ovladač pro grafiku

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
vlaso
Příspěvky: 29
Registrován: 19 srp 2012 20:47

ovladač pro grafiku

Příspěvek od vlaso » 24 říj 2012 09:01

Ahoj, po přechod na Mountain Lion jem neměl v počítači iMovie a GaragrBand. To jsem nainstaloval s DVD, které jsem dostal k iMACu v 2010. Po spuštění GarageBand tento neběhne a pak se vypne s hláškou, že aplikace neočekávaně skončila. Na netu jsem našel nějaké informace v angličtine a mimo jiné o nainstalovaní nových ovladačů k nVidia. Mám nVidia GeForce 9400, 256 MB. Prosím o radu. Má někdo skušenost s instalací nových ovadačů? Na str. nVidie jsem upgrade pro tuto kartu nenašel, jen NVIDIA CUDA 5.0 pro Mac verzi.
Děkuji za rady.
vlado

Uživatelský avatar
MichalM.Mac
Příspěvky: 3342
Registrován: 30 črc 2012 11:03
Kontaktovat uživatele:

Re: ovladač pro grafiku

Příspěvek od MichalM.Mac » 24 říj 2012 18:43

iMac 2010? To bude iLife 09', že?

Pro ML budeš chtít aktuální verzi = iLife 11' Jednotlivé aplikace jdou koupit přes Mac App Store. Kdybys radši DVD, na prodejně v Qstore se nám jich ještě pár válí..

Akualizace ovladačů grafiky dodává pouze Apple ve svých updatech systému. Tečka :-)

vlaso
Příspěvky: 29
Registrován: 19 srp 2012 20:47

Re: ovladač pro grafiku

Příspěvek od vlaso » 24 říj 2012 22:25

Děkuji za odpověď.
vlado

Odpovědět