Apple Music a rodinné zdieľanie medzi SK vs US

Věnujete se hudbě nebo práci se zvukem? Hledáte správnou audio aplikaci pro MacOS X nebo iOS? Zde najdete podobně zaměřené uživatele.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin, JKL

Odpovědět
Uživatelský avatar
DalCo
Příspěvky: 28
Registrován: 11 lis 2012 06:31

Apple Music a rodinné zdieľanie medzi SK vs US

Příspěvek od DalCo » 21 pro 2017 22:24

dobrý deň,
mám takýto problém: Dcére som zakúpil rodinné zdieľanie AM (je registrovaná v SK) kvôli výhodnejšej cene rodinného zdieľania na SK ako v USA. Ja mám iP vytvorený pre územie USA. Po zaregistrovaní ma dcéra pridla na zdieľanie, no v mojom iP nie je možné ani hľadať ani sťahovať pre online posluch :-( Je to tým, že ona má iClou vytvorený v SK a ja v USA? Je nejaké riešenie, aby som mohol plnohodnotne počúvať a sťahovať skladby do môjho iP. :?

ďakujem za každé možné riešenie
 Apple TV1, ATV3
 PB 15" 2006, MBP 15" late 2009, MBP 15" Early 2011 2GHz i7, 4GB 1333MHz DDR3, OSX 10.8.2, MBA 13" 256 SSD, 4GB RAM
 iPhone 2G, 3GS 32GB, 4 32GB black, 5 32GB white, 6 128GB SpaceGrey
 iPad 1, iPad NEW Retina

Uživatelský avatar
SteveJSF
Příspěvky: 1419
Registrován: 22 bře 2013 07:41

Apple Music a rodinné zdieľanie medzi SK vs US

Příspěvek od SteveJSF » 22 pro 2017 00:14

Jo, to je ten problém. Musíte být oba buď US nebo oba SK. Taky jsem to v rodině řešil, ale nevyřešil. Mám US a zbytek rodiny CZ. Rodinné sdílení nejde nastavit bez platební karty a já se US účtu zbavit nechci. Můžu jim udělat US účty, ale rodinné sdílení vyžaduje platební kartu a já nemám US kartu. Pokud bych jí nějak zařídil (pro našince je to dost problém), tak nebude tak výhodná, aby se mi tohle čachrování vůbec vyplatilo.

Odpovědět