Problém s iPhone 6S-Aktivace

Vše, co se týká iPadů, iPhonu, iPodů a příslušenství, patří právě sem...

Moderátoři: MichalM.Mac, Renik, zmiy, dandas, Macforum_Admin, pekros, hynecheck, Schumi

Odpovědět
dadulin
Příspěvky: 2
Registrován: 13 led 2018 14:28

Problém s iPhone 6S-Aktivace

Příspěvek od dadulin » 13 led 2018 14:56

Ahoj lidi, mám docela divný problém s iPhonem. Včera večer jsem ho kupoval od jednoho pána, přišel jsem domů, chtěl jsem ho aktivovat.. Ukáže výběr jazyka, země, pak chce Sim kartu, pak Wi-Fi a když ho chci aktivovat, tak napíše:,, Aktivování iPhonu může několik minut trvat'' a po chvilince ukáže:,, Neznámé zařízení'' .. Byl jsem s tím i v iWantu v K.Varech a tam neví, že tam nic nezjistí.. Jen mi řekl, že služba Najít můj iPhone byla vypnuta a tím to haslo.. Tak se chci zeptat, jestli někdo neví, čím by to mohlo asi být.. Koupil jsem kvůli tomu i novou sim kartu a nic..

Uživatelský avatar
kamooo
Příspěvky: 98
Registrován: 31 kvě 2013 08:41
Bydliště: SLOVENSKO, Banská Bystrica

Re: Problém s iPhone 6S-Aktivace

Příspěvek od kamooo » 14 led 2018 07:10

Odporúčam obrátiť sa na pána od ktorého ste iPhone kúpili a cely problém spolu vyriešiť.


Odoslané z môjho iPad cez Tapatalk
Apple veci....rôzne

MICKI2701000
Příspěvky: 1771
Registrován: 11 čer 2013 10:43
Bydliště: Brno

Re: Problém s iPhone 6S-Aktivace

Příspěvek od MICKI2701000 » 14 led 2018 11:45

Ahojtoto se mi stlao u o2 tam me chteli odmitnout dle me spatna deska resp. imez ktere se neda aktivovat, nakonec mi vraceli prachy takze chtej prachy zpet nechce-li ti je dotycna osoba dat but to udej na policii nebo mas hezke tezitko.
iPhone 5S 64 GB
Mobile JuicePack
MBA 13 1,7 I5, 8 GB ram 512 SSD
3 TB TimeCapsule
Airport Express
LifeProof Nuud
Aftershokz Sportz M2 Headphones
Plantronics Voyager Legend Bluetooth

sallvator
Příspěvky: 1030
Registrován: 28 úno 2013 17:29

Re: Problém s iPhone 6S-Aktivace

Příspěvek od sallvator » 14 led 2018 11:50

Taky sem to zazil s 6tkou, udajne HW problem a sel do reklamace za novej kus.

Pan To bud vedel a okradl vas nebo vam vrati penize, ale ani to nemusi, pokud bude tvrdit ze jemu sel a znicil jste ho vy je to tvrzeni proti tvrzeni, vzdy pri koupi z druhe ruky namiste s majitelem zapnout a komplet odzkouset + zkontrolovat vypnuti zamku icloudu.

Odpovědět