Facetime

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
LiborIPHONE
Příspěvky: 1
Registrován: 27 kvě 2018 14:43

Facetime

Příspěvek od LiborIPHONE » 27 kvě 2018 15:06

Dobrý den,prosím o radu.U kontaktů které mají apple se mi zobrazuje možnost volání přez FaceTime a videohovory skutečně fungují, ale oni u mé osoby tuto možnost nevidí.když si ale sám zobrazím vlastní profil,tak mi přijde,že je vše v pořádku.V nastavení jsem chybu nenašel,ale asi někde bude....iMessage fungují korektně.Díky za radu

tlacenka
Příspěvky: 8064
Registrován: 09 zář 2012 17:48

Re: Facetime

Příspěvek od tlacenka » 27 kvě 2018 16:15

Mate FaceTime zapnuté ? A provázané se svým telefonním číslem ?

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3635
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Facetime

Příspěvek od rony » 27 kvě 2018 17:13

musi sediet ich zaznam tvojho kontaktu s tym co mas ty

kukni ake vsetky tvoje emaily a tel cisla mas zaskrtnute u Facetime (nastaveni, facetime)

nove adresy mozes pridat cez nastavenie icloud sekcia contactable at.

potom skus im zavolat facetime a oni nech z recent calls skusia volat tebe. ak sa im to podari tak je problem v tom co pisem vyssie.
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

lipon
Příspěvky: 1617
Registrován: 03 srp 2012 21:35

Re: Facetime

Příspěvek od lipon » 27 kvě 2018 19:00

Anebo ještě jedna možnost, byť minimální - máš telefon, který má zakázaný Facetime.
Verze pro blízký východ to tak měly.

Odpovědět