jak smazat data aplikace (iOS 8)

Potřebujete pomoc či radu s iOS? Řešíte updaty, synchronizaci, spolupráci iCloud apod? Poradíme Vám.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, AdamVyborny, Macforum_Admin, pekros, Brozik, pueblaa, hynecheck

Odpovědět
Richiis
Příspěvky: 90
Registrován: 09 lis 2012 10:39

jak smazat data aplikace (iOS 8)

Příspěvek od Richiis » 16 zář 2014 14:05

Dobrý den,

začal jsem nařážet na nedostatek místa v iPadu (iOS 8) a při pokusu o smazání dat (cache) se mi nějak nedaří přijít na to, jak to udělat. :-)
Tuším, že v dřívějších verzích iOS tato možnost byla, nicméně nyní zde už nefiguruje.
Právě jsem se díval, že například Spotify má v dočasných souborech uloženo 600 mb a ostatní aplikace na tom nejsou o nic lépe, tak bych rád nějaké místečko uvolnil.... ;-)

děkuji za tipy a rady :-)

Uživatelský avatar
Hajnejch
Příspěvky: 2576
Registrován: 10 říj 2013 07:17
Bydliště: Všude zdejší

Re: jak smazat data aplikace (iOS 8)

Příspěvek od Hajnejch » 16 zář 2014 22:38

Hlavně neřešte Jiné to už se tu řešilo mockrát a nijak si nepomůžete. iOS 8 je beta tak nemusí všechno fungovat. Zítra vyjde oficiální verze tak to zkuste tam. Jedno z řešení je aplikaci smazat a nahrát znova ale je to jen dočasné řešení protože jakmile aplikaci začnete používat tak si ta data ke svému provozu nasyslí znova. Jediné schůdné řešení je vymazat třeba starší fotky nebo muziku co neposloucháte,nějaké málo přehrávané filmy nebo aplikace které nevyužíváte. A nebo prodat a koupit s větší kapacitou.

Odpovědět