Fotky v iPadu

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
Aluna
Příspěvky: 5
Registrován: 11 lis 2013 09:17

Fotky v iPadu

Příspěvek od Aluna » 25 úno 2014 15:01

Dobrý den!
Prakticky se již den zabývám problémem, jak dostat do iPadu fotografie tak, jak chci, tedy roztříděné podle jména. Fotografie jsou pojmenované na PC (win) 01.jpg až třeba 30. jpg. Jakmile je nasypu přes iTunes do iPadu, je každá jinde, protože se třídí buď podle datumu pořízení nebo podle místa atd atd. Ale to hlavní, tedy aspoň pro mě, je třídění podle názvu. Fotky vznikaly průběžně, probíhaly na nich úpravy, proto není možné je třídit jinak. Nemusím nutně používat systémový software iPadu, klidně koupím aplikaci, která toto třídění umožní. Můžete mně, prosím, někdo pomoci? Děkuji
Aleš

Uživatelský avatar
davidhavir
Příspěvky: 212
Registrován: 15 črc 2012 22:05
Bydliště: Červený Kostelec/Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Fotky v iPadu

Příspěvek od davidhavir » 25 úno 2014 16:24

Z pár, co jsem měl možnost vyzkoušet, mi tu zbyl Photo Manager Pro, který Vámi požadované umí. Nedokážu ovšem říct, zda to je nejlepší "foto manažer" https://itunes.apple.com/cz/app/photo-m ... 58562?mt=8
Apple Watch Sport
iPhone 6 Plus
MacBook 12 (2016)

tlacenka
Příspěvky: 8064
Registrován: 09 zář 2012 17:48

Re: Fotky v iPadu

Příspěvek od tlacenka » 25 úno 2014 16:38

ten photomanager tusim nezalohuje fotky (matna vzpominka) - jen se zeptam trosku jinak
je to jednorazova akce ten prevod, nebo se to bude opakovat casteji ? ja jen, ze by stacilo potom zmenit data vytvoření u všech fotek... a bylo to..a pokračování by už bylo dle aktuálních dat... ne ?

Uživatelský avatar
MartyM
Příspěvky: 542
Registrován: 25 zář 2012 16:41

Re: Fotky v iPadu

Příspěvek od MartyM » 26 úno 2014 07:35

pokud synchronizujete album z aperture (asi to bude fungovat i s iphoto), tak se to v ipadu zobrazi presne v tom poradi, v jakem to mate v albu, takze moznost je pouzivat iphoto nebo aperture pro trideni fotek

Aluna
Příspěvky: 5
Registrován: 11 lis 2013 09:17

Re: Fotky v iPadu

Příspěvek od Aluna » 26 úno 2014 08:34

davidhavir píše:Z pár, co jsem měl možnost vyzkoušet, mi tu zbyl Photo Manager Pro, který Vámi požadované umí. Nedokážu ovšem říct, zda to je nejlepší "foto manažer" https://itunes.apple.com/cz/app/photo-m ... 58562?mt=8
Dobrý den,
děkuji za typ. Koupeno, věřím, že to bude fungovat.

Aluna
Příspěvky: 5
Registrován: 11 lis 2013 09:17

Re: Fotky v iPadu

Příspěvek od Aluna » 26 úno 2014 08:39

tlacenka píše:ten photomanager tusim nezalohuje fotky (matna vzpominka) - jen se zeptam trosku jinak
je to jednorazova akce ten prevod, nebo se to bude opakovat casteji ? ja jen, ze by stacilo potom zmenit data vytvoření u všech fotek... a bylo to..a pokračování by už bylo dle aktuálních dat... ne ?
Dobrý den,
není to jednorázová záležitost, bude to třeba pravidelně. Jedná se o fotogalerie modelů oděvů. Některé fotky vznikají dříve, jiné později... jak to už chodí. Ale ve finále potřebujeme naše pořadí. Díky moc za Váš čas.

Aluna
Příspěvky: 5
Registrován: 11 lis 2013 09:17

Re: Fotky v iPadu

Příspěvek od Aluna » 26 úno 2014 08:44

MartyM píše:pokud synchronizujete album z aperture (asi to bude fungovat i s iphoto), tak se to v ipadu zobrazi presne v tom poradi, v jakem to mate v albu, takze moznost je pouzivat iphoto nebo aperture pro trideni fotek
Dobrý den,
děkuji za typ. Koupili jsme Photo Manager, myslím, že to bude fungovat. Nicméně budu mít Aperture v záloze.

tlacenka
Příspěvky: 8064
Registrován: 09 zář 2012 17:48

Re: Fotky v iPadu

Příspěvek od tlacenka » 26 úno 2014 08:50

V tom pripade iphoto;)

Odpovědět