MBA a Wifi

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
s3ky
Příspěvky: 34
Registrován: 30 led 2014 18:20

MBA a Wifi

Příspěvek od s3ky » 23 dub 2014 13:43

Čaute, mam MBA teď nový a stává se mi, že mi jde někdy internet jako když nejde. Po restartu počítače to je většinou v pohodě. Neví někdo čim by to mohlo být ? :)

Uživatelský avatar
zelenac
Příspěvky: 500
Registrován: 03 čer 2013 17:48

Re: MBA a Wifi

Příspěvek od zelenac » 23 dub 2014 14:27

setkal jsem se stím že wifi blbla musel sem vždy vypnout a zapnout wifi aby to naskočilo...opravila to pozdeji aktualizace...mate uplne aktuální OSX ? je to par dni co vyšla další aktulizace
Od applu mam vse, poradim s cimkoli budu moct klidne piste zpravu***pisu jak prase, omlouvám se

s3ky
Příspěvky: 34
Registrován: 30 led 2014 18:20

Re: MBA a Wifi

Příspěvek od s3ky » 23 dub 2014 14:54

zelenac píše:setkal jsem se stím že wifi blbla musel sem vždy vypnout a zapnout wifi aby to naskočilo...opravila to pozdeji aktualizace...mate uplne aktuální OSX ? je to par dni co vyšla další aktulizace
já zkoušel resetovat routr a to tomu nepomohlo, na macu jsem naměřil rychlost ani né 1Mb/s a vedle na počítači cca 15Mb/s :lol: :cry: po restartování se to srovnalo. Aktualizaci jsem ještě neudělal, teprve teď na mě vyskočila takže budu teď teprve instalovat, ale koukám, že je tam aktualizace Safari tak třeba to je opravdu tím a pak to bude vše v pořádku

czhook
Příspěvky: 386
Registrován: 07 zář 2013 21:13

Re: MBA a Wifi

Příspěvek od czhook » 23 dub 2014 16:17

měl jsem to samé a vyřešila to aktulizace 10.9.2
Macbook Air M1
iPhone 15 Pro Max
iPad Pro 11

Uživatelský avatar
zelenac
Příspěvky: 500
Registrován: 03 čer 2013 17:48

Re: MBA a Wifi

Příspěvek od zelenac » 23 dub 2014 16:19

airy meli problem wifi ale uz na zacatku prodeje, mozna ale nemáte tu aktualizaci co to opravovala

jinak nemuzete koukat kolik na PC a kolik na airu protře na airu jedete jne pres wifi a na pocitaci predpokladam na kabelu
air 2013 ma sice 5ghz wifi (pokud ji mate) ale i tak wifi je vzdy pomalejší...doma mame kabelem 100/mb linku a jedu na 5ghz wifi a i tak mam na kabelu v testu tech 45-50/mb a na airu 20/mb max tedy polovinu co na kabelu
Od applu mam vse, poradim s cimkoli budu moct klidne piste zpravu***pisu jak prase, omlouvám se

Uživatelský avatar
casey
Příspěvky: 3156
Registrován: 30 črc 2012 16:56
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: MBA a Wifi

Příspěvek od casey » 23 dub 2014 18:34

Zkusil bych smazat tu síť v seznamu zapamatovaných sítí a připojit znovu.

seko0408
Příspěvky: 26
Registrován: 25 led 2014 23:48

Re: MBA a Wifi

Příspěvek od seko0408 » 24 dub 2014 22:15

mal som podobny problem na mojom MBA. wifi doma mi blblo, rychlost bola hrozna a casto padalo. wifi na mobile alebo na druhym notebooku s wind. bola vpohode. U kamosa alebo inde sla wifi na MBA tiez vpohode. Technik od providera mi povedal ze mam doma nejake rusenie wifi sieti a ze s tym nespravi nic. za tuto informaciu som mu este musel zaplatit 7 eur :/ vyriesil som to kupou redukcie na ethernet a mam po probleme. po aktualizacii som zatial nemal potrebu skusat a testovat ci sa wifina opravila kedze mi kabel nerobi problem :)

s3ky
Příspěvky: 34
Registrován: 30 led 2014 18:20

Re: MBA a Wifi

Příspěvek od s3ky » 03 kvě 2014 08:17

Tak ani aktualizace, an vyndání wifi z oblíbených tomu nepomohlo. Chvíli to běží jak má ale pak to běží ani né 1MB/s. Jediné co tomu pomůže je restart počítače. Což ale je pro mě blbé řešení aby mi fungoval správně internet. Koukal jsem i na kanály na wifi a jsem na něm sám, nebo je nějaké číslo kanálu které mac nebere nebo bere špatně ?

Uživatelský avatar
zelenac
Příspěvky: 500
Registrován: 03 čer 2013 17:48

Re: MBA a Wifi

Příspěvek od zelenac » 03 kvě 2014 09:46

Nasel sem na foru applu ze to lidi resili

https://discussions.apple.com/thread/26 ... 0&tstart=0

Co sem vycet pomohlo zmenit kanal wifi no
Od applu mam vse, poradim s cimkoli budu moct klidne piste zpravu***pisu jak prase, omlouvám se

Odpovědět