Prima Play pro tvOS

Vše co se týká Apple TV, aplikací pro Apple TV a jejího využití.

Moderátoři: MichalM.Mac, Macforum_Admin

Prima Play pro tvOS

Příspěvekod marhycz » 30 črc 2018 01:09

Ahoj,
Vytvořil jsem další TVML aplikaci pro Apple TV. Jedná se o neoficiálního klienta pro Prima PLAY.

Prima Play pro tvOS zatím umí: 

• Přehrávání obsahu, který je dostupný bez registrace
  • Živé vysílání 

Jedná se o ranou verzi aplikace. Tedy nějaké věci se nenačtou, nejsou implementovány. Ale protože tomu nevěnuji tolik času, publikuji to raději nyní a postupně dodělám podle počtu uživatelů :-)

To-do list:
  • Možnost se přihlásit na účet Prima PLAY (pro sledování zablokovaných pořadů)
  • Vyhledávání (bude až k tomu sednu příští víkend)

Ukázka aplikace:

Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek

Kde ji získám?

• Naprosto stejným způsobem jako iVysílání. Mohu vás přidat buď do programu TestFlight pro beta testování
  • Tedy stáhnete si z AppStore TestFlight aplikaci a já vás přidám do beta testerů, když mi pošlete v PM vaše Apple ID.
  • Případně si aplikaci můžete přes XCode zkomplikovat sami z mé GitHub stránky. Aplikace obsahuje pouze loader, který stáhne javascript z GitHubu, takže je stále aktuální bez potřeby aktualizace na vaší straně (znovu kompilovat nové verze). Jednou ji zkompilujete na Apple TV a o víc se nestaráte. (dokud nevyprší váš certifikát)
  • Kód na hraní, případně pokud se chcete podílet je zde: https://github.com/MarhyCZ/primaplay_tvOS/
marhycz

Poděkoval: 0 x
Poděkovali mu: 8 x

Re: Prima Play pro tvOS

Příspěvekod marhycz » 03 srp 2018 22:42

Update:

03/8/2018
Přidáno vyhledávání
marhycz

Poděkoval: 0 x
Poděkovali mu: 8 x

Zpět na AppleTV