže se mi to nezdálo, že bych zaplatil za nic, dík :-)

Jirka_S
Příspěvky: 1377
Registrován: 08 čer 2015 18:39
Bydliště: CZ

Re: Infuse 5

Příspěvek od Jirka_S » 13 lis 2017 06:26

Byť jsem kdysi avizoval, že mi Infuse 4 stačí, tak jsem před časem přece jen neodolal a jednorázově pořídil tu pětku. Hlavní důvod byl ten, že mám doma ty ATV 4 dvě a vadilo mi, že pokud jsem nedokoukal film na jedné a pak za pár dní či už druhý den přišel k druhé, tak jsem obvykle zapomněl, na co jsem se to vlastně čučel. Ano, dá se to najít v trakt.tv, ale to abych zas bral do ruky mobil. Tady se nastaví na úvodní obrazovku "rozkoukané" a to se přes iCloud synchronizuje. Další výhodu vidím v přehrávání ISO souborů, případně i nezkonvertovaných kopií DVD, i když to jsem ještě nepoužil. Na druhé straně mám dojem, že aktualizace knihovny je zde o něco pomalejší než u čtyřky, ale není to nijak zásadní problém. Tož tak. 😊

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3635
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Infuse 5

Příspěvek od rony » 13 lis 2017 06:56

Jirka_S píše:dá se to najít v trakt.tv, ale to abych zas bral do ruky mobil.
preco mobil? (len nerozumiem). Mne totiz Infuse 4 po pozreti posle info do trakt.tv bez akejkolvek interakcie, takze prejdem k dalsej kopii Infuse a tam si to opat nacita... Dokonca do trakt.tv mi zapisuje a cita aj KODI.
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

Jirka_S
Příspěvky: 1377
Registrován: 08 čer 2015 18:39
Bydliště: CZ

Re: Infuse 5

Příspěvek od Jirka_S » 13 lis 2017 07:13

Tady nerozumím zase já. 😀
Jde mně o rozkoukané filmy a sdílení této informace na dvou ATV, a to už při náhledu na Infusi. Trakt zaznamená konec mého koukání, zaznamená místo, kde jsem skončil, ale když pustím druhou ATV, tak jsem musel v celkovém seznamu filmů hledat a vzpomínat, na CO jsem se to vlastně koukal. Teď se mně ten rozkoukaný zobrazí už při najetí na Infusi. A na obou ATV. A o to jde. Prostě nějaké synchronizované a hned přístupné recently watched tam nebylo. Třeba appka Kyra movies si taky bere info z traktu a zobrazuje chronologicky historii, ale to je zase o tom mít po ruce mobil.

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3635
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Infuse 5

Příspěvek od rony » 13 lis 2017 08:40

ja som myslel to, ze Infuse po skonceni filmu posle automaticky do trakt.tv info o pozreti. druhe zariadenie s infuse to nacita a oznaci danu vec ako pozretu.

myslim, ze problem je len s ciastocne rozpozeranou vecou, to asi neprenesie.
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

Jirka_S
Příspěvky: 1377
Registrován: 08 čer 2015 18:39
Bydliště: CZ

Re: Infuse 5

Příspěvek od Jirka_S » 13 lis 2017 10:25

To jistě ano, jen ty rozdívané, ne celé shlédnuté, je třeba u Infuse 4 na druhé ATV najít v knihovně, pokud je chci dokoukat právě na té druhé ATV doma. Což u mne byl v tom množství kapánek problém a otrava. Ale už není. :)

swenak
Příspěvky: 2217
Registrován: 03 kvě 2014 16:43

Infuse 5

Příspěvek od swenak » 19 pro 2017 01:47

Dám to sem, ač se více Infuse 5 řešilo v tématu o aTV4:
https://r.tapatalk.com/shareLink?share_ ... are_type=t

FireCore změnilo licenční politiku a pro majitele Infuse 4 je zde opět levnější možnost upgrade.
IMG_9316.JPG

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3635
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Infuse 5

Příspěvek od rony » 19 pro 2017 09:45

uprimne povediac, som celkom zmateny...

v appstore stoji infuse pro okolo 17 eur.

po update infuse 5 so sucasne instalovanou infuse 4
tukne v aplikacii na prechod na pro a tam su ceny za forever 44 resp ta slavna zlava 34 eur.

aku sumu teda preboha zaplatim za licenciu, ktora je tradicna, nie predplatne?
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

swenak
Příspěvky: 2217
Registrován: 03 kvě 2014 16:43

Infuse 5

Příspěvek od swenak » 19 pro 2017 09:49

Dle mého těch 17 je tradiční licence za verzi 5. Další updtay buď za poplatek, nebo plná cena. Doživotní licence je těch 44/34 a pak máš nárok i na verze 6,7 a tak dále. Nebo pak předplatné měsíc/rok a pak dostáváš taky verze 6,7.

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3635
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Infuse 5

Příspěvek od rony » 19 pro 2017 09:58

diky, to uz trosku dava logiku.

vo firecore museli hodne spekulovat ako to urobili tak, aby zmiatli najsirsi pocet ludi :)
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

swenak
Příspěvky: 2217
Registrován: 03 kvě 2014 16:43

Re: Infuse 5

Příspěvek od swenak » 19 pro 2017 11:05

Dle mého hasí to, co začalo tou změnou před rokem.

Jirka_S
Příspěvky: 1377
Registrován: 08 čer 2015 18:39
Bydliště: CZ

Re: Infuse 5

Příspěvek od Jirka_S » 19 pro 2017 14:53

Taky jsem z toho lehce zmatený, mám Infusi Pro 5, přičemž se mně nabízí ke stažení Infuse ještě 5, no nebudu to řešit, pětka Pro funguje. :)

sarga
Příspěvky: 64
Registrován: 01 srp 2012 14:21

Re: Infuse 5

Příspěvek od sarga » 19 pro 2017 15:22

Jsem majitelem Infuse 5 pro verze a předplatné na rok, mě teď stálo 129,-kč. Podle mě to je asi stejná částka jako minulý rok.Pokud si pamatuji dobře. Budu mít na vánoce ATV 4k, tak uvidím jestli je tam posun oproti ATV4. Další věc mě třeba celkem mrzí,vzhledem k mému Note 8, že Infuse není i na android. Ale tak asi mají dobré důvody, proč jen IOS.

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3635
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Infuse 5

Příspěvek od rony » 19 pro 2017 16:05

lakonicky podotknem, ze je to asi preto, ze Android by im nevynasal a uprimne musim priznat, ze ak maju oni dost penazi, asi vyprodukuju slusny software, takze mozeme skor hrdo povedat, ze Infuse je trefa na prvy pokus a nemusime sa trapit s desiatkami pseudoprehravacov :-)

Tak ci tak, pri pohlade na sumu 30 az skoro %0 eur a na Infuse 4, znova zostavam pri stvorke. Je to fakt dost aj ked chapem, ze licencie na kodeky ich asi stoja dost.
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

swenak
Příspěvky: 2217
Registrován: 03 kvě 2014 16:43

Infuse 5

Příspěvek od swenak » 19 pro 2017 18:29

No, já teď koupil nVidia Shield TV 2017 na test, pokud to nebude pro mně použitelné, koupím tu doživotku. Obi teď aktualizovali i 4ku Pro, ale něco se pototo a nefunguje korekně skákání po seznamu souborů, v 5 je to OK a má pár věcí lepších.

Edit: Tak koupena doživotka a jdu se oklepat z Androidu:)

Uživatelský avatar
Dejv
Příspěvky: 111
Registrován: 20 čer 2014 14:47

Re: Infuse 5

Příspěvek od Dejv » 27 pro 2017 14:36

Zdravím, taky jsem moc nepobral tu cenovou politiku Infuse. Když si koupím tu verzi Infuse 5 Pro za 449 korun, budu moct přehrávat filmy z NAS atd.? Nebo to až v případě zaplacení předplatného? A ještě nechápu, když bych nekupoval tu Pro verzi a rovnou platil předplatné, nevíte jestli budu moct Infuse používat na více zařízeních nebo jen na tom, odkud jsem platil? Jsem z toho docela jelen.


Sent from my iPhone using Tapatalk
iPhone 7 - 32 GB
iPad Pro 10,5" 64 GB
Apple Watch 2

swenak
Příspěvky: 2217
Registrován: 03 kvě 2014 16:43

Re: Infuse 5

Příspěvek od swenak » 27 pro 2017 15:06

Je jedno, jak zaplatíte, vždy je to za Pro verzi a umí vše. Nejsou rozdíly ve funkčnosti, pouze ve způsobu placení.

Odpovědět