Koupě IPadu

Máte téma nebo dotaz, který nevíte, kam zařadit? Vložte jej do této sekce a my pro něj najdeme správné zařazení a snad i odpověď.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin, Schumi, Hallfdann

Odpovědět
maju
Příspěvky: 2
Registrován: 29 črc 2015 21:11

Koupě IPadu

Příspěvek od maju » 29 črc 2015 21:19

Dobrý den,
prosím o radu, chci si koupit IPad a ptám se jestli je nějaký rozdíl když si ho koupím v obchodě jako iStyle nebo Qstore a třeba Datartem apod. V Datartu jsou třeba levnější i o necelou tisícikorunu, ale zkušenosti se servisem a reklamacemi má moje okolí hrozné a každý mě od nákupu v Datartu odrazuje. Vůbec nemám s tímto zkušenosti a proto prosím o radu celkově kde bych si produkt Apple měla zakoupit, jedná se mi i o ten servis, případné reklamace, rady. Děkuji.

Uživatelský avatar
Matiniela
Příspěvky: 46
Registrován: 13 srp 2012 11:52

Re: Koupě IPadu

Příspěvek od Matiniela » 29 črc 2015 22:38

Zatím mám pozitivní zkušenosti s iStyle. Prodavači jsou velice ochotní a profesionální. Co vím tak iStyle má servis v Praze. Zatím jsem reklamoval jen Macbook Pro a stále mě informovali co se s ním právě děje. Asi bych šel pro iPad do iStyle. ;)

Uživatelský avatar
Mailo
Příspěvky: 746
Registrován: 31 říj 2013 07:39
Bydliště: Zlín

Re: Koupě IPadu

Příspěvek od Mailo » 30 črc 2015 06:21

Já mám opačnou zkušenost. Po tom co jsem řešil nějaký problém s technickou podporou Applu, odkázali mě na autorizované servisy, mezi nimi i iStyle. Všem jsem napsal email, iSlyle byl jediný který se neozval a to jsem se dotazoval opakovaně. Toť má zkušenost. V Dataru jsem nikdy žádné jablko nekupoval, ale reklamoval jsem tam klávesnici, byla vyměněna za nový model, a telefon přítelkyně který byl opraven. Vše zde probíhalo v pořádku.

Nicméně já osobně bych si jablíčko koupil v nějakém APR obchodě, už jen k vůli tomu pocitu :lol:
iOvce co ráda běhá a jezdí na kole. Momentálně blázen do HomeKitu :)

tlacenka
Příspěvky: 8064
Registrován: 09 zář 2012 17:48

Re: Koupě IPadu

Příspěvek od tlacenka » 30 črc 2015 06:42

pocit v apr nastava nejblize v drazdanech
u nas...
se nejak nedostavuje :)
je to dle meho jedno - jedna se o identicky produkt, ktery ve finale resi 1 nebo 2 servisy (autorizovane) v cr

Lusesita
Příspěvky: 176
Registrován: 27 říj 2013 13:13

Re: Koupě IPadu

Příspěvek od Lusesita » 30 črc 2015 15:58

Já v Datartu reklamovala nefunkční iPod Touch a bez problémů
 Macbook Air (13-inch, Early 2015)
 iPhone XS 64 GB Silver
 The New iPad 32 GB 3G White
 Apple Watch series 4 Nike+ 44 mm
 iPod Classic 7th gen
 iPod Shuffle 4g Green


Ex - iPhone SE +5S, AW 2 Nike+ iPod Touch 4g

majkom
Příspěvky: 840
Registrován: 26 úno 2013 16:07

Re: Koupě IPadu

Příspěvek od majkom » 30 črc 2015 17:17

Kup tam kde je lacnejsie.. Istyle, setos, qstore,iwant nemaju o nic lepsie sluzby ako datart, czc, alza alebo electroworld.. A vsetko su to apr. Ked by bol problem s reklamaciou, chod rovno do apple servisu (napr. iopravna nebo cesky servis)...

Odpovědět