Rodinné sdílení

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
Uživatelský avatar
abiba
Příspěvky: 216
Registrován: 15 srp 2012 13:01
Bydliště: Praha

Rodinné sdílení

Příspěvek od abiba » 26 zář 2014 12:18

Ahoj, mám macbook air + 3gs na jednom iCloudu a na druhém iCloudu 5s, chtěl bych udělat rodinné sdílení, ale nákupy jsou dělány na tom prvním iCloudu.
Nastavení jde ale udělat jen na iOS 8. Napadlo mě se odhlásit na 5s z druhého icloudu, zalogovat tam první a udělat nastavení a pak se odhlásit a přihlásit původní druhý účet iCloudu, ale na druhou stranu se obávám stažení všech informací z prvního iCloudu do iphonu 5s.

Jde to nastavit případně v nové verzi mac os? Stáhl bych si případně betu. 3gs je sice stařešina, ale než tu budou nové iphony 6 tak koupi řešit nechci, tak bych raději aktualizoval na prvním icloudu macos když si do 3gs nedám iOS8.

Díky

Uživatelský avatar
abiba
Příspěvky: 216
Registrován: 15 srp 2012 13:01
Bydliště: Praha

Re: Rodinné sdílení

Příspěvek od abiba » 27 zář 2014 09:37

Tak jsem si nainstaloval Yosemite, funguje bezvadně a tam jsem sdílení nastavill, které proběhlo přesně tak jak by mělo.

Odpovědět